Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi vol.II (καταπληκτικό-εκπληκτικό)

Page 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi vol.II (καταπληκτικό-εκπληκτικό)

Post by Marpapazoi on Tue Jun 28, 2016 7:24 pm

Βρε κοριτσα, άσχετο με την Μαρα αλλά εμένα ο ορός μου έκατσε καλά.....

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 28, 2016 7:26 pm

δεν εδινα 60-80 ευρω ουτε για το φιλτρο νεοτητας ντιαρ, ποσο μαλλον για ενα κατασκευασμα τιγκα σε χημικες βλακειες και σιλικονες. Η μαρα παντως την προωθηση της μια χαρα την πετυχε.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Jun 28, 2016 8:51 pm

@SafeFromHarm wrote:δεν εδινα 60-80 ευρω ουτε για το φιλτρο νεοτητας ντιαρ, ποσο μαλλον για ενα κατασκευασμα τιγκα σε χημικες βλακειες και σιλικονες. Η μαρα παντως την προωθηση της μια χαρα την πετυχε.

++++++++
Έν τω μεταξύ είδα τα συστατικά του ορου στο Ίντερνετ και κοριτσια έπαθα πλάκα! Τι καλός ορος και μ*****ς αν ειναι δυνατόν! Πληρώνω χρυσάφι ένα κατασκεύασμα με μοναδικά συστατικά το αλκοόλ την γλυκερίνη, τις πολλές σιλικόνες, τα parabens και κάτω κάτω δυο μονο φυτικά έλαια τελευταία στην χημική λίστα! Έχω δει και συστατικά απο ορους νιβεα, γκαρνιερρρρρ, λορεαλ κλπ χημικές εταιρείες και έχουν ίδια συστατικά στην ίδια σειρά κιόλας!!!! Μην σας πω περισσότερο θρεπτικά όπως πχ βάζουν και υαλουρονικο οξύ, κολλαγόνο, βιταμίνες κλπ... Αυτός δεν περιέχει τίποτα που να με κάνει να θέλω να τον πάρω... Πως λοιπόν με τόσα βλαβερά χημικά συστατικά και ίδια με τις πιο φθηνές εταιρείες, υπόσχεται ότι ξυπνάει τα κύτταρα της επιδερμίδας που ειναι υπεύθυνα για την αμυνα της και ότι πρόβλημα έχεις απο ρυτίδες λιπαρότητα μέχρι και ακμή στο εξαφανίζει.... Ποιον δουλεύουν τέλος παντωωωων;;;;; Οποία την βάλει φυςικα και θα της φανεί ωραία η αίσθηση στο δέρμα και ενδεχομένως να το νιώσει βελούδο... ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΣΙΛΙΚΟΝΕΣ! Εσυ νομίζεις πως ειναι βελούδο γιατι στο ενυδατώνει αλλα στην ουσία στο αφυδατώνει, στο κάνει να ασφυκτιά, στο γερνάει και σου δημιουργεί (Μακροπρόθεσμα όλα αυτά) ακμή, πρόωρη γήρανση, αφυδάτωση κλπ κλπ... Έχω ένα σιλικονουχο primer απο beauty uk... 5 ευρώ το είχα πάρει... Το βάζω στο δέρμα μου σπάνια όταν θα βαφτω λίγο πιο βαριά-καλά και μου κάνει το δέρμα λες και ειναι απο πορσελάνη... Άλλη αίσθηση η σιλικόνη!!! Γι αυτο ξεγελαει! Πάρτε ένα σιλικονουχο primer λοιπόν την ίδια δουλειά κάνει με αυτο το πανάκριβο χημικό παρασκεύασμα.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 28, 2016 9:04 pm

@Marinacatlove wrote:
@SafeFromHarm wrote:δεν εδινα 60-80 ευρω ουτε για το φιλτρο νεοτητας ντιαρ, ποσο μαλλον για ενα κατασκευασμα τιγκα σε χημικες βλακειες και σιλικονες. Η μαρα παντως την προωθηση της μια χαρα την πετυχε.

++++++++
Έν τω μεταξύ είδα τα συστατικά του ορου στο Ίντερνετ και κοριτσια έπαθα πλάκα! Τι καλός ορος και μ*****ς αν ειναι δυνατόν! Πληρώνω χρυσάφι ένα κατασκεύασμα με μοναδικά συστατικά το αλκοόλ την γλυκερίνη, τις πολλές σιλικόνες, τα parabens και κάτω κάτω δυο μονο φυτικά έλαια τελευταία στην χημική λίστα! Έχω δει και συστατικά απο ορους νιβεα, γκαρνιερρρρρ, λορεαλ κλπ χημικές εταιρείες και έχουν ίδια συστατικά στην ίδια σειρά κιόλας!!!! Μην σας πω περισσότερο θρεπτικά όπως πχ βάζουν και υαλουρονικο οξύ, κολλαγόνο, βιταμίνες κλπ... Αυτός δεν περιέχει τίποτα που να με κάνει να θέλω να τον πάρω... Πως λοιπόν με τόσα βλαβερά χημικά συστατικά και ίδια με τις πιο φθηνές εταιρείες, υπόσχεται ότι ξυπνάει τα κύτταρα της επιδερμίδας που ειναι υπεύθυνα για την αμυνα της και ότι πρόβλημα έχεις απο ρυτίδες λιπαρότητα μέχρι και ακμή στο εξαφανίζει.... Ποιον δουλεύουν τέλος παντωωωων;;;;; Οποία την βάλει φυςικα και θα της φανεί ωραία η αίσθηση στο δέρμα και ενδεχομένως να το νιώσει βελούδο... ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΣΙΛΙΚΟΝΕΣ! Εσυ νομίζεις πως ειναι βελούδο γιατι στο ενυδατώνει αλλα στην ουσία στο αφυδατώνει, στο κάνει να ασφυκτιά, στο γερνάει και σου δημιουργεί (Μακροπρόθεσμα όλα αυτά) ακμή, πρόωρη γήρανση, αφυδάτωση κλπ κλπ... Έχω ένα σιλικονουχο primer απο beauty uk... 5 ευρώ το είχα πάρει... Το βάζω στο δέρμα μου σπάνια όταν θα βαφτω λίγο πιο βαριά-καλά και μου κάνει το δέρμα λες και ειναι απο πορσελάνη... Άλλη αίσθηση η σιλικόνη!!! Γι αυτο ξεγελαει! Πάρτε ένα σιλικονουχο primer λοιπόν την ίδια δουλειά κάνει με αυτο το πανάκριβο χημικό παρασκεύασμα.

prize prize
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Jun 28, 2016 9:18 pm

Καλά αυτός ο ορός είναι απαράδεκτος θυμάμαι τότε που έψαχνα τα συστατικά του απορούσα γιατί ισχυριζόταν πως βλέπει θαύματα και άλλες φυσικά όχι μόνο η Μάρα. Καλύτερα να μην βάζω τίποτα και να γεράσω όποτε το λέει το κύτταρο μου παρά μια ώρα αρχύτερα με τις αηδίες και τα μάρκετινγκ τους.
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Jun 28, 2016 9:23 pm

Που πήγε ο θαυματουργός ορος τωρα οέο; Καμία δεν τον διαφημίζει... Τς τς τς τς τς.... Μάλλον τελείωσε η χορηγία... Η Μαρα ορκιζόταν ότι της άλλαξε το δέρμα... Και τωρα ουτε κάν τον αναφέρει και μάλιστα έλεγε πως ειναι στα χειρότερα του το δέρμα της σε ένα απο τα τελευταία της βίντεο. Μα πως; Αφού βρήκε το ελιξίριο...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 28, 2016 9:28 pm

στο μεταξυ ποια ειναι η πλακα;

οτι σε αυτη (και σε πολλες αλλες, γενικο το φαινομενο με πολλα προιοντα) αλλαξε το δερμα, αλλα πώς τυχαινει ρε ΓΑΜΩΤΟ στο επομενο βιντεο το δερμα "να ναι στα χειροτερα του" ;;; και μετα στην επομενη διαφημισουλα, παλι σωμενο ειναι το δερμα της, ενω φαινονται οι κρατηρες...
δουλεμα του κερατα!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 28, 2016 10:42 pm

σε λιγο θα κανει εμφανιση με τον 50 cent, το πουλακι μου.

10 ποντους τακουνι, φιλε.-
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Jun 28, 2016 10:47 pm

@SafeFromHarm wrote:στο μεταξυ ποια ειναι η πλακα;

οτι σε αυτη (και σε πολλες αλλες, γενικο το φαινομενο με πολλα προιοντα) αλλαξε το δερμα, αλλα πώς τυχαινει ρε ΓΑΜΩΤΟ στο επομενο βιντεο το δερμα "να ναι στα χειροτερα του" ;;; και μετα στην επομενη διαφημισουλα, παλι σωμενο ειναι το δερμα της, ενω φαινονται οι κρατηρες...
δουλεμα του κερατα!

+++++++++++++++
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Jun 28, 2016 10:50 pm

@SafeFromHarm wrote:

Δεν ειναι δέκα πόντους αγαπη, ειναι at list 12ποντα.... Πάντως μου φαίνεται εχει αδυνατίσει... Το φόρεμα μου αρέσει επίσης. Κατα τα αλλα ψεύτο γκλαμουριά της tv και των social media σε ολο της το μεγαλείο... Αυτά δεν μπορώ καθόλου όμως! pukerain
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Jun 28, 2016 10:56 pm

@SafeFromHarm wrote:

παντως πολυ καλυτερο αυτο απο το αλλο που της μπουκωνε το ντεκολτε.θα μπορουσε να βαλει ενα πιο ανοιχτο παπουτσι
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 28, 2016 11:22 pm

το 10 ποντους τακουνι αναφερεται σε κατι συγκεκριμενο.. :ρ

για μενα ειναι στο οριο να ειναι sexy απο το να ειναι sassy. Και φυσικα αυτο που πε η μαρινα, "ατα τα αλλα ψεύτο γκλαμουριά της tv και των social media σε ολο της το μεγαλείο... Αυτά δεν μπορώ καθόλου όμως!"
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Jun 28, 2016 11:29 pm

συμφωνω!βεβαια ειναι και mad,το θελει και το sassy και το trashy Razz αυτο για το τακουνι δεν το πιασα,αλλα πρεπει να ναι πανω απο 12 Razz
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Tue Jun 28, 2016 11:32 pm

Το φορεμα εχει γραμμη/πατρον απο καφτανι παραλιας. Τωρα αν ειναι πιο αξιολογο απο κοντα, αυτο δεν το ξερω...
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 28, 2016 11:33 pm

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Jun 29, 2016 12:43 am

ουυυυυυ γκεεεερ
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Marinacatlove on Wed Jun 29, 2016 7:08 am

[quote="SafeFromHarm"][/quote

Το αγαπημένο μου συγκρότημα! Και μόλις είπες δέκα πόντους τακούνι μου ήρθε κατευθείαν το κομμάτι αυτο αλλα δεν πήγε το μυαλο μου ότι αυτο εννοούσες! Ffc... Ότι καλύτερο είχε βγει ποτε για μένα... Οι τύποι ήταν απο άλλο γαλαξία... Προσκυνώ τα κομμάτια τους....
heil2
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Satine on Wed Jun 29, 2016 10:36 am

Πάντως μια χαρά βολεύτηκε η Μάρα στο Mad τώρα πια και την έχει δει σταριλίκι μαζί με τα άλλα δυο. Πραγματικά το μόνο που μένει είναι να πάρει εκπομπή
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Jun 29, 2016 8:48 pm

εντάξει είχε μια μικρούλα εκπομπούλα...
δηλαδή όσο και να μου το παίζει εναλλακτική συνεργάζεται με ενα κανάλι πιο mainstream πεθαίνεις!
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Jun 29, 2016 8:48 pm

@vissinada wrote:εντάξει είχε μια μικρούλα εκπομπούλα...
δηλαδή όσο και να μου το παίζει εναλλακτική συνεργάζεται με ενα κανάλι πιο mainstream πεθαίνεις!

heil2
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jul 01, 2016 3:47 pm

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by shadow on Fri Jul 01, 2016 3:57 pm

Που γράφει σπονσορντ μπαι Απιβιτα και δεν το βλέπω;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jul 01, 2016 3:58 pm

τοσες φορες μας εχει δειξει τη φιλη της που εργαζεται εκει, τι το θες το αναγραφομενο; :ρ
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by shadow on Fri Jul 01, 2016 4:00 pm

Μα την πιάνει αλτσχάιμερ κάθε φορά που γράφει το κουτάκι πληροφοριών...
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics