Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Sephora e-shop

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Sephora e-shop

Post by Guest on Sun Jun 05, 2016 3:21 pm

Ρε κορίτσια πείτε μου τώρα ....είναι δυνατόν eshop καταστήματος διεθνούς ομίλου να είναι έτσι????Θα πυροβοληθώ δηλαδή!!!
Πέφτει όλη την ώρα η σελίδα......Έχει πολύ λίγα πράγματα σε σχέση με τα φυσικά καταστήματα τους......Γενικά δεν είναι σωστά κατανεμημένα τα προιόντα , ειδικά όταν παίζει έκπτωση και πατάς πάνω στο εικονίδιο της προσφοράς άλλα ντάλα......
Εδώ ακόμη και τα φαρμακεία έχουν πολύ πολύ καλύτερα eshop και εξυπηρέτηση.........
Και μου αρέσει που γράφει και από κάτω "Η επιχείρηση ενισχύθηκε για τον εκσυγχρονισμό της στο πλαίσιο του Ε.Π. "Ψηφιακή Σύγκλιση" και της Δράσης «Ενίσχυση επιχειρήσεων λιανεμπορίου για την υλοποίηση ψηφιακών επενδύσεων (digi-retail)». Με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης." ............δηλαδή shout shout shout shootperson shootperson

Guest
Guest

Back to top Go down

Re: Sephora e-shop

Post by evelynacandy on Sun Jun 05, 2016 4:38 pm

Από μεταφορικά, από τεχνικά προβλήματα,όλα τα καλά....

evelynacandy

Back to top Go down

Post by tilia on Wed Jun 29, 2016 3:23 am

Το ηλεκτρονικό καταστημα του sephora αξίζει μονο για κανα web exclusive. Για μένα τουλαχιστον που εδω που μένω έχει τρία καταστήματα σχετικά κοντά. Προτιμώ να ψωνίζω απο το κατάστημα, εφόσον το έχω κοντά, για να τσεκάρω καλύτερα αποχρώσεις και υφές. Πάντως κάποιες φορές που μπήκα μια χαρά ήταν.

tilia

Back to top Go down

Post by Afana on Wed Jun 29, 2016 3:56 am

Κι εμένα δεν πέφτει, αλλά σε γενικές γραμμές, συμφωνώ με όσα ειπώθηκαν.

Afana

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Jun 29, 2016 4:03 am

παντως σε σχεση με το πως ηταν πριν παλι καλα να λεμε Razz δεν ξερω πως ειναι τα μεταφορικα,μονο για να τσεκαρω μπαινω και ψωνιζω απο φυσικο καταστημα

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by tilia on Wed Jun 29, 2016 4:05 am

@bibibo wrote:μονο για να τσεκαρω μπαινω και ψωνιζω απο φυσικο καταστημα

Και γω!

tilia

Back to top Go down

Post by girl-bye on Wed Jun 29, 2016 10:07 am

είχα κάνει μια παραγγελία 80Ε και μου έδωσαν δώρο την they are real και lip ink sephora σε μέγεθος "deluxe" όπως θέλουν να αποκαλούν τα δείγματα :p
Εντάξει από το τίποτα μια χαρά.

girl-bye

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sun Jul 10, 2016 11:47 am

@girl-bye wrote:είχα κάνει μια παραγγελία 80Ε και μου έδωσαν δώρο την they are real και lip ink sephora σε  μέγεθος "deluxe" όπως θέλουν να αποκαλούν τα δείγματα :p
Εντάξει από το τίποτα μια χαρά.

@Afana

επειδη ειμαι ετοιμη να τρελαθω, εξηγηστε μου δυο πραγματα! οποτε ψωνιζω απο ενα e-shop μολις συμπληρωσω τα στοιχεια διευθυνσης, καρτας κλπ μου εμφανιζει στην σελιδα "η παραγγελια σας επιβεβαιωθηκε". μετα στο email που δηλωσα μου ερχεται mail που μου λεει "ευχαριστουμε που μας προτιμησετε! εγινε η μεταφορα χρηματων! θα σας ερθει η παραγγελια με την ταδε εταιρια courier"
το λιγοτερο 2 mails μου στελνει το καθε e-shop μετα απο παραγγελια μου

παρασκευη εκανα αγορα απο το e-shop των sephora και κοριτσια δεν μου εχει ερθει τιποτα στο mail μου. τι φαση;;;;!!!! δεν θα επρεπε κατι να μου στειλουν;;; σε εσας ειχαν ερθει mails? δεν με ενημερωνουν καν αν ελαβαν τα λεφτα της καρτας. φοβαμαι μην μου εχουν κανει μ****ια! δεν θα επρεπε κατι να μου ερθει;; πηγα στα sephora στο μαλλ και μου ειπαν οτι δεν εχουν αυτοι το e-shop οποτε δεν μπορουν να με ενημερωσουν αυτοι -.-

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sun Jul 10, 2016 1:46 pm

@egweimaiedw Επειδη εκανα και εγω προσφατα παραγγελια,btw και σε εμενα εβαλαν ενα lip ink πολυ ωραιο cheers , το επιβεβαιωτικο email για καποιο λογο παει στα σπαμ,τσεκαρε εκει και θα το βρεις cyclops cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sun Jul 10, 2016 2:29 pm

@Lonely_maroulaki wrote:@egweimaiedw Επειδη εκανα και εγω προσφατα παραγγελια,btw και σε εμενα εβαλαν ενα lip ink πολυ ωραιο cheers , το επιβεβαιωτικο email για καποιο λογο παει στα σπαμ,τσεκαρε εκει και θα το βρεις cyclops cat

εψαξα και στα σπαμ Sad
αλλα εκανες προσφατα παραγγελια και ολα πηγαν καλα, τι να πω;;! θελω να πιστευω οτι ισως ερθει το mail την δευτερα, αυριο

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Afana on Sun Jul 10, 2016 6:59 pm

@egweimaiedw κορίτσι μου κι εμένα μου ήρθε email επιβεβαίωσης με τον κωδικό παραγγελίας κανονικά. Το πιθανότερο είναι επειδή ήταν Παρασκευή να μην το κοίταξαν, να το αμέλησαν, να έγινε καμιά τέτοια βλακεία και να το φροντίσουν από αύριο. Δεν ξέρω. Εγώ ψώνισα και με αντικαταβολή και δεν έχω ιδέα μήπως πρέπει να τσεκάρουν πρώτα αν έβαλες τα λεφτά κτλ. Μπορεί να μην έχει ουδεμία σχέση, αλλά λέω τώρα... Τσέκαρε στο ιστορικό του site αν έγινε η παραγγελία σου, μήπως δεν την ολοκλήρωσες και νομίζεις ότι την έκανες. Ποτέ δεν ξέρεις!

Afana

Back to top Go down

Post by shadow on Wed Jul 13, 2016 10:19 am

Κορίτσια έχει μεταφορικά το eshop τους;

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Wed Jul 13, 2016 10:57 am

@shadow Ναι, έχει. Είναι δωρεάν για αγορές άνω των 60 ευρώ. Μπορείς να τα δεις αναλυτικά εδώ https://www.sephora.gr/el-GR/questions/

almond_blossom

Back to top Go down

Post by shadow on Wed Jul 13, 2016 11:09 am

@almond_blossom wrote:@shadow Ναι, έχει. Είναι δωρεάν για αγορές άνω των 60 ευρώ. Μπορείς να τα δεις αναλυτικά εδώ https://www.sephora.gr/el-GR/questions/

Θενξ γκερλ!

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Wed Jul 13, 2016 11:11 am

@shadow Τίποτα κοπέλα μου, να 'σαι καλά! Άντε και καλές αγορές!! Wink

almond_blossom

Back to top Go down

Post by shadow on Wed Jul 13, 2016 11:21 am

@almond_blossom Μπα, δεν ψήνομαι με 4ε μεταφορικά... Razz

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Wed Jul 13, 2016 11:30 am

@shadow Η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσαν να έχουν λιγότερα μεταφορικά ή χαμηλότερο ελάχιστο ποσό παραγγελίας. Rolling Eyes

almond_blossom

Back to top Go down

Post by evelynacandy on Sun Jul 24, 2016 9:30 pm

Γενικά το e-shop θέλει βελτιώσεις, θα μπορούσαν να είχαν paypal,χαμηλότερα μεταφορικά ή και παραλαβή από κατάστημα.

evelynacandy

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Jul 25, 2016 1:13 pm

^ +++++++

ειδικα την παραλαβη απο το καταστημα, δεν καταλαβαινω γιατι δεν την κανουν

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Christinaki on Mon Aug 01, 2016 2:47 pm

Είναι άθλιο. Δεν επιτρέπεται μια τόσο μεγάλη εταιρία να μην έχει ένα σωστο eshop. Nα μην έχει στους τρόπους πληρωμής το paypal? Απαράδεκτο.

Christinaki

Back to top Go down

Post by lazysunday on Mon Aug 01, 2016 3:20 pm

Γενικα δε μπορω να καταλαβω πως τα online φαρμακεια ειναι μπροστα εδω και χρονια και το Sephora ειναι λες και βρισκεται στο 1998!

lazysunday

Back to top Go down

Post by silvering on Tue Aug 02, 2016 9:44 pm

Το ελάχιστο ποσό για δωρεάν μεταφορικά αρχικά ήταν € 50. Στο δεκαπενθήμερο πάνω το έκαναν € 60.

silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by shadow on Tue Aug 02, 2016 10:04 pm

Είχε κάτι πινελάκια σε μισή τιμή στο eshop και ήθελα να τα παραγγείλω, αλλά εδώ που είμαι για το καλοκαίρι θεωρείται "δυσπρόσιτη περιοχή" και τα μεταφορικά είναι... 7,5ε... Είναι τρελοί!!!

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Aug 24, 2016 5:39 pm

https://www.sephora.gr/el-GR/manufacturers/?man=600&utm_source=FB&utm_medium=Post&utm_campaign=Laduree
αυτοι εκει στο σεφορα ειναι λιγο παραπανω βλ@μενοι απ οσο πρεπει?εχει τοσες αλλες εταιριες με εξαιρετικα προιοντα να φερουν,και φερνουν αυτο!ΚΩΝΝΑ ΑΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΟ ΡΟΥΖ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΡΙΒΙΟΥ ΠΛΙΖΖΖ ΟΠΩΣ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΟΥ ΤΑΤΙ!
*στα σχολια του ποστ στο φβ,απο αυτα που διαβασα καταλαβα οτι θα φερουν και αλλες εταιριες ομως,και η παλετα της νικκι μεσα οκτωβριου τελικα

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by taitienitsa on Mon Aug 29, 2016 5:27 pm

Πριν ανακοινώσουν ποιες θα είναι οι νέες εταιρίες που θα φέρουν είχα ενθουσιαστεί ότι παίζει να ερθει καμία Kat Von d , urban decay , nars , Anastasia Beverly Hills όλη η σειρά .... Κ τελικά έφεραν 2 ότι να ναι .... Τι να πεις ;!!

taitienitsa

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics