Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Bio Oil

View previous topic View next topic Go down

Bio Oil

Post by SafeFromHarm on Tue May 31, 2016 1:04 pm

Οσες κοπελες το εχουν δοκιμασει, θα ηθελα να μου γραψουν τη γνωμη τους και τους τροπους χρησης του. alien

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Re: Bio Oil

Post by foivina on Tue May 31, 2016 3:04 pm

#SafeFromHarm Το χρησιμοποιώ εδώ και δύο μήνες. Αρχικά πήρα τη μικρή συσκευασία, η οποία μου τελείωσε πολύ γρήγορα και τώρα πήρα τη μεγάλη (125 ml). Όταν το πρωτοπήρα το χρησιμοποιούσα στο πρόσωπο, χωρίς να δω κάποιο αποτέλεσμα, γι΄αυτό και το σταμάτησα. Τώρα πια το χρησιμοποιώ μόνο σε ραγάδες και στις πατούσες πρωί και βράδυ. Στις ραγάδες δεν έχω δει ακόμη διαφορά, αλλά όπως γράφει και στη συσκευασία το αποτέλεσμα θα φανεί μετά από τρεις μήνες (δεν είμαι αισιόδοξη, αλλά θα δείξει). Στις πατούσες όμως έχει αποτέλεσμα, τις κάνει πολύ απαλές. Εν κατακλείδι, αν και δεν έχω δει να κάνει κάτι φοβερό, για έναν ανεξήγητο λόγο, θα συνεχίσω να το παίρνω… Και ένα μικρό tip, επειδή η συσκευασία δεν με βόλεψε, καθώς έβγαινε πολύ λαδάκι κάθε φορά, έχω μεταφέρει το περιεχόμενο σε ένα άλλο μπουκαλάκι με αντλία spray. Θα περιμένω και τις δικές σου εντυπώσεις!

foivina

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue May 31, 2016 3:31 pm

Σκεφτομουν να το αγορασω αλλα επειδη οι περισσοτερες κριτικες που εχω διαβασει αναπαραγουν ακριβως αυτο που εγραψες κι εσυ, προς το παρον εγκαταλειπω τη σκεψη Razz

την ιδια δουλεια (σε πατουσες) μπορουν να μου προσφερουν και τα φυσικα λαδακια, χωρις extra χημικα προσθετα.
Σ'ευχαριστω !! ^_^

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by shadow on Tue May 31, 2016 4:06 pm

Και μια φίλη μου μου είχε προτείνει να το πάρω για τις ραγάδες. Αυτή το χρησιμοποιούσε συστηματικά (πρωί-βράδυ) για αρκετούς μήνες και είδε αποτέλεσμα.

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Fri Jun 03, 2016 10:47 pm

Εγω το εχω πανω απο 4 μηνες, το μικρο μπουκαλι, ακομα δεν εχει τελειωσει, ειναι στη μεση. Το βαζω στο προσωπο, στα σημαδια ακμης. Νομιζω οτι εχει μια μικρη διαφορα, τσεκαρω την προοδο με φωτογραφιες. Αυτο που μπορω με σιγουρια να πω, ειναι οτι ενυδατωνει πολυ ωραια, και "επουλωνει" το σκασμενο δερμα. Σε εμενα το εκανε 2 φορες, σε ασχημα "καψιματα" στο δερμα απο αλλο προιον, ασχημα ξεφλουδισμενο, μεσα σε δυο νυχτες. Πιστευω ομως οτι τα κλασικα φυσικα λαδακια ειναι πολυ καλυτερα. Εγω προσωπικα δεν θα το ξαναπαρω, οχι γιατι μου εκανε κατι κακο, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι και σουπερ ουαου. Θα επιστρεψω στα φυσικα που δεν εχουν χημικα σκατολοιδια μεσα.  flower

ntolmadaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Guest on Sat Jun 04, 2016 12:52 am

@SafeFromHarm Safe εγώ μόνο ΣΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ......ξέρεις!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by tilia on Wed Jun 29, 2016 3:30 am

Εγω το χρησιμοποιήσα το χειμώνα ως ενυδατικό σε όλο το σώμα και η αλήθεια ειναι ότι έκανε πολύ καλή ενυδατωση. Κατά των ραγαδων και συναφών ατελειών που λεει δεν το δοκίμασα, αλλα αμφιβάλλω αν κάνει δουλειά. Και αυτο το λέω γιατί σε μερικα σημεία έχω κάποια σημαδάκια (γρατσουνίτσες ή απο σπυράκια στην πλάτη) και δεν τα έκανε καθόλου λιγότερο ορατά. Στο τέλος με κούρασε η μυρωδιά του. Το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα το ξαναπάρω (αλλά ποτέ δεν ξέρεις, μπορει και να παρασυρθώ Razz )

Last edited by tilia on Thu Jun 30, 2016 12:38 am; edited 1 time in total

tilia

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Wed Jun 29, 2016 11:14 pm

Εγω γκερλς περιμενω καποια λαδακια απο i-herb και θα κανω συγκριτικη μελετη με bio-oil. Θα ανεβασω τα αποτελεσματα εδω   study study study

ntolmadaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by matsir on Thu Jun 30, 2016 12:42 am

@ntolmadaki wrote:Εγω γκερλς περιμενω καποια λαδακια απο i-herb και θα κανω συγκριτικη μελετη με bio-oil. Θα ανεβασω τα αποτελεσματα εδω   study study study

Αγαπητό Ντολμαδάκι,
η μελέτη σας θα δημοσιευθεί επίσημα στην αξιόπιστη σελίδα μας εφόσον περάσει τον ενδελεχή έλεγχο και εγκριθεί.

Ευχαριστούμε

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by tilia on Thu Jun 30, 2016 12:51 am

@ntolmadaki wrote:Εγω γκερλς περιμενω καποια λαδακια απο i-herb και θα κανω συγκριτικη μελετη με bio-oil. Θα ανεβασω τα αποτελεσματα εδω   study study study

Αναμένουμε τη δημοσίευση των αποτελεσμέτων με αγωνία cheers cheers tongue tongue tongue

tilia

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Thu Jun 30, 2016 10:27 pm

χαχααχαχαχαχαχαχααχαχαχα  rofl study study study study

ntolmadaki
Admin
Admin

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top