Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi

Page 1 of 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Mara Samartzi

Post by SafeFromHarm on Mon Apr 04, 2016 11:33 pm

https://www.youtube.com/watch?v=rtEYKcNDim8

OK. Ποση βλακεια πια;;.... affraid affraid affraid affraid affraid affraid
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Re: Mara Samartzi

Post by pasxkar on Tue Apr 05, 2016 1:07 am

χαζο βιντεο,μονο για το e food.η μπλουζα κ τα φαγητα μου θυμισαν την σενιορα ελις που ειναι κ 17 χρονων

pasxkar

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 1:13 am

Αμ η αμηχανια στο τελος; προωθητικες βλακειες, απλα. Δεν υφισταται καν συνδεση μεταξυ των φαγητων και των ... μασκων. Χαζη προωθηση, τελος! Και απο το σουβλακι πηρε τι;για να φτιαξει μασκα; το γιαουρτι; σωπα ρε! εγω ηθελα να παρει το χοιρινο, διαφωνω! Mad
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by pasxkar on Tue Apr 05, 2016 1:17 am

Άσε τι άλλο θα δούμε.η κων/να ίσως να τα προωθούσε καλύτερα,σουβλάκια κ καφέ αναφέρει συνέχεια.χαχαχχ

pasxkar

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 1:24 am

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
πεθανα με το σχολιο!
εχεις δικιο!!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Apr 05, 2016 9:19 am

Η Μάρα το έχει απολέσει τελείως, είναι φανερό πως έχει βαρεθεί και το κάνει αναγκαστικά για να μην κλαίνε τα μικρά. Ειλικρινά σκέφτομαι να κάνω unsub :?: :?:
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 10:24 am

+++++
εγω θα αργησω να κανω unsub και θελω να δω πού θα καταληξει.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by LeStrange on Tue Apr 05, 2016 1:07 pm

Κατά τη γνώμη μου ο Μαλιάτσης πχ κάνει πιο πετυχημένο,ειλικρινές και ταιριαστό σ'αυτόν και την περσόνα που έχει δημιουργήσει promotion για το e-food,το ξεκίνησε λέγοντας ευθαρσώς ότι "ξεπουλήθηκε" και μετά έκανε μες στη μούρη σου με απλά λόγια τους διαγωνισμούς και τη διαφήμιση είτε στην αρχή ή στο τέλος του βίντεο...Αυτά τα άχαρα "παπατζιλίκια" που κάνει η Μάρα με τη συγκεκριμένη συνεργασία είναι τραγικά...το ξεκίνησε (η τουλάχιστον το πρωτοπαρατήρησα) με τη δικαιολογία "μου ζητάτε να δείτε τί εφαρμογές έχω στο κινητό μου" (????!!! wtf???) και παρουσιάζει την εφαρμογή και ακολουθούν σε κάθε βίντεο μετά γελοίες αφορμές και σχόλια ώστε να μπει στο θέμα και να κάνει τη διαφήμιση που "πρέπει" και τώρα το χαζό αυτό βίντεο χωρίς λόγο ύπαρξης.Έκανα unsub εδώ και λίγο καιρό γιατί απ'ότι βλέπω άρχισε κι αυτή τις συνεργασίες χωρίς επιστροφή και έχασε πλέον για μένα αξιοπιστία και αντικειμενικότητα.Πάντα θα είναι ένα επίπεδο πιο πάνω από τους άλλους αλλά στους τυφλούς,ο μονόφθαλμος...

Last edited by LeStrange on Tue Apr 05, 2016 2:47 pm; edited 1 time in total
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 1:15 pm

συμφωνω απολυτα σε ολα!!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 1:56 pm

"... ΚΙ ΑΜΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!"

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 2:09 pm

...και καπως ετσι, ξεκινησε officially η επιχειρηση-"σκουπα" ΚΑΙ απο μαρα.
Ευγε. Και εις κατωτερα. lol!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by pasxkar on Tue Apr 05, 2016 2:14 pm

Ρεζίλι γίνονται...κ οι κλασικές απαντήσεις όταν κάποιος δεν γράφει καλά λόγια.

pasxkar

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 2:20 pm

Εγω ημουν τοσο ηλιθια που την ειχα πιστεψει διοτι το επικοινωνιακο κομματι μεχρι ψες το χειριζοταν αψογα. Τωρα ξεκινησε και τις κατινιες, σβησιματα και τετοια. Περιμενω το επομενο φαουλ, κατι του στυλ "αν δεν σου αρεσουν τα vlog μου, μην τα κοιτας, υπαρχουν απειρες κοπελες που μπορεις να δεις", ακομα και συνεργασια με την κωννα.
Ποτε δεν ανταποκρινοταν τοσο αστοχα ακομα σε ασχημα σχολια, υβριστικα. Ποτε!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by pasxkar on Tue Apr 05, 2016 2:32 pm

Ναι σιγουρα δεν απαντούσε έτσι.τρελαίνονται με το τζαμπα,νομίζουν ότι ζηλευουμε,βλέπει η μία γκουρουνα πως απαντάει η άλλη κ κάνουν τα ίδια.ειναι κ τα μικρα που τις θεοποιουν.δεν έχω κάνει εγγραφή σε καμία

pasxkar

Back to top Go down

Post by LeStrange on Tue Apr 05, 2016 2:44 pm

ότι η κρέπα ή το φαλάφελ πχ και μάλιστα απ'έξω που τηγανίζονται σε δεν-ξέρω-κι-εγώ-τί-ποιότητας-λάδια και με υλικά αμφιβόλου ποιότητας ή/ και κατεψυγμενα θεωρούνται υγιεινά,με ξεπερνάει...Άμα δεν το φτιάξεις στο σπίτι σου να ελέγχεις τί ακριβώς βάζεις και να παίρνεις υλικά όσο το δυνατόν καλύτερης ποιότητας,τα άλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε. Και να πω την αλήθεια μου με εκνευρίζει αυτό το προμόσιον του τζανκ φουντ γενικά...Φάε ό,τι σκατά θες,συμφωνώ,αλλά από τη στιγμή που ξέρεις -μη γελιόμαστε- ότι σε μιμούνται μικρότερες ηλικίες μη δείχνεις σε βλογκ και βίντεο όλα αυτά τα σκατολοϊδια,ή τουλάχιστον περιόρισε το πόσο τα δείχνεις κι ας τα τρως πίσω από την κάμερα όλη την ώρα,αφού υποτίθεται θες να "δίνεις το καλό παράδειγμα" και με τα υπόλοιπα βίντεο με το να κάνεις ριβιούς και προτάσεις προϊόντων κλπ δείχνεις ότι γενικά θες να μας προτείνεις ωραία/ποιοτικά πράγματα.Καλή η γουρουνιά αλλά με μέτρο όπως όλα...Θυμάμαι στα βλογκμας όποτε έδειχνε φαϊ (και μιλάμε για 24 μέρες σερί) τουλάχιστον ένα γεύμα απ'έξω βλέπαμε μέρα παρά μέρα το λιγότερο

Last edited by LeStrange on Tue Apr 05, 2016 3:39 pm; edited 1 time in total
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 3:02 pm

...αστα να πανε! Φτωχεια καταραμενη με ολο ντελιβερι-θεμα. Οι ντελιβεραδες τη γνωριζουν προσωπικα πλεον, βλεπουν τις καταχωρησεις της και ξερουν απο πριν τι θα παραγγειλει. Αηδια σκετη.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by LeStrange on Tue Apr 05, 2016 3:11 pm

@Safe from Harm Καλά 'νταξει,αυτή τουλάχιστον εν αντιθέσει με την Κωνσταντίνα δεν κλαίγεται για την ακρίβεια κτλ και φαίνεται ότι έχει μια οικονομική άνεση από την οικογένειά της και δεν το έκρυψε κιόλας,το καταλάβαινες από αρκετά προϊόντα,ρούχα και αξεσουάρ που -θεωρητικά- έχει αγοράσεικαι βλογκ,δεν είναι δηλαδή ότι μιρλιάζει ότι δύσκολα τα βγάζει πέρα/δεν της περισσεύουν λεφτά κι από την άλλη όλο απ'έξω τρώει αλλά το σπαστικό είναι ότι προσπαθεί να πείσει ότι δεν είναι ανθυγιεινά τα "απ'έξω" φέρνοντας ως καλό παράδειγμα σταν αντίποδα της πίτσας και του σουβλακιού -ταντάν ταντάααν- την κρέπα! Δεν της έκοψε καν να πει πχ για βετζετέριαν πίτσα ή αραβικές πίτες/ολικής/με κοτόπουλο/σαλάτες (το μη χείρον βέλτιστον που λέμε) και επιμένει κιόλας γιατί το ίδιο έγραψε σε όλους που εξέφρασαν την απογοήτευσή τους.
(Btw τα δικά σου σχόλια που ανέβασες πιο πάνω σε απάντηση σε μια κοπέλα έχουν εξαφανιστεί και της κοπέλας επίσης,εγώ δεν τα βλέπω,μόνο την απάντηση της Μάρας και ένα τελευταίο σχόλιο της κοπέλας,η οποία μάλιστα ξεκαθάριζε στο αρχικό της σχόλιο απ'ότι βλέπεις ότι δε θέλει να την προσβάλει και κάνει το σχόλιο φιλικά)
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 3:25 pm

Για αυτο εγραψα επιχειρηση-σκουπα.
Και ναι, ειν αυτο που λες! Στην προσπαθεια να υπερασπιστει την οποια βλακεια εχει μεσα στο κεφαλι της για το καλο -δηθεν- του καναλιου και της συνεργασιας της, κανει το παραλογο λογικο. Ε οχι κουκλα μου, αυτα δεν περνανε σε ενηλικες ανθρωπους. Στα underage μινιον, μπορει.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by mariabrighton on Tue Apr 05, 2016 3:27 pm

Ένας από τους λόγους που έκανα unsub απο Μάρα ήταν η προβολή του junkfood! όπως είπε και η @LeStrange στα βλογκμας όλο κάτι σαβούρες έτρωγε. Η ομορφιά δεν είναι μόνο κραγιον και μάσκαρες. Η ομορφιά έχει σχέση και με το τι τρώμε! Γενικά πάντως η Μάρα το έχει χάσει εδώ και πολύ καιρό! Παλιά ήταν δημιουργική, τώρα τελευταία είναι μόνο διαφημίσεις efood, dove και δε συμμαζεύεται!
mariabrighton

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 3:29 pm

Ή που βαρεθηκε το ολο κολπο ή που... δεν θελω να επεκταθω :Ρ
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lilie on Tue Apr 05, 2016 3:36 pm

Τις προάλλες βέβαια τσάκισα ένα γίγας από Fallafellas bounce Twisted Evil

Πέραν της πλάκας, συμφωνώ. Χίλιες φορές να βλέπω ξένες που κάνουν ένα πιο clean lifestyle. Παρότι παραείμαι λιχούδα και λαίμαργη, σκέφτομαι πως απλά έτσι μπορεί κάπως να επηρεαστώ. Γι αυτό άλλωστε και βλέπεις τις ξένες να είναι και πιο αδύνατες, και πιο ορεξάτες να κάνουν ένα σωρό πράγματα, και με πιο υγιή δέρματα και μαλλιά.

Εγώ από τις μεγάλες Μάρα, Λούση, Βάνα, Δανάη κλπ δεν έχω καμία πια. Έχω κρατήσει μόνο μικρότερους λογαριασμούς που ακόμα δεν έχουν πέσει στη λούμπα των συνεργασιών και των δωρεάν.

BTW παρατηρήσατε ότι έχουν μειωθεί τα κινεζοhaul?

Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by pasxkar on Tue Apr 05, 2016 3:43 pm

@Lilie πιστεύω ότι επειδή δεν δείχνει τοσα η Μαριλια μας φαίνεται πως έχουν μειωθεί.miss madden,η αδερφή της,toothfairy,τασουλα ,seniora elis,ελιζα συνεχίζουν ακαθεκτες

pasxkar

Back to top Go down

Post by LeStrange on Tue Apr 05, 2016 3:48 pm

@Lilie Καλά,κι αυτό με τις ξένες που το μόνο που δείχνουν ότι τρώνε είναι σπόρια με μέλια και λαχανικά ή τα κλασικά σάντουιτς με γαλοπούλες και σαλατικά μέσα, το θεωρώ υπερβολή...ένα σπιτικό φαγητό ρε παιδιά να δω,ένα κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο,ένα όσπριο,ένα γεμιστό,μια ομελέτα,με προτάσεις παράλληλα για υγιεινά σνακ και που και που μια γουρουνιά είναι το νορμάλ...Απ'όλα έχει ανάγκη ο οργανισμός μας (δεδομένου ότι όλα δουλεύουν ρολόι κ δε χρειάζεται πχ για λόγους υγείας να αποφεύγουμε κάτι) Ούτε τα πολύ υγιεινά,υπολογισμένα με την κουταλιά και το σταγονόμετρο είναι κατά βάθος υγιεινά νομίζω.Αν τρως τα πάντα σε νορμάλ ποσότητες και συχνότητα και δεν είσαι και "βιδωμένος" σε έναν καναπέ,δε λέμε να κάνεις πρωταθλητισμό αλλά ένα περπάτημα όποτε μπορείς ή να ανεβαίνεις μια σκάλα, μια χαρά στα κιλά σου θα είσαι.Φυσικά όποιος θέλει να αθληθεί παραπάνω μόνο καλό θα του κάνει αλλά αυτά τα "ανάλατα" και το λάδι με το κουταλάκι είναι υπερβολικά θεωρώ...
LeStrange
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 05, 2016 3:56 pm

Μετρον αριστον study
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down