Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Colourpop cosmetics

Page 25 of 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

View previous topic View next topic Go down

Re: Colourpop cosmetics

Post by AlexSof on Sat Jan 07, 2017 12:31 pm

Βασικά ψάχνω για ροζ-μωβ-τριανταφυλλι αποχρώσεις περισσότερο!
Το point zero φαινεται πραγματικα πολυ ωραιο,αλλα οι αποχρώσεις του καφε νομίζω δεν μου ταιριαζουν τοσο.
Το Lumiere ειναι οντως καλο;
Με paypal πληρωνετε κοριτσια;

AlexSof

Back to top Go down

Post by AlexSof on Sat Jan 07, 2017 12:33 pm

@shadow wrote:@AlexSof Πρέπει να γίνεις λίγο πιο σαφής στο τι ζητάς... Θες σκιές, κραγιόν, λιπστειν, ρουζ, μπρονζερ; Για κάθε μέρα ή για πιο καλές περιστάσεις;

Εχεις δικιο,παραλειψη μου!
Πιο πολυ με ενδιαφερουν τα λιπστειν και τα κραγιον!Για ολες τις περιστασεις!

AlexSof

Back to top Go down

Post by shadow on Sat Jan 07, 2017 12:56 pm

Εγω με paypal πληρώνω για όλες τις ασφάλειες που προσφέρει αυτό! Για ροζ-μωβ μόνο το λουμιέρ έχω να προτείνω. Αυτά τα χρώματα δε μου αρέσουν και πολύ οπότε σε αφήνω στις υπόλοιπες κοπέλες!!!

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sat Jan 07, 2017 1:20 pm

ναι και εγω το lumiere! και το lumiere το κανονικο και το lumiere 2!
εγω πληρωσα με προπληρωμενη καρτα! δεν χρησιμοποιω paypal, αλλα ψωνιζω απο sites που ξερω οτι ειναι εμπιστα

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by AlexSof on Sat Jan 07, 2017 2:09 pm

Με προπληρωμενη καρτα πως γινεται ακριβως;Πως την βγαζεις;

AlexSof

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sat Jan 07, 2017 2:12 pm

ειναι απο την τραπεζα πειραιως οι webuy cards! εγω μια τετοια εχω! σαν πιστωτικη ειναι, απλα ειναι μονο για αγορες στο ιντερνετ! δεν μπορεις να την χρησιμοποιησεις σε φυσικα καταστηματα. περνας οσα λεφτα θες απο τον λογαριασμο σου στην καρτα και κανεις αγορες στο ιντερνετ
δεν εχει κατι το ιδιαιτερο! απλα ειναι κατι που εχει δημιουργησει η τραπεζα πειραιως

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Sat Jan 07, 2017 2:42 pm

Αν πας στο κατάστημα της τράπεζάς σου θα σου πουν. Κι εγώ εύκολα έβγαλα κ βολεύει πολύ

Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by AlexSof on Sat Jan 07, 2017 6:29 pm

A μαλιστα,ωραια!Και μονο στην Πειραιως γινεται δηλαδη;

AlexSof

Back to top Go down

Post by Damsel on Mon Jan 09, 2017 10:44 am

ΠΗΓΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ! ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΑ! Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!) ΕΡΧΕΤΑΙ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΣΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ (!!!!!). ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30 ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΟΙΞΑΝ ΜΞΝ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΑΔΙΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ -ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΘΥΜΑ- ΟΤΙ ΑΝΟΙΞΑΝ. ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΕΙΧΕ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΜΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΡΑΠΕΖΑ (!!!!!!!!!!!!!). ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΜΠΟΧΛΑΔΩ ΟΥΤΕ ΤΟ TRACKING NUMBER ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΣ? ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΔΕΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΠΙΣΩ ΠΡΟΧΘΕΣ... :'( ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕΙΛ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...
Υ.Γ. ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΒΕΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ Κ ΓΕΑΦΕΙ ΜΟΝΟ ΚΕΦΑΛΑΙΑ. ΣΧΩΡΑΤΕ ΜΕ

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Jan 09, 2017 12:16 pm

@AlexSof νομιζω και σε αλλες τραπεζες υπαρχουν παρομοιες καρτες

@Damsel εστειλαν πισω το δεμα σου απο colourpop????????? γιατι;;;;;;;;; ειχαν περασει πολλες μερες απο την ειδοποιηση που σου εστειλαν;;; Shocked Shocked

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Mon Jan 09, 2017 12:34 pm

@Damsel Το έχουν ήδη στείλει πίσω ή είναι στα κεντρικά στην Αθήνα και υπάρχει περίπτωση να μπορείς να συνεννοηθείς για να επιστρέψει πίσω;

almond_blossom

Back to top Go down

Post by Damsel on Mon Jan 09, 2017 1:32 pm

@egweimaiedw Ήταν καιρό, αλλά είχα πάρει τηλέφωνο το ταχυδρομείο και τους είχα πει ότι θα γυρίσω αρχές Γενάρη. Τώρα, αν γι' αυτούς αρχές Γενάρη θεωρείται η πρωτοχρονιά τι να πω...

@almond_blossom το έστειλαν στις 6 του μήνα και το 17 track δείχνει ότι έφυγε για Αμερική ήδη :'(

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Mon Jan 09, 2017 2:03 pm

@Damsel wrote:@egweimaiedw Ήταν καιρό, αλλά είχα πάρει τηλέφωνο το ταχυδρομείο και τους είχα πει ότι θα γυρίσω αρχές Γενάρη. Τώρα, αν γι' αυτούς αρχές Γενάρη θεωρείται η πρωτοχρονιά τι να πω...

@almond_blossom το έστειλαν στις 6 του μήνα και το 17 track δείχνει ότι έφυγε για Αμερική ήδη :'(

Έλα ρε κορίτσι κρίμα!! Μα καλά αφού τους ενημέρωσες, γιατί το έστειλαν πίσω; Ακόμα και να αργούσες κάποιες μέρες, πήρες τηλέφωνο και αποδέχθηκες την παραλαβή, που σημαίνει πως αργά ή γρήγορα θα το παραλάμβανες.
Περίμενε να δεις τι θα σου απαντήσουν και από colourpop, μήπως και το λύσουν αυτοί το θέμα!

almond_blossom

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jan 09, 2017 2:36 pm

Tι μπετοστοκοι θεε μου! Ελπιζω να το προλαβουν στην Ευρωπη!

garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Jan 09, 2017 4:19 pm

@Damsel τι λες τωρα;;;; παμε καλαααα;;; ε οχι! εγω θα ελεγα στα ΕΛΤΑ να διορθωσουν το προβλημα!!! ουτε καν στην colourpop! αφου αυτοι το εστειλαν πισω, να παρουν τωρα τηλεφωνο τους αρμοδιους στο εξωτερικο για να σταματησουν την αποστολη τουυυ!!! δεν καταλαβα;;!!! αφου τους ειπες να το κρατησουν!! δεν γινεται να το στελνουν ετσι πισω!

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Mon Jan 09, 2017 4:20 pm

Φοβάμαι ότι όλες οι εταιρείες έχουν βρει το μπελά τους με το μπάχαλο εδω πέρα

Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Mon Jan 09, 2017 9:30 pm

Κοριτσια μου εδωσε πισω τα λεφτα η coloupop. Τη μ%×£+%κια των δικων μας σκεφτομαι, οχι τιποτα αλλο... Τους ειπα να μιλησουν με το κεντρο διαλογης Αθηνας αλλα μου ειπαν οτι δε γινεται. Αφηστε τα, με εχουν συγχυσει απειρες φορες αυτοι εδω! Να σας πω σκηνικα να φριξετε

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by dimieg on Tue Jan 10, 2017 10:05 pm

Κοριτσια δεν κρατηθηκα κι εκανα κι εγω μια παραγγελια αρχες του μηνα και περιμενω πως και πως να περασουν οι μερες να μου ερθουν!
Στις 7 του μηνα μου εβγαλε τελευταια φορα οτι ηταν στο Los Angeles θυμαστε στο περιπου ποσες μερες κανουν κατα μεσο ορο μεχρι να μπουν Ελλαδα;;

dimieg

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Wed Jan 11, 2017 9:21 pm

@Damsel Μεγάλο σπάσιμο να περιμένεις τόσο καιρό να πάρεις στα χέρια σου τα πράγματα και τελικά να γίνεται τέτοια χ@ζομαρα!

@dimieg Από την ημερομηνία αποστολής του κάνει 7-21 εργάσιμες μέρες να έρθει το δέμα, όπως αναφέρει και το mail της colourpop. Πρακτικά και με βάση αυτά που έχουμε πει διάφορες κοπέλες σε προηγούμενες σελίδες, το δέμα από την ημέρα αποστολής του συνήθως το παραλαμβάνεις σε 2 έως 4 εβδομάδες.

almond_blossom

Back to top Go down

Post by dimieg on Thu Jan 12, 2017 12:52 am

@almond_blossom ευχαριστω πολυ!! Παλι καλα, πιο πολυ καιρο φανταζομουν!! Very Happy Very Happy

dimieg

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Thu Jan 12, 2017 4:57 pm

@dimieg Τίποτα γκερ! flower

almond_blossom

Back to top Go down

Post by Ταμυ Yesterday at 12:06 am

Μόλις βρήκα το thread αυτό και κάθισα και διάβασα και τις 25 σελίδες που γράψατε! Μεγάλη καταστροφή για τα οικονομικά μ εχω να πω αλλα κομμάτια να γίνει Razz παρέλαβα κι εγω πριν λίγο καιρό την πρώτη μου παραγγελία γεμάτη με ultra matte δυστυχως όμως χρειάστηκε να πληρωσω και 30€ φόρους και έξοδα εκτελωνισμού (μένω ολλανδια κ απο οτι μ ενημέρωσε κ ο ταχυδρόμος τα πακέτα απο Αμερική σχεδόν πάντα θα τα ελέγξουν και θα χρειαστεί να πληρώσεις έξτρα) όποτε αυτός ειναι και ο λόγος που ακόμα δεν εχω κάνει δεύτερη παραγγελία! Αφού όμως καμία σας δεν χρειάστηκε να πληρώσει τελωνείο λέω να στείλω την επόμενη Ελλάδα Smile Και μια ερώτηση: οι αποχρώσεις των ultra matte ειναι όπως τις περιμένατε; Εμένα ολα μα ολα ειναι πολυ πιο σκούρα στα χείλη μου απο οσο τα περίμενα και κάποια σκουραίνουν οσο περνάει η ωρα που τα φοράω... Τα χρώματα ακόμα μ αρέσουν όποτε ολα οκ αλλα δεν ειναι τα χρώματα που περίμενα ..συμβαίνει και σε άλλες;

Ταμυ

Back to top Go down

Post by eviva Yesterday at 10:44 am

@Ταμυ πιστεύω ότι είναι 1 με 2 τόνους πιο σκούρα τα κραγιον τους απ ότι φαίνονται στη συσκευασία! Οι σκιές είναι περίπου ίδιες μ αυτό που φαίνεται στη συσκευασία.
Εγώ αυτό που έκανα ήταν να δω άπειρα βίντεο και φωτογραφίες από κοπέλες που "μου μοιάζουν" και να καταλάβω πως βγαίνει το κάθε χρώμα.

eviva

Back to top Go down

Post by Ταμυ Yesterday at 11:48 am

@eviva σωστά την επόμενη φορά θα κάνω κ εγω περισσότερη έρευνα! Αυτήν την φορά έβαζα οτι έβρισκα μπροστά μ στο καλάθι και δεν το έψαξα κ πολυ περα απο τα swatches στο site της colourpop..

Ταμυ

Back to top Go down

Post by egweimaiedw Yesterday at 4:39 pm

@Ταμυ wrote:@eviva σωστά την επόμενη φορά θα κάνω κ εγω περισσότερη έρευνα! Αυτήν την φορά έβαζα οτι έβρισκα μπροστά μ στο καλάθι και δεν το έψαξα κ πολυ περα απο τα swatches στο site της colourpop..

δεν κοιταζω ποτε τις φωτογραφιες της colourpop (ή αλλης εταιριας)!!! εχω βρει youtubers με τα χρωματα μου (ευτυχως η kathleen lights ειναι τοσο ανοιχτοχρωμη οσο εγω + σχεδον ιδιους τονους και στο μαλλι) και παω στα βιντεο τους και βλεπω τα lip swatches που κανουν! παιρνω μια ιδεα απο αυτους και μετα παραγγελνω
ειχε τυχει το clueless απο colourpop να μην μου γεμισει το ματι απο την συσκευασια του αλλα στα χειλη της kathleen ηταν πανεμορφο και οντως ειναι πολυ καλυτερο απο οτι φαινεται στην συσκευασια του <3
επισης εχει σημασια αν εχεις σκουροχρωμα χειλη ή οχι ή αν τα αποχρωματιζεις με πουδρα πριν βαλεις πανω τους ενα κραγιον Wink

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 25 of 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics