Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi

Post by Lilie on Wed Jun 15, 2016 10:43 am

@SafeFromHarm wrote:
@Lilie wrote:Αν κάνει κανάλι η τελευταία που της έκανε ερώτηση, θα γίνει μόδα το "και τέτΧοια"

μα καλα, τι απιστευτο αβαταρ ειν αυτο;; εχω πεθανει στο γελιο lol!
Φυσικά και σου αρέσει αλλιώς θα ήσουν ποταπή χέιτερ
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Jun 15, 2016 10:45 am

αχαχαχαχαχαχαχα!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Jun 15, 2016 10:49 am

...και τέτΧοια
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Jun 15, 2016 10:52 am

Αχαχαχαχαχα

Η Μάρα κατά την ταπεινή μου άποψη έχει όμορφο πρόσωπο, το οποίο χαντακώνεται από το πώς στυλιζάρεται στο υπόλοιπο σώμα της. Έχει δύσκολο σωματότυπο και όλο φοράει ρούχα που δεν της πάνε. Το βρίσκω κρίμα, γιατί πραγματικά τη θεωρώ ωραίο κορίτσι, αλλά δεν ξέρει να "φοριέται" σωστά. Στην ομιλία π.χ. φοράει αυτό το ρούχο, που από μόνο του σε κάποια άλλη θα ήταν πολύ πιο οκέι, αλλά σε αυτή, με όλο το κουρτινάκι των μαλλιών μπροστά, την κάνει σαν κάποιος να της έχει πιέσει το κεφάλι και να έχει "μπει" το πάνω μέρος του σώματος.
onlyhan

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Jun 15, 2016 10:57 am

Νομίζω πως τα τόσο κλειστά ντεκολτέ δεν ταιριάζουν σε τόσο μεγάλο στήθος. Εχω κ εγώ μεγάλο στήθος αν κ είμαι πιο ψηλή κ ογκώδης, κ βλέπω πως σε τόσο κλειστά μπλουζάκια το στήθος μου τονίζεται κ άλλο κ χάνεται η ομοιομορφία στο σώμα. Θέλει πιο ανοιχτό ντεκολτέ. Το V το θεωρώ ιδανικό
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Jun 15, 2016 11:26 am

^ Συμφωνώ (παρόλο που δεν έχω ούτε το απειροελάχιστο στήθος, ευχαριστώ μαμά Razz )
Η συγκεκριμένη δεν έχει ούτε λαιμό, επομένως ένα μετρίου μεγέθους V και τα μαλλιά πιασμένα θα ήταν το ιδανικό
onlyhan

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Wed Jun 15, 2016 11:48 am

Εχετε δικιο.Κι εγω τη θεωρω ομορφη κοπελα.Οι στυλιστικες τις επιλογες ειναι τραγικες ως επι το πλειστον. Και η πλακα ειναι οτι ενω μπεμπεδιζει ασυστολα στα βιντεο επιλεγει ρουχα για πολυ μεγαλυτερες τις ηλικιες! Αβυσσος...
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Jun 15, 2016 12:05 pm

Χαχαχαχα, εντάξει, εικάζω ότι της αρέσει και το πιο vintage στυλ, αλλά δεν θεωρώ ότι μπορεί να το "υποστηρίξει".

Βέβαια άμα αυτή νιώθει καλά με αυτά που φοράει, ουδείς λόγος μου πέφτει,δικαίωμα του καθενός να φοράει ό,τι θέλει όποτε θέλει.
Μια άποψη λέμε γιατί είναι κρίμα να μην αναδεικνύεται ενώ έχει προοπτικές. 8 )
onlyhan

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Wed Jun 15, 2016 12:29 pm

οσες φιλες εχω που εχουν μεγαλο στηθος (οπως η Μαρα) το κρυβουν συνεχεια... και ρωτησα μια κοπελα γιατι το κανει αυτο και μου ειπε οτι ακουγε τοσα σχολιααα στο γυμνασιο και στο λυκειο που της αφησε ψυχολογικα το ολο θεμα οποτε σπανια βαζει ανοιχτες μπλουζες

ισως παιζει ενα ρολο και αυτο... φυσικα την Μαρα δεν την ξερω. μπορει απλα να της αρεσουν οι κλειστες μπλουζες, αλλα μην ξεχναμε οτι γενικα τα σχολια και η κριτικη στην Ελλαδα ειναι ασχημα σε τετοιες περιπτωσεις
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Jun 15, 2016 1:00 pm

Αυτό ισχύει. Εγώ έχω άσχημες αναμνήσεις από αγόρια στο σχολείο που μου έβαζαν χέρι επειδή είχα πιο ανεπτυγμένο σώμα απ τις υπόλοιπες, έκανα και αθλητισμό οπότε ήμουν και σφιχτή και συνέβαινε επί δύο χρόνια αυτό σίγουρα. Σε φάση να με στριμώχνουν 2 σε μια γωνία και να μην μπορώ να αμυνθώ. Βέβαια όταν λόγω γυμναστικής δυνάμωσα πλάκωσα ένα παιδί στο ξύλο όταν μου έπιασε τον κ@λο κ οι υπόλοιποι μαζεύτηκαν.
Κ γενικά πάντα άκουγα στο δρόμο σχόλια, τις προάλλες ένας 70χρονος με σταμάτησε να μου πει οτι έχω ωραία βυζ@κια. Του απάντησα να φωνάξουμε τα εγγόνια του να τα πει μπροστά του.

Θέλω να πω πως σίγουρα όλα αυτά σε κάνουν να θες να τα κρύψεις (εγώ κινούμαι ανάμεσα σε D κ Ε στα σουτιέν για να καταλάβετε) Ή πχ αν έχεις ωραία οπίσθια. Όμως υπάρχουν ρούχα που ναι μεν κολακεύουν επειδή έχουν ανοιχτό ντεκολτέ, αλλά δεν φτάνουν μέχρι πολύ χαμηλά. Δλδ σε κάτι εμφανίσεις που την έντυνε ο Ζούλιας με εκείνο το πράσινο πουά φόρεμα και για τα Mad Awards που φορούσε πουκάμισο ήταν πολύ καλύτερη. Σαφώς βέβαια και φοράει η καθεμιά ό,τι θέλει, αλλά αν το κάνει για να κρύψει, είναι λάθος
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Jun 15, 2016 2:03 pm

++++
onlyhan

Back to top Go down

Post by Poliskalispoiotitas on Wed Jun 15, 2016 3:47 pm

Εχει δυσκολο σωμα, εκτος απο το στηθος, σχεδον δεν εχει λαιμο.  Δεν χρειαζεται απαραιτητα ντεκολτε, εστω ενα  μικρο V ομως, ενα "χαμογελο", κατι για να δινει την ψευδαισθηση μακρυτερου λαιμου. Ειναι και το μαλλι που επιβαρυνει την κατασταση. Επισης εχω διαπιστωσει οτι τα κλειστα μπλουζακια κανουν το μεγαλο στηθος να δειχνει πεσμενο χωρις να ειναι. Και δυστυχως τα σκειτερ συνηθως δειχνουν απλως αμπιρ  Neutral  (εδω ειναι και μια ακομη εξηγηση στο γιατι προσπαθουμε να κρυψουμε το μεγαλο στηθος, προσωπικα παντα ψαχνω το σουτιεν που θα το μικραινει)
Στη συγκεκριμενη εμφανιση της Μαρας παντως, με το ρουχο που επελεξε χωριζει το σωμα της σε 2 ισα κομματια με το 1/2 να ειναι μονο ποδια. Και αντι να της ψηλωνει τα ποδια,της κονταινει το υπολοιπο.

Poliskalispoiotitas

Back to top Go down

Post by Damsel on Thu Jun 16, 2016 12:25 am

@Poliskalispoiotitas wrote:Επισης εχω διαπιστωσει οτι τα κλειστα μπλουζακια κανουν το μεγαλο στηθος να δειχνει πεσμενο χωρις να ειναι.

+++++++++++++++ αυτό ακριβώς!
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by KosFai on Fri Jun 17, 2016 4:17 pm

πφφφ
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jun 17, 2016 4:22 pm

@KosFai wrote:
πφφφ

απιστευτη σπαζαρ**δω.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by Poliskalispoiotitas on Fri Jun 17, 2016 4:44 pm

"Μην το βαλετε για να πατε στο σχολειο" οταν εχεις αποφασισει σε ποιο κοινο θα απευθυνεσαι ηλικιακα, αλλα και νοητικα μιας που χρειαστηκε αυτη η διευκρινηση.
"Η γυναικα και το κοτοπουλο..."  pukerain

Poliskalispoiotitas

Back to top Go down

Post by LeStrange on Fri Jun 17, 2016 4:48 pm

"δεν είναι ένα λουκ που σας προτείνω και σας δείχνω πώς να το κάνετε για να πάτε πχ στο σχολείο..."
-Ευτυχώς που κατάλαβε τί κοινό (ηλικιακά) έχει στο μεγαλύτερο ποσοστό.

"Γιατί δεν είσαστε εγγεγραμμένοι όσοι δεν είσαστε;;"
-Μάντεψε...
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Jun 17, 2016 5:00 pm

Βαρέθηκα να το δω αλλά σε σχεση με της girlicious αυτό μ αρέσει περισσότερο
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Andriana on Fri Jun 17, 2016 7:23 pm

σαν πυγολαμπιδα ντυμενη με ηλιαχτιδα αυτη ητανε η σκεψη μου οταν σε πρωτοειδα

Andriana

Back to top Go down

Post by Vitaminsea on Fri Jun 17, 2016 9:01 pm

Κ εγω βαρεθηκα να το δω...ελεος μαυτο το tag!
Vitaminsea
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Zάλογγο

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Sat Jun 18, 2016 4:34 pm

@Lilie wrote:Βαρέθηκα να το δω αλλά σε σχεση με της girlicious αυτό μ αρέσει περισσότερο

οχιιι ρε συυυ γκεερ η παπιοχείλογλου το κανε πιο πετυχημενο. Το τσαλεντς ήθελε υπερβολή και το κατάφερε (όπως της είπε μια στα σχόλια ότι έγινε σα χρυσόψαρο χαχαχα), ενώ η Μάρα το κανε πολύ συμβατικό. Βάλε κει σιμερ να χουν να φανε και τα εγγονια σου καημένηηηη

Υ.Γ. Έπεσα σα χάνος στων ματιών σου την παγίδα...
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Sat Jun 18, 2016 4:47 pm

@BenjaminT. Ρεεεε η παπια ήταν σαν τη Κωννα όταν υποστηρίζει ότι είναι ξηρή. Ήθελες γυαλιά ηλίου κ φαινόταν κ τα σπυθουράκια και οι πόροι. Σαφώς και ήταν μέσα στο πνεύμα του challenge βέβαια, αν και το προτότυπο δεν το ξεπερνάει καμία!
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by KosFai on Sat Jun 18, 2016 4:56 pm

BenjaminT. wrote:
@Lilie wrote:Βαρέθηκα να το δω αλλά σε σχεση με της girlicious αυτό μ αρέσει περισσότερο

οχιιι ρε συυυ γκεερ η παπιοχείλογλου το κανε πιο πετυχημενο. Το τσαλεντς ήθελε υπερβολή και το κατάφερε (όπως της είπε μια στα σχόλια ότι έγινε σα χρυσόψαρο χαχαχα), ενώ η Μάρα το κανε πολύ συμβατικό. Βάλε κει σιμερ να χουν να φανε και τα εγγονια σου καημένηηηη

Υ.Γ. Έπεσα σα χάνος στων ματιών σου την παγίδα...
συμφωνώ!αν το δεις απο την μεριά του τσαλεντς και μόνο δεν ήταν καθόλου πετυχημένο της Μάρας...
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by vissinada on Sat Jun 18, 2016 6:01 pm

Συμφωνώ δεν το πέτυχε καθόλου! Η γκερλισιους έπιασε το νόημα του τσαλεντζ. Δεν θέλει να τσαλακώσει το brand της μωρέ! Άλλες όταν βγαίνουν μπορει και να φοράνε περισσότερο highlighter!
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics