Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi vol.II (καταπληκτικό-εκπληκτικό)

Page 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi vol.II (καταπληκτικό-εκπληκτικό)

Post by KosFai on Tue Sep 27, 2016 12:04 am

εγώ μια χαρά την βλέπω να χαίρεται το σώμα της, το οποίο προσωπικά μου αρέσει πολύ, γι αυτό καταφέρνει να δείχνει σέξυ και γυναίκα, βγαίνει από μέσα της..
μπράβο μωρή Μάρα, τα είπες ωραία και απλά και ο καθένας μας κρατάει ό,τι θέλει...μόνο ο τίτλος δεν μου άρεσε, κατατάλλα έκανε μια απλή χαλαρή κουβέντα.
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Afana on Tue Sep 27, 2016 12:10 am

Δε χρειάζεται να συμφωνούμε όλες βρε κορίτσια. Πολύ σοβαρά το πήραμε νομίζω για βίντεο που όπως αναφέρθηκε έγινε και πρόχειρα και ανάλαφρα.
Afana

Λοκέισο : Tumalu

Back to top Go down

Post by KosFai on Tue Sep 27, 2016 12:34 am

@Krisania wrote:Ούτε σεξυ, ουτε γυναικα. Σαν ανωριμη εφηβη δείχνει
δεν έχουμε όλοι τα ίδια μάτια.
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by redhead on Tue Sep 27, 2016 12:37 am

Αρχικά διάβαζα τα πρώτα σχόλια εδώ. Μετά είδα το βίντεο και δεν με συγκίνησε καθόοολου. Το είδα κι εγώ ως απάντηση- μπηχτές σε αρνητικά σχόλια και απάντηση στο φόρουμ όταν έλεγε για ρούχα που δεν την κολακεύουν. Και επαναλαμβανόταν "τι σε νοιάζει;" κτλ...
Και δεν μου έδειξε ότι δεν έχει κόμπλεξ γιατί όταν σε όλη τη ζωή σου είσαι αδύνατη και ξαφνικά παίρνεις πολλά κιλά, όσο και να σου αρέσει και να μην είσαι ούτε θεωρείσαι χοντρή, μια στενοχώρια την έχεις. Που δεν σου μπαίνει το αγαπημένο σου τζιν βρε παιδί μου! :Ρ
Μπορεί και να μην ισχύει για εκείνη αλλά δεν το νομίζω και δεν με έπεισε...

redhead

Back to top Go down

Post by Serenade on Tue Sep 27, 2016 12:45 am

@KosFai wrote:εγώ μια χαρά την βλέπω να χαίρεται το σώμα της, το οποίο προσωπικά μου αρέσει πολύ, γι αυτό καταφέρνει να δείχνει σέξυ και γυναίκα, βγαίνει από μέσα της..
μπράβο μωρή Μάρα, τα είπες ωραία και απλά και ο καθένας μας κρατάει ό,τι θέλει...μόνο ο τίτλος δεν μου άρεσε, κατατάλλα έκανε μια απλή χαλαρή κουβέντα.

++++
Serenade
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Βρωμερό και σκοτεινό υπόγειο

Back to top Go down

Post by Afana on Tue Sep 27, 2016 12:48 am

Εμένα προσωπικά, αυτό το "τι σε νοιάζει", με βοήθησε γιατί πρέπει να το χωνέψω και να το λέω κι εγώ για διάφορα και πολλές φορές πρέπει να σου θυμίζει κάποιος να το λες και δε με νοιάζει αν το έκανε για να απαντήσει στο φόρουμ, που πραγματικά δεν το πιστεύω ή γιατί όντως το λέει και το εννοεί, αλλά το αποτέλεσμα μετράει και ο τρόπος της ήταν άμεσος, δεν ένιωσα άβολα, αλλά ένιωσα ότι έχει δίκιο ρε γαμ#το, τι τους νοιάζει, τι μας νοιάζει;
Το έχουμε παρακάνει με την εικόνα μου φαίνεται και αλίμονο σε εμάς αν θεωρούμε ότι η Μάρα έχει στεναχώρια με την εικόνα της γιατί πήρε κιλά στην πάροδο του χρόνου και δεν είναι πια πετσί και κόκαλο.
Afana

Back to top Go down

Post by Serenade on Tue Sep 27, 2016 12:49 am

@Afana wrote:Εμένα προσωπικά, αυτό το "τι σε νοιάζει", με βοήθησε γιατί πρέπει να το χωνέψω και να το λέω κι εγώ για διάφορα και πολλές φορές πρέπει να σου θυμίζει κάποιος να το λες και δε με νοιάζει αν το έκανε για να απαντήσει στο φόρουμ, που πραγματικά δεν το πιστεύω ή γιατί όντως το λέει και το εννοεί, αλλά το αποτέλεσμα μετράει και ο τρόπος της ήταν άμεσος, δεν ένιωσα άβολα, αλλά ένιωσα ότι έχει δίκιο ρε γαμ#το, τι τους νοιάζει, τι μας νοιάζει;

Συμφωνώ απόλυτα! Συμπάσχω βλέπεις.
Serenade
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Afana on Tue Sep 27, 2016 12:53 am

Απλά βλέπω ότι έχουμε γίνει πολύ αυστηροί, πέρα από το κίνητρο της που οκ, το δέχομαι να έχει η κάθε μία τις ενστάσεις της. Δεν είναι δυνατόν να λέμε για ένα τέτοιο σώμα τέτοια πράγματα. Δηλαδή, μη μας ενοχλούν μετά τα πρότυπα που μας πλασάρουν, γιατί τα θέλει ο οργανισμός μας. Άκου, λέει μάλωναν κάτω από τη φώτο (ή βίντεο, δε θυμάμαι) αν είναι χοντρή... Θα τρελαθώ!
Afana

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Sep 27, 2016 2:12 am

καταλαβες; ειχε και γυρισμα το λογυδριο
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by KosFai on Tue Sep 27, 2016 2:33 am

@Afana wrote:Απλά βλέπω ότι έχουμε γίνει πολύ αυστηροί, πέρα από το κίνητρο της που οκ, το δέχομαι να έχει η κάθε μία τις ενστάσεις της. Δεν είναι δυνατόν να λέμε για ένα τέτοιο σώμα τέτοια πράγματα. Δηλαδή, μη μας ενοχλούν μετά τα πρότυπα που μας πλασάρουν, γιατί τα θέλει ο οργανισμός μας. Άκου, λέει μάλωναν κάτω από τη φώτο (ή βίντεο, δε θυμάμαι) αν είναι χοντρή... Θα τρελαθώ!
prize
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Tue Sep 27, 2016 9:30 am

Πολύ όμορφη είναι εδώ
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by niki25 on Tue Sep 27, 2016 10:05 am

ανεξαρτήτως κινήτρου ή/και λοιπών ανασφαλειών,σε μια εποχή όπου η κάθε 15χρονη(ακόμα και 30χρονη)είναι τρελά επιρρεπής στα ακραία πρότυπα που κάθε φορά πλασάρονται από τα μέσα, αυτό το βίντεο αξίζει να το επικροτήσουμε πιστεύω...ιδανικό σώμα δεν υπάρχει, όλα μέσα στο μυαλό μας είναι και υπάρχει κίνδυνος να γίνουμε εμμονικές αν δεν έχουμε συγκροτήσει γερά αυτό που λέγεται''προσωπικότητα''...αν δεν στηρίζουμε τη διαφορετικότητά μας σε σχέση με τα χ, ψ πρόσωπα..Ξέρετε κάτι;Βαρέθηκα να βλέπω κοπελίτσες με το ίδιο μακιγιάζ, τον ίδιο σωματότυπο, ντύσιμο και αξεσουάρ!Συνήθως χωρίς ίχνος προσωπικής άποψης!Αφήστε που ακόμα και λιποβαρής να γίνει κάποια ή να είναι, πάλι θα έχουν να σχολιάσουν κάτι- αλλά και η πιθανότητα η απώλεια βάρους να γίνει ψύχωση και να καταλήξει σε διαταραχή διατροφική.Για εμένα, μπράβο της που έκανε αυτό το βίντεο, ακόμα και αν το έκανε για να ξορκίσει τις ανασφάλειές της.

niki25

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Sep 27, 2016 10:39 am

Εγω παλι βαρεθηκα να βλεπω κοριτσακια σαν τη μαρα που ειναι μεσα στην ανασφαλεια, να κανουν βιντεο και να κηρυττουν σα  μοντερνες μητερες τερεζες το ... λογο του junk food και της κοιλιας, ειδικα οταν η ιδια
1) ποζαρει ανελεητα, αδιακοπα σε καθε μεσο, με καθε τροπο και σε καθε πιθανη σταση εκφραζοντας στο μεγαλυτερο δυνατο βαθμο την επιδειξιομανια της και την ανασφαλεια της απεναντι στην εικονα της
2) χρησιμοποιει τον εαυτο της για να πουλησει δραμα, περσονα και να βγαλει κερδος απο αυτο, μεσω ανιδεων.
Οποτε οχι, μια τετοια κινηση, ενα τετοιο βιντεο μονο αγνη υποκρισια μπορει να ειναι. Και φυσικα, κερδισε κοινο διοτι χτυπησε ευαισθητο θεμα. Το ιδιο θα εκανε ακριβως, εαν μιλουσε για σχολικη βια (θυμηθειτε ποσο γελοιο ομως ηταν το αναλογο βιντεο κωννας-Κατερινας Κμ) κλπ.

Last edited by SafeFromHarm on Tue Sep 27, 2016 11:33 am; edited 1 time in total
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Sep 27, 2016 11:32 am

Εμένα μου άρεσε το βίντεο αλλα δεν μπορω να πω πως διαφωνώ με αυτα που λέτε.Για εμένα προσωπικά θεωρώ πως ειναι δεδομένα απλά απο εκει κ πέρα πιστεύω καλύτερα να υπάρχουν αυτες οι θεματολογίες,κακο δεν κάνουν κοντολογίς. Μαρα εφόσον διαβάζεις άλλαξε κάμερα σε παρακαλώ μέχρι και η κωννα αναβάθμισε ανάλυση!!
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by SafeFromHarm on Tue Sep 27, 2016 11:41 am

+++++++++++++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by fraoula86 on Tue Sep 27, 2016 11:43 am

Παιδια συγγνωμη αλλα ουτε εμενα με επεισε.

Κατ'αρχας φαινεται οτι το βιντεο το κανει ενω ειναι εκνευρισμενη με το θεμα. Λογικα τα μαζευε καιρο.

Βγηκε και τα ειπε χυμα και τσουβαλατα γιατι δεν ηθελε να τα οργανωσει. Και καλα εκανε κατ'εμε. Αλλα σορι, τα επιχειρηματα της δεν με επεισαν.

1)Οταν τρως πιτσες συνεχεια και χαλια φαγητο, ο φιλος σου, η φιλη σου κλπ θα σου πει κατι γιατι παιζει να ανησυχει για την υγεια σου και οχι για τα κιλα σου!

2)Δεν κανουμε χειρονομιες σε καποιον οταν διαφωνουμε, το συζηταμε με επιχειρηματα. Συμφωνω οτι το "δεν σε νοιαζει" κοβει την συζητηση και τα πολλα πολλα αλλα οκ ειναι και αγενες. Μπορεις να πεις "Σε εμενα αρεσει το σωμα μου" η "Μου αρεσει το φαγητο" η "Ειμαι απολυτα υγιης"

3) Ειμαι ενας ανθρωπος που απο μικρη ειχα ταση για κιλα και παντα η μαμα μου προσπαθουσε να με αποθαρρυνει απο το φαγητο. Δεν τα καταφερνε παντα, ουτε ο τροπος της ηταν παντα ο πιο αποτελεσματικος. (παραλληλα παντα ελεγε ποσο ομορφη θεωρει οτι ειμαι). Οταν ημουν μικρη μου την εδινε ολο αυτο, αλλα τωρα που ζω μονη μου και τρωω οτι θελω, καταλαβα οτι αν δεν μου εβαζε ενα φρενο, θα ειχα ξεφυγει.

4)Επισης, ναι, κι εμενα δεν μου αρεσουν τα σχολια για το δυσαναλογο σωμα, κιλα κλπ, το ξεκαθαριζω. Λογικο ηταν να ενοχληθει αλλα το θεμα νομιζω αξιζε μεγαλυτερης αναλυσης και επιχειρηματων. και ειδικα αν το εκανε για τους εφηβους, που ολοι ξερουμε ποσο ευαισθητη ηλικια ειναι.

5)Ας σταματουσε τα "τι σε κοφτει" κι ας προσπαθουσε να τονισει λιγο ποσο σημαντικο ειναι να παιρνουμε τα απαραιτητα θρεπτικα συστατικα και να ειμαστε υγιεις, ανεξαρτητως βαρους.

Σαφως καλυτερο θεμα το βιντεο απο το να βλεπαμε για 1000η φορα το ultimune, αλλα μπορει και παραπανω.

fraoula86

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Sep 27, 2016 11:44 am

@fraoula86 wrote:Παιδια συγγνωμη αλλα ουτε εμενα με επεισε.

Κατ'αρχας φαινεται οτι το βιντεο το κανει ενω ειναι εκνευρισμενη με το θεμα. Λογικα τα μαζευε καιρο.

Βγηκε και τα ειπε χυμα και τσουβαλατα γιατι δεν ηθελε να τα οργανωσει. Και καλα εκανε κατ'εμε. Αλλα σορι, τα επιχειρηματα της δεν με επεισαν.

1)Οταν τρως πιτσες συνεχεια και χαλια φαγητο, ο φιλος σου, η φιλη σου κλπ θα σου πει κατι γιατι παιζει να ανησυχει για την υγεια σου και οχι για τα κιλα σου!

2)Δεν κανουμε χειρονομιες σε καποιον οταν διαφωνουμε, το συζηταμε με επιχειρηματα. Συμφωνω οτι το "δεν σε νοιαζει" κοβει την συζητηση και τα πολλα πολλα αλλα οκ ειναι και αγενες. Μπορεις να πεις "Σε εμενα αρεσει το σωμα μου" η "Μου αρεσει το φαγητο" η "Ειμαι απολυτα υγιης"

3) Ειμαι ενας ανθρωπος που απο μικρη ειχα ταση για κιλα και παντα η μαμα μου προσπαθουσε να με αποθαρρυνει απο το φαγητο. Δεν τα καταφερνε παντα, ουτε ο τροπος της ηταν παντα ο πιο αποτελεσματικος. (παραλληλα παντα ελεγε ποσο ομορφη θεωρει οτι ειμαι). Οταν ημουν μικρη μου την εδινε ολο αυτο, αλλα τωρα που ζω μονη μου και τρωω οτι θελω, καταλαβα οτι αν δεν μου εβαζε ενα φρενο, θα ειχα ξεφυγει.

4)Επισης, ναι, κι εμενα δεν μου αρεσουν τα σχολια για το δυσαναλογο σωμα, κιλα κλπ, το ξεκαθαριζω. Λογικο ηταν να ενοχληθει αλλα το θεμα νομιζω αξιζε μεγαλυτερης αναλυσης και επιχειρηματων. και ειδικα αν το εκανε για τους εφηβους, που ολοι ξερουμε ποσο ευαισθητη ηλικια ειναι.

5)Ας σταματουσε τα "τι σε κοφτει" κι ας προσπαθουσε να τονισει λιγο ποσο σημαντικο ειναι να παιρνουμε τα απαραιτητα θρεπτικα συστατικα και να ειμαστε υγιεις, ανεξαρτητως βαρους.

Σαφως καλυτερο θεμα το βιντεο απο το να βλεπαμε για 1000η φορα το ultimune, αλλα μπορει και παραπανω.

cheers cheers cheers
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by maria_ver on Tue Sep 27, 2016 11:59 am

Εμένα το συγκεκριμένο βίντεο μου άρεσε και μου έβγαλε κάτι αληθινό.Δεν ξέρω αν το εκανε ως απάντηση στο φόρουμ,αλλα ακομα κι αν το εκανε ηταν αξιοπρεπές...Όσων αφορά τώρα τη θεματολογία του βίντεο πιστεύω πως η Μάρα δεν ειναι χοντρή.Επισης ειναι σίγουρο οτι δεν μπορούμε όλοι να είμαστε σαν τα πρότυπα που προβάλλονται σαν νορμαλ.Αλλες κοπέλες έχουν πιο αθλητικό σωματότυπο κ ειναι πιο κοντά στα πρότυπα προηγούμενων ετών,άλλες ειναι πιο χυμώδεις κ συνάδουν με αλλα πρότυπα..Μπορεί να έχουμε κοιλιτσα,μπορεί να έχουμε στήθος αλλα αυτο που έχουμε πρέπει να το αγαπάμε!Με βοήθησε πολυ να θυμηθώ πως αντιμετώπιζα το σώμα μου παλιότερα..Φυσικά κ ειναι σωστό να λέμε στους άλλους και τι έγινε άμα εχω πάρει 5 κιλά;;;Ποιος νοιάζεται;;;Απο αυτο κρινόμαστε ως άνθρωποι;;

maria_ver

Back to top Go down

Post by KosFai on Tue Sep 27, 2016 12:11 pm

βασικά δεν είπε μην σας νοιάζει και έκλεισε το βίντεο. είπε πως της αρέσει το σώμα της, πως χαίρεται το σώμα της, πως της αρέσει το βρώμικο φαγητό(αλλά έτσι είναι, εμένα αλήθεια τι να με νοιάξει τι τρώει ο καθένας?), γενικά είπε πολλά παραπάνω από όσα ίσως ακούσατε. εγώ την βλέπω όντως να χαίρεται το σώμα της, δείχνει συνέχεια ότι νιώθει όμορφη, και επειδή έχει περάσει τα ζόρια της καλά κάνει και χαίρεται την ζωή της επιτέλους.
τα σχόλια που έλεγε ότι έλεγαν τα κοριτσάκια η μια την άλλη χοντρή τα είχα δει και εγώ και ήταν όντως πολύ άσχημο. άρα , για μενα πάντα, όταν όλες αυτές βλέπουν τέτοια πράγματα ,που μπορεί εμάς να μας φαίνεται χαζό, αλλά κάποιον μπορεί να τον βοηθήσουν, καλά κάνουν και μιλάνε. και τα είπε και ωραία και απλά και δεν είδα ούτε ένα πλάνο "λυπηθείτε με" γιατί δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι για το οποίο να ζητήσει λύπηση.
δείχνει πολλές φορές χαζοχαρούμενη, κάνει χαζά πράγματα, αλλά είναι και άνθρωπος .
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Sep 27, 2016 12:18 pm

Κανεις δεν ειπε οτι ειπε "μη σας νοιαζει" και εκλεισε το βιντεο. Ειπε ενα σωρο πραγματα ασυνδετα μεταξυ τους, πολλες φορες με επαναληψη για να ξορκισει το γεγονος οτι η ιδια νιωθει ανασφαλεια για το σωμα της. Και, συγνωμη,αλλα το να προωθεις ηθελημενα ή αθελα σου μια διατροφη σαβουρας σε συνδυασμο με το "εγω τρωω πολυ junk food-αυτη ειμαι" αν μη τι αλλο δινεις δυνατο πατημα στα πιτσιρικια να κανουν την επαναστασουλα τους και σε αυτο το κομματι, με δυσαρεστες συνεπειες.
Πλανο λυπηθειτε με δεν υπηρχε, αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι ο τιτλος εκραζε απο χιλιομετρα το ντραμακουινιλικι της συν του οτι σε ολο το βιντεο ηταν εκνευρισμενη και το παιζε μακγισα που δε "μασαει απο αυτα". Χαζοχαρουμενη δειχνει στα περισσοτερα της βιντεο αλλα το αν ειναι ανθρωπος, προφανως δεν αφορα ενα επαγγελματικο καναλι ομορφιας. Ή μηπως οχι;..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Serenade on Tue Sep 27, 2016 12:20 pm

Και στο κατω κατω εμας τι μας νοιάζει αν αυτη ειναι οκ με τα κιλα της; Δεν ειπε οτι ειναι οκ να τρως βρωμικο, μίλησε προσωπικά γι αυτήν. Σαν άτομο που μου έλεγαν συνεχεια για τα κιλα μου, εκνευριζομουν και ακομα εκνευρίζομαι αφάνταστα γιατι δεν πέφτει λογος σε κανεναν. Καταντάει αηδία μετα απο λιγο. Οποτε αν οντως ηταν νευριασμενη εγω την καταλαβαινω.
Serenade
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Sep 27, 2016 12:23 pm

Φυσικα, μα δεν ειναι αυτο το point. Νομιζω εχουμε ξεπερασει, συμφωνοντας, το κομματι που αναφερεται στο τι κανει ο καθενας με το σωμα του, οταν δεν ξεπερνα τα ακρα. Απο 'κει και περα το ζητημα ειναι το τι προσπαθει να προβαλει η συγκεκριμενη, πατωντας πανω σε ενα τετοιο ζητημα.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Tue Sep 27, 2016 12:25 pm

Συμφωνώ με προσέγγιση αλα @SafeFromHarm. Αλλά - και πιστέψτε με, προσπαθώ πολύ να προσέξω πώς θα το πω για να μην παρεξηγηθώ - βαρέθηκα να βλέπω πουλιν και φατσειμινγκ και σεξσειμινγκ και σκατουλάκια κανελί. Φυσικά είναι βλάκας ολκής όποιος καλύπτει τα κόμπλεξ του κάνοντας τέτοιου είδους επιθέσεις στους άλλους. Αλλά είναι λες και ξαφνικά έχουμε ορδές υπερευαίσθητων κορασίδων που - άσχετα που μοστράρονται παντού και συνεχώς - είναι πολύ ευαισθητούλια με την εικόνα τους, και τις λυπεί το να έχουν κάποιο αρνητικό σχόλιο.. Ξαναλέω και ξεκαθαρίζω : βλάκας και όποιος αποσκοπεί στο να σχολιάσει θέματα κιλών, κλπ κλπ. Αλλά η κορασίδα (ας την πούμε "Διδα Μ") θρέφει τον "χέιτερ" αυτού του είδους, τον κομπλεξικό, ή τον ανώμαλο (γιατί δεν είναι καλύτερος αυτός που πάει από κάτω από την "Διδα Μ" και γράφει "ωωω, τοι βοιζ@ρεςςς ειαναι αφτες" όταν η ΙΔΙΑ έχει βγάλει πισινούλη σε κοινή θέα), και το κοινό -άρα και ο χέιτερ- συντηρεί το "εγώ" της "Διδος Μ".
Τα υπόλοιπα παρατράγουδα της Δίδας Πόδια-Παγωτα-ουλτιμιουν-Πόδια δεν τα σχολιάζω. Τα φιλιά μου, αν με παρεξηγήσετε θα σας κατηγορήσω για πουλιν και θα ψαχνετε που να κρυφτείτε
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics