Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Lousousou vol.II (Francais fabrique en Chine)

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lousousou vol.II (Francais fabrique en Chine)

Post by lovelace on Mon Jun 20, 2016 12:44 am

η αληθεια ειναι οτι καποιες τιμες ελληνικων προιοντων ειναι καπως ανεβασμενες αλλα σκεφτειτε τις συνθηκες και τις ποσοτητες παραγωγης. ειδικα αν τα προιοντα παραγονται στην ελλαδα υπαρχει τεραστια διαφορα στο κοστος παραγωγης με μεγαλες ξενες εταιριες που μπορει να παραγουν σε χωρες με πολυ μικρα κοστη υποβαθμιζοντας τις συνθηκες ζωης των υπαλληλων τους

lovelace

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Mon Jun 20, 2016 10:28 pm

Καλα ο τίτλος είναι για γέλια αλλά προφανώς και μόνο αυτά μπορούν να θεωρηθούν drugstore ελλάδα. με τον όρο εντός εισαγωγικών. Πάει μια φίλη μου αμερική και της ζήτησα κάτι προιόντα από maybelline. Πριν τα ζητήσω λέω ας τσεκάρω τιμές στο target. Κρατηθείτε..!! Foundation, concealer, mascara που Ευρώπη έχουν 35 ευρώ, εκεί κάνουν 15!!! Κλαίω που δίνω τα λεφτά μου στα σκουπίδια!!!!

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Mon Jun 20, 2016 10:58 pm

Καλως σας βρηκα χθες! ακολουθω τη λουσυ στο σναπ και το αγορι μου προχθες που χαζευα, ουρλιαξε "ΚΛΕΙΣΤΗΝ ΠΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΥΣΟΥΣΟΥ ΘΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ"
Elvirakious

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Mon Jun 20, 2016 11:12 pm

@Elvirakious wrote:Καλως σας βρηκα χθες! ακολουθω τη λουσυ στο σναπ και το αγορι μου προχθες που χαζευα, ουρλιαξε "ΚΛΕΙΣΤΗΝ ΠΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΥΣΟΥΣΟΥ ΘΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ"

@Elvirakious lol! lol! lol! lol!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by onlyhan on Mon Jun 20, 2016 11:43 pm

χαχαχαχαχα δίκιο έχει φυσικά
onlyhan

Back to top Go down

Post by xrysaki on Tue Jun 21, 2016 1:58 pm

Πάντως είδα στο ινστα και στο σναπτσατ ότι είχε πάει σε ένα γάμο και ήταν ομορφή...Πολύ ωραία ντυμένη και το μαλλί ήταν οκ καλό... Όμως μου τα χάλασε το ύφος της ρε κορίτσια!!!!!!!Ακόμα και στις φώτο έχει ένα ύφος σα να λέει "Και χάρη σας κάνω η πριγκίπισσα που είμαι εδω!"
xrysaki

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 21, 2016 2:01 pm

Ασε με μωρε με το τελειωμενο..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Elvirakious on Tue Jun 21, 2016 2:47 pm

@xrysaki wrote:Πάντως είδα στο ινστα και στο σναπτσατ ότι είχε πάει σε ένα γάμο και ήταν ομορφή...Πολύ ωραία ντυμένη και το μαλλί ήταν οκ καλό... Όμως μου τα χάλασε το ύφος της ρε κορίτσια!!!!!!!Ακόμα και στις φώτο έχει ένα ύφος σα να λέει "Και χάρη σας κάνω η πριγκίπισσα που είμαι εδω!"

Απολυτο δικιο... ειδα το υφος της στο γαμο και ηθελα να σπασω το κινητο...
Elvirakious

Back to top Go down

Post by jerrybb on Tue Jun 21, 2016 4:03 pm

Όταν ένας άνθρωπος είναι αντιπαθητικός, ό, τι κι αν φορέσει όπως κι αν εμφανιστεί, παραμένει αντιπαθητικός. Δεν μπορείς να δεις πουθενά ομορφιά. Το προκαλεί ο ίδιος.
jerrybb

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 21, 2016 4:06 pm

+++++++++++++++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by bibibo on Tue Jun 21, 2016 5:28 pm

https://www.instagram.com/p/BG6HaiFkPEl/?taken-by=lousousou παλι με το τσουβαλι σεργιαναει το βλαχοκαντρι γκερλ
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Jun 21, 2016 5:32 pm

"Lousousou
September 30, 2012 ·
What about a Lousousou forum,where we can talk about beauty and fashion?With this forum you don't have to be a youtuber or a blogger to share you love about girly things!Smile"
οχι δεν ειμαι stalker και δεν ψαχνω τη σελιδα της απο το 2012 Razz
ο γκουγκλης μου εβγαλε lousousou forum
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jun 21, 2016 5:40 pm

@bibibo wrote:https://www.instagram.com/p/BG6HaiFkPEl/?taken-by=lousousou παλι με το τσουβαλι σεργιαναει το βλαχοκαντρι γκερλ

τουλαχιστον παραδεχεται οτι ειναι φυτο. Παλι καλα, νιωθω μια αισιοδοξια. Τι, οχι;...
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Jun 21, 2016 5:42 pm

θα καλει παπαρατσι και θα λεει αχ που με βρηκανε και θα αυτομουτζωνεται αλα ελενεθ βλαχακοου http://i.ytimg.com/vi/qQsJSwjFt_w/mqdefault.jpg
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Tue Jun 21, 2016 5:43 pm

@SafeFromHarm wrote:
@bibibo wrote:https://www.instagram.com/p/BG6HaiFkPEl/?taken-by=lousousou παλι με το τσουβαλι σεργιαναει το βλαχοκαντρι γκερλ

τουλαχιστον παραδεχεται οτι ειναι φυτο. Παλι καλα, νιωθω μια αισιοδοξια. Τι, οχι;...
χαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχα
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Jun 21, 2016 11:46 pm

Δείτε ύφος όσες έχετε σναπ τσατ.... Δεν έχω ξαναδεί τέτοια ψωνιλα... Που να ήταν και καμία κούκλα, καμία θεα ξέρω γω... Έλεος μαρη Λουκιτσα...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Jun 22, 2016 12:05 am

@eviva wrote:Κάποια στιγμή οι ψυχολόγοι πρέπει να ασχοληθούν σοβαρά με τα άτομα που ζουνε μέσα από τα sosial media. Τί είδους σύνδρομα έχουν και συμπεριφέρονται έτσι;

Και εμένα με παραξενεύει αυτό... Πιστεύω πως είναι άτομα με τεράστιες ανασφάλειες αλλά και κόμπλεξ που πάντα ήθελαν μα βγουν στο γυαλί μα γίνουν "σταρ" αλλά λόγω απουσίας οποιουδήποτε ταλέντου (ομορφιάς, μυαλού, ηθοποιιας, φωνής, χώρου κλπ) δεν είχαν καμία ελπίδα... Έτσι βρήκαν το γιουτιουμπ για να πραγματοποιήσουν το χαζό όνειρο τους... Να είναι κάτι.... Να τους αποθεώνουν να τους ξέρουν όλοι και να τους θαυμάζουν... Απο εκεί τρέφονται... Η ζωή τους είναι άδεια αν καταλάβουν ποσό άσημοι αλλά και ασήμαντοι είναι... Με το ζόρι σταρ και σελέμπριτι... Ας είναι καλά τα δεκάχρονα... Και έχεις το κάθε κοριτσάκι βλαχοπαιδακι της διπλανής πόρτας, με ύφος χιλίων καρδιναλίων να σου λέει ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΣΗΜΗ ΜΠΙΟΥΤΙ ΓΙΟΥΤΙΟΥΜΠΕΡ... με θαυμάζουν και κάθε μέρα μου λένε ποσό θεα είμαι... Είμαι πρότυπο... Κάτσε να μου φτιάξω ένα εικόνισμα να με προσκυνάνε, και γιατί δεν έχω βγάλει ακόμα αυτόγραφα να μοιράζω; Είμαι η σταρ της εποχής.... Η tv πέθανε.... Χαχαχαχαχαχα! Φάτε την σκόνη μου μενεγακες, δουκισσες, μοντέλα, ηθοποιοί και λοιποί ξεπερασμένοι... Εγώ είμαι το νέο είδωλο... (Άσχετα αν δεν έχουν να φάνε η αν δεν έχουν ζήσει την πολυτέλεια και το life style όλων των διάσημων...μονο στα όνειρα τους...) Τους μιμούνται, πουλάνε ψεύτικο σάπιο lifestyle ότι βλέπουν απο την τv και σου λένε ότι είναι οι Θεές του Απόλλωνα... Για τέτοια εγκεφαλική παράλυση και χαζοναρκισσισμο μιλάμε τα κοριτσάκια της διπλανής πόρτας...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by μηνύσεις_που_θα_πέσουν on Wed Jun 22, 2016 12:18 am

γιατι ειναι φασιο άικον, αν μπορεις καντο κ εσυ βλάχα!
μηνύσεις_που_θα_πέσουν

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Jun 22, 2016 12:21 am

@eviva wrote:Εγώ το εννοώ απ την πλευρά της προσωπικής ζωής.... Για ποιον λόγο να ανεβάζεις κάθε μέρα φωτογραφία με το τί φοράς, με ποιον είσαι, τί κάνεις κλπ;;;;;
Για να σου κάνουν λάικ και να νιώθεις σημαντικός;

Για τον λόγο που σου είπα πιο πάνω... Θέλουν σε κάθε βήμα τους να τους αποθεώνουν... Έτσι νιώθουν σταρ της νέας εποχής...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Mar_El on Wed Jun 22, 2016 4:00 pm

Πείτε μου στη φώτο που ανέβασε η @bibibo από το ινσταγκραμ πόσα θα δίνατε εσείς για τα παπούτσια που φοράει η λουσουσουδα (γιατί αυτή έδωσε γύρω στα 200)
Mar_El

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Jun 22, 2016 4:26 pm

Αχ δεν μου αρέσουν καθόλου, αλλά είναι χειροποίητα, οπότε δικαιολογείται η αξία τους.
onlyhan

Back to top Go down

Page 4 of 41 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top