Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Lousousou-Lucy

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lousousou-Lucy

Post by Lilie on Wed Jun 08, 2016 4:48 pm

Επειδή την ταλαιπωρεί ένα θέμα υγείας που απ ότι σχολιάστηκε κι εδώ δεν είναι παίξε γέλασε, δεν θα εκφέρω γνώμη.
Το να ταλαιπωρήθηκε πολύ από λάθος διαγνώσεις είναι πολύ λεπτό θέμα για να σχολιάσω. Το να τα έχεις όλα να είσαι ευτυχισμένος και ξαφνικά να γυρίζει η υγεία σου τούμπα είναι τουλάχιστον σοκαριστικό..
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by garniera on Wed Jun 08, 2016 4:59 pm

@Lilie wrote:Επειδή την ταλαιπωρεί ένα θέμα υγείας που απ ότι σχολιάστηκε κι εδώ δεν είναι παίξε γέλασε, δεν θα εκφέρω γνώμη.
Το να ταλαιπωρήθηκε πολύ από λάθος διαγνώσεις είναι πολύ λεπτό θέμα για να σχολιάσω. Το να τα έχεις όλα να είσαι ευτυχισμένος και ξαφνικά να γυρίζει η υγεία σου τούμπα είναι τουλάχιστον σοκαριστικό..

Το θεμα της υγειας ειναι τελειως εκτος σχολιασμου. Απο την αλλη θα ηταν πολυ πιο χρησιμο εφοσον γνωρισε απο πρωτο χερι την ανεπαρκεια των γιατρων σε καποια θεματα να κανει ενα ''σοβαρο'' βιντεο αφιερωμενο σ'αυτο το θεμα για να βοηθησει κι αλλους που το περνουν. Αυτο που με πειραζει σ'αυτο το βιντεο ειναι ποσο χεσμενους εχουν τους συνδρομητες. Αντι να αναφερθει σ'αυτους, καθεται και λεει ''και μετα αρχισαν να ερχονται οι συνεργασιες η μια μετα τη αλλη''. Σοβαρα τωρα? Εγω αν περνουσα τετοιο ζορι θα χαιρομουν παρα πολυ να εχω 10, 100, 2000 ανθρωπους να βλεπουν κατι που κανω κι εχουν μια επικοινωνια μαζι μου.

Last edited by garniera on Wed Jun 08, 2016 5:19 pm; edited 1 time in total
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Jun 08, 2016 5:03 pm

ειπε κατι που δεν το εχει ξαναπει περιπου 8374928649 φορες?
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Jun 08, 2016 5:10 pm

μη μου πείτε ότι μόνο σε μένα ο τίτλος μου έδειξε ξιπασιά.... "η ιστορία της λουσουσου" κι οτι μιλάει για τον εαυτό της στο τρίτο πρόσωπο και στην αρχή λέει "ποιά είναι λουσουσου?" λες και μιλάει καμιά μενεγάκη! που έχει κάνει χιλιόμετρα στην τιβι και στα κόκκινα χαλιά!

τώρα το θέμα υγείας σίγουρα είναι σοβαρό, αλλά δεν είναι κάτι που δεν ήταν γνωστό, απλά τα μάζεψε σε ένα βίντεο ότι έχει πει μέχρι τώρα.
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by xrysaki on Wed Jun 08, 2016 5:35 pm

Κορίτσιια είμαι σίγουρη ότι μας διαβάζει και κυρίως αυτά που είχαμε πει για τον "τελειο" μικρόκοσμο στον οποίο ζει.. Δε θα αναφερθώ στο θέμα της υγείας φυσικά αλλά θεωρώ πως αφού όλα τα ξέραμε και δεν είπε τίποτα που να μην είχε ξαναπεί, το βίντεο είναι 100% περιττό και άσκοπο!
xrysaki

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Jun 08, 2016 5:38 pm

ε ναι σιγα πια την ιστορια,θα εξαιρεσω το θεμα υγειας που οπως ειπε και η @garniera θα μπορουσε να κανει ενα πιο σοβαρο βιντεο,αντι να πει μονο "επαθα αυτο,επαθα το αλλο".
επισης την εχετε δει ποτε με φιλες?η να αναφερει κατι?γιατι μπορει να μην θελουν να εμφανιστουν.πχ πηγα με μια φιλη μου για καφε,για ψωνια,διαβασμα η δοκιμασε κ μια φιλη μου αυτο το προιον κλπ κλπ?
για τη σχολη(εχω υπαρξει φοιτητρια απο αποσταση,οπως κ πολλοι αλλοι) θα πω απλα οτι ειναι θεμα πρωτεραιοτητων αλλα καταλαβαινω οτι οταν εχεις ενα προβλημα υγειας προτιμας να κανεις κατι πιο ευχαριστο
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by shadow on Wed Jun 08, 2016 5:43 pm

Το βίντεο δε θυμιζει λίγο της Μάρας το "εγώ στα 27";
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by ntolmadaki on Wed Jun 08, 2016 5:51 pm

Η "ιστορια της λουσουσου" και ειναι ενα 5λεπτο βιντεο στο οποιο η μονη πληροφορια που δεν γνωριζα ειναι οτι ηταν καλη μαθητρια στο σχολειο. Οχι Λουκια. Οχι.
ntolmadaki
Admin
Admin

Λοκέισο : "ΠΑΝΤΟΥ ΜΕΝΩΩΩΩ"

Back to top Go down

Post by feelinggood1991 on Wed Jun 08, 2016 6:22 pm

Καλησπέρα κορίτσια!! Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό από πριν τις μηνύσεις και είπα επιτέλους να συμμετέχω και γω γιατι θα μου ξανακλείσουν το λογαριασμό Razz Razz Razz
Σχετικά με το βίντεο έχουν ειπωθεί όλα, αλλά εμένα μου έκανε εντύπωση το σχόλιο της Mary Dove από κάτω:
"Με το καλό το πτυχίο σου...Ξέρω από μια φίλη μου για τη γλουτένη...Και χάρηκα πολύ που είσαι παντρεμένη...γιατί είμαι και εγώ!! χιχι Φιλιά πολλά!!! "
Τώρα σοβαρά?????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
feelinggood1991

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Jun 08, 2016 6:31 pm

@feelinggood1991 wrote:
Σχετικά με το βίντεο έχουν ειπωθεί όλα, αλλά εμένα μου έκανε εντύπωση το σχόλιο της Mary Dove από κάτω:
"Με το καλό το πτυχίο σου...Ξέρω από μια φίλη μου για τη γλουτένη...Και χάρηκα πολύ που είσαι παντρεμένη...γιατί είμαι και εγώ!! χιχι Φιλιά πολλά!!! "

το λένε λες και είναι κατόρθωμα ή ότι είναι άλλη κάστα ανθρώπων, από εμάς τις single!
shootperson
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Wed Jun 08, 2016 6:36 pm

@vissinada +++ μολις πηγα να γραψω γι'αυτο.. "σε στεφανωθηκε καλη μου? Αχ, τι καλα.. αλλωστε ποιος ειναι ο σκοπος της γυναικας σε τουτη τη ζηση? Να βρει εναν καλο συζυγο..."
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lilie on Wed Jun 08, 2016 6:38 pm

Άρα τη Δανάη που διατυμπανίζει ότι δεν θέλει γάμο να υποθέσω την έχει του πεταματού?
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by feelinggood1991 on Wed Jun 08, 2016 6:40 pm

@Myrto_K wrote:@vissinada +++ μολις πηγα να γραψω γι'αυτο.. "σε στεφανωθηκε καλη μου? Αχ, τι καλα.. αλλωστε ποιος ειναι ο σκοπος της γυναικας σε τουτη τη ζηση? Να βρει εναν καλο συζυγο..."

Τόσος αγώνας, τόσα καμμένα σουτιέν, για να έρχονται η λουσουσου και η μαιρούλα και να μας πηγαίνουν 50 χρόνια πισω..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
feelinggood1991

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Jun 08, 2016 8:22 pm

@feelinggood1991 wrote:
@Myrto_K wrote:@vissinada +++ μολις πηγα να γραψω γι'αυτο.. "σε στεφανωθηκε καλη μου? Αχ, τι καλα.. αλλωστε ποιος ειναι ο σκοπος της γυναικας σε τουτη τη ζηση? Να βρει εναν καλο συζυγο..."

Τόσος αγώνας, τόσα καμμένα σουτιέν, για να έρχονται η λουσουσου και η μαιρούλα και να μας πηγαίνουν 50 χρόνια πισω..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Πραγματικά. Ξερατό και σφαλιάρες τεραστίων διαστάσεων στις μάπες τους
onlyhan

Back to top Go down

Post by onlyhan on Wed Jun 08, 2016 8:29 pm

@xrysaki wrote:Κορίτσιια είμαι σίγουρη ότι μας διαβάζει και κυρίως αυτά που είχαμε πει για τον "τελειο" μικρόκοσμο στον οποίο ζει.. Δε θα αναφερθώ στο θέμα της υγείας φυσικά αλλά θεωρώ πως αφού όλα τα ξέραμε και δεν είπε τίποτα που να μην είχε ξαναπεί, το βίντεο είναι 100% περιττό και άσκοπο!

Εννοείται πως μας διαβάζει.
Το θέμα είναι ότι το ζώον δεν κατάλαβε πως δεν εννοούμε ότι "έχει μια τέλεια και ονειρική ζωή" γιατί, τέτοιο πράγμα, είμαστε αρκετά έξυπνες για να γνωρίζουμε ότι δεν υφίσταται σε κανέναν άνθρωπο επί γης. Αυτό που λέμε είναι ότι "θέλει να δείχνει πως έχει μια τέλεια και ονειρική ζωή".
Αλλά και πάλι ούτε αυτό πετυχαίνει, μιας και κατά τη γνώμη μου μια ιδανική ζωή δεν περιλαμβάνει μικροπαντρειά κι εξάρτηση από άλλους για τα βασικά προς το ζην με μοναδική ευχαρίστηση την επίδειξη σε κοσμάκη που δεν σε έχει και καθόλου ανάγκη στο κάτω κάτω της γραφής.
Λουκία ελπίζω να το διαβάσεις και αυτό, να κλείσεις το pc και να διαβάσεις μπας και κάνεις τίποτα και αποκτήσεις δική σου ζωή.
onlyhan

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Jun 08, 2016 8:34 pm

τον εδεσε τον γαιδαρο ενταξει.εγινε "κυρια"
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by kally_marino on Wed Jun 08, 2016 10:34 pm

Καλά βέβαια δεν του έκατσε και άσχημα η Λουσυ... Δεν είναι κι ο ομορφοτερος του κόσμου Θέλω να πω... Μπορεί να έχει λεφτά αισθήματα όμως ...
kally_marino

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Jun 08, 2016 10:43 pm

@ntolmadaki wrote:Η "ιστορια της λουσουσου" και ειναι ενα 5λεπτο βιντεο στο οποιο η μονη πληροφορια που δεν γνωριζα ειναι οτι ηταν καλη μαθητρια στο σχολειο. Οχι Λουκια. Οχι.

αυτο το χει ξαναπει :Ρ
αρα τιποτα!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by matsir on Wed Jun 08, 2016 10:46 pm

@shadow wrote:Το βίντεο δε θυμιζει λίγο της Μάρας το "εγώ στα 27";

Με το που άνοιξα το βίντεο και είδα τον τίτλο λέω "ωχ άλλη Τένια Μακρή μας βρήκε μετά τη Μάρα". Για μένα ήταν ξεκάθαρο ότι την ιδέα γι αυτό το βίντεο την πήρε από την Μάρα.
matsir
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Boston, US

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Jun 08, 2016 11:15 pm

@kally_marino wrote:Καλά βέβαια δεν του έκατσε και άσχημα η Λουσυ... Δεν είναι κι ο ομορφοτερος του κόσμου Θέλω να πω... Μπορεί να έχει λεφτά αισθήματα όμως ...

αμάν, τι είπες τώρα! θα έρθει η λουκία τώρα να μας κάνει ντα!
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by bibibo on Wed Jun 08, 2016 11:49 pm

@kally_marino wrote:Καλά βέβαια δεν του έκατσε και άσχημα η Λουσυ... Δεν είναι κι ο ομορφοτερος του κόσμου Θέλω να πω... Μπορεί να έχει λεφτά αισθήματα όμως ...
σας παρακαλω μη σχολιαζετε το συζυγο!!δεν ξερετε τι παει να πει μηνυσεις απο τη λουκια.ειμαστε ελληνιδες και θα μας βρουν (κρατιεμαι τοσο καιρο να μην το πω κ εγω Razz )
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by kally_marino on Wed Jun 08, 2016 11:50 pm

Τι γίνεται με τις μηνύσεις τελικά; τους έπιασαν τους ενόχους;
kally_marino

Back to top Go down

Post by Damsel on Wed Jun 08, 2016 11:59 pm

Ετοιμάσου για χέιτ ποστ της αντουανέτας και εννοείται μήνυση! http://i192.photobuc
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by burnthishouse on Thu Jun 09, 2016 12:42 am

Δεν είναι το οτι παντρεύτηκε μικρή...βασικά αυτό είναι το τελευταίο.Είναι η όλη στάση της,το στιλάκι το επιτηδευμένο,το δήθεν.Ξέρω παντρεμένες με παιδιά που είναι πιο κουλ από κάθε λουσισούση.
burnthishouse

Back to top Go down

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics