Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Rosveda αντηλιακό προσώπου & σώματος SPF30

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Rosveda αντηλιακό προσώπου & σώματος SPF30

Post by silvering on Thu Mar 30, 2017 9:15 pm

Παίζει να χάσει την αποτελεσματικότητά του, να χαθεί δηλαδή το SPF, αν το έχεις ανοίξει. Γι' αυτό παίρνουμε καινούργιο αντηλιακό κάθε χρόνο κι ας μας έχει μείνει το περσινό. rabbit Αν ήταν κλειστό και δεν έχει αλλοιωθεί όντως, τότε το χρησιμοποιείς άφοβα. alien
silvering
Admin
Admin

Λοκέισο : Κοσμάρα μου

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Thu Mar 30, 2017 9:31 pm

Βρίσκομαι στη δυσάρεστη θέση για μια ακόμη φορά να ρίξω τα μούτρα μου και να σου πω πόσο σ'ευχαριστώ:
Τόοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ, από τη γη μέχρι τον πλανήτη μου! alien
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by silvering on Thu Mar 30, 2017 9:33 pm

love1
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Thu Mar 30, 2017 9:46 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:[You must be registered and logged in to see this link.] Όπα! Μη δοκιμάσεις τίποτα άλλο από την εταιρεία. Έχω δοκιμάσει εγώ κι έχουν βγει ψιλοαδιάφορα. Δεν μου προκάλεσαν πρόβλημα, αλλά ούτε έκαναν κάτι. Παρ' όλ' αυτά, επειδή όντως έχει ακουστεί ότι μπορεί να αποκρύπτουν ένα ελάχιστο ποσοστό συντηρητικού, καλύτερα να τα αποφύγεις, γιατί δεν ξέρουμε ποιο ή ποια είναι. Το αντηλιακό ναι - τα έχουμε βρει και δεν είναι κάτι τρομακτικό. Εξάλλου, δεν έχω βγει κανένα που να έχει καλύτερη σύνθεση (από άποψη επιλογής συστατικών) και να είναι τόσο ελαφρύ. Αλλά τα υπόλοιπα όχι! I love you

Φαντάζομαι αυτό ισχύει και για τις μάσκες της εταιρείας, σωστά;
Κρίμα και μου φάνηκαν πολύ ενδιαφέρουσες... Rolling Eyes
almond_blossom
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by silvering on Thu Mar 30, 2017 9:49 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Οι μάσκες γενικώς είναι άλλη ιστορία. Δεν τις αφήνεις στο δέρμα ώρες. Φυσικά, καλό είναι να είναι ασφαλείς, αλλά δεν χάθηκε κι ο κόσμος αν έχουν ένα πιο περίεργο συστατικό. Κι εγώ τις είχα βάλει στο μάτι, ειδικά αυτή με την παπάγια (ή το γκουάβα, δεν θυμάμαι). Παρ' όλ' αυτά, ενώ η κρέμα ματιών, για παράδειγμα, είναι πολύ φθηνή, αν σκεφτείς ότι είναι 50 ml, οι μάσκες είναι ακριβές, γιατί κι αυτές είναι 50 ml. Δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλη ποσότητα για την τιμή τους. Αν θυμάμαι καλά, κάνουν γύρω στα 35+ ευρώ.
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Thu Mar 30, 2017 10:02 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Papaya και Guava νομίζω πως κάνουν γύρω στα 22 € (αν και σε e-shop φαρμακείου τις βρήκα και φθηνότερες λίγο). Εγώ έβαλα στο μάτι τη blue peeling μάσκα που έχει guava και γλυκολικό οξύ και αν θυμάμαι καλά κάνει γύρω στα 30 €.
Τέλος πάντων, κρίμα. Θα ψάξω σε άλλες εταιρείες καλύτερα.
almond_blossom
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Eva2 on Mon Apr 03, 2017 11:31 am

Λοιπόν, μετά από μερικές μέρες χρήσης, μπορώ να πω ότι είναι με διαφορά το καλύτερο αντιηλιακό που έχω χρησιμοποιήσει ποτέ! Είναι όντως εξαιρετικό και όσα έχετε γράψει παραπάνω ισχύουν στο 100%. Είναι απλά σαν μια ενυδατική, καμία σχέση με την κλασσική βαριά και λιπαρή υφή των αντηλιακών!
Eva2

Back to top Go down

Post by silvering on Mon Apr 03, 2017 12:22 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] love1
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Mon Apr 03, 2017 2:23 pm

Χαχαχαχαχα
Επειδη σας φοβηθηκε το ματι μου και καθως οτι γραφεται στο φορουμ(ειναι που δεν μας διαβαζει κανεις αλλωστε),μετα εξαφανιζεται απο την αγορα,εκανα και εγω την παραγγελια μου,νωριτερα απο οσο σκοπευα  φετος και πηρα μαλιστα δυο για να με βγαλουν ολο το καλοκαιρι :bball: cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top