Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Lousousou-Lucy

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Lousousou-Lucy

Post by SafeFromHarm on Mon Apr 11, 2016 4:44 pm

"Προχωρανε" θα σου πει. tongue
Οπως επισης προχωραει η σηψη, η 'γαγγραινα' του δημοσιου προφιλ της. Εμ, κουκλα μου, αυτες τις μικροαστικες συμπεριφορες τις πληρωνεις εν ευθετω χρονω.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Apr 11, 2016 4:49 pm

@eviva αλήθεια? χαχαχαχαχαχαχαχα
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Apr 11, 2016 4:50 pm

κι εγω θα το κανα ιδιωτικο στη θεση του.. (γιακ)
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Apr 11, 2016 4:50 pm

Λίγο αργά το θυμήθηκε να το κάνει ιδιωτικό...
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Apr 11, 2016 4:52 pm

γραφατε στο αλλο forum στα ελληνικα ή στα greeklish και λεει η λουσουσου "μου ειπαν οτι ειστε Ελληνιδες"

ελα ρε φιλε :PP εγω νομιζα οτι ησασταν Αμερικανες! οσο μεγαλωνω μαθαινω Razz

(υγ Γεια σας κοριτσια! σας ειχα ανακαλυψει πολυ πριν τις μηνυσεις. μου ειπε μια φιλη μου "ξερεις οτι υπαρχει forum που μιλανε για τις Ελληνιδες youtuber??" και σας παρακολουθουσα καιρο απλα επειδη το παλιο forum ηταν ανοιχτο βαριομουν να κανω λογαριασμο)
egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Apr 11, 2016 4:53 pm

καλωσηρθες!! Καλη διαμονη ^_^
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by matsir on Mon Apr 11, 2016 4:59 pm

Καλέ κορίτσια, μην είστε κακούλικα! Αφήστε το Λουσάκι -άχου το καλέ- να κάνει σαχλοβίντεο για το δεχάχρονο κοινό της. Γιατί την παρενοχλείτε και δεν την αφήνετε να νιώσει ότι είναι κάποια; Κάθε τρελός που σέβεται τον εαυτό του οφείλει να συμπεριφέρεται ακριβώς όπως η Λουκία.
matsir
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Boston, US

Back to top Go down

Post by matsir on Mon Apr 11, 2016 5:02 pm

@egweimaiedw wrote:γραφατε στο αλλο forum στα ελληνικα ή στα greeklish και λεει η λουσουσου "μου ειπαν οτι ειστε Ελληνιδες"

ελα ρε φιλε :PP εγω νομιζα οτι ησασταν Αμερικανες! οσο μεγαλωνω μαθαινω Razz

Εγώ πάντως έγραφα και στο προηγούμενο φόρουμ και δεν είμαι ελληνίδα Razz  Ας ψάξουν από τη δίωξη να μας βρουν στα πέρατα του κόσμου!
(και ο ruben είναι ισπανός, όμως μιλάει και γράφει άπταιστα ελληνικά)

Last edited by matsir on Tue Apr 12, 2016 3:06 pm; edited 1 time in total
matsir
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Boston, US

Back to top Go down

Post by Damsel on Mon Apr 11, 2016 5:07 pm

Πείτε το καλέ, ότι το έκανε ιδιωτικό ο σύζυξ να ηρεμήσω η γυναίκα!
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Tue Apr 12, 2016 5:02 am

Γελαω πολύ με την επιτυχημένη προσπάθεια της να εκφοβίσει φασιστικά όσους δεν την θεωρούν wannabe θέα με παριζιανικη φινέτσα και αριστοκρατική καταγωγή... Ή πιο ψωνισμενη ίσως από όλες τις άλλες youtubers. Μόνο ένα δεκάχρονο θα τρομοκρατούσε με μηνύσεις μέσω ίντερνετ ρε κορίτσια. Αν είναι ποτέ δυνατόν η δίωξη να ασχοληθεί με τέτοια τραγελαφικά γυναικουλιστικα πράγματα. Άλλη μία φορά υποτιμησαν την νοημοσυνη μας νομίζοντας ότι θα αντιδρουσαμε σαν τα λοβοτομημενα εφηβακια μινιον τους... Εδώ ρε σατιριζονται καυστικά και δέχονται άπειρες βρισιές δημοσια πολιτικά προσωπα, ηθοποιοί, τραγουδιστές, καλλιτέχνες κάθε είδους κλπ.... Πρόσωπα διάσημα που όντως έχουν και φράγκα και δικηγόρους και παρόλα αυτά ξέρουν ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα για να φιμωσουν τα "κακά" στόματα... Και έρχεται τώρα η Λουκιτσα που δεν την ξέρει κανένας και απειλεί με μηνύσεις? Αν είναι ποτέ δυνατόν. Το πιο τρομακτικό δε από όλα είναι ότι όλα τα λοβοτομημενα από κάτω που την υποστήριζαν έλεγαν σχόλια  τύπου: "κατέστρεψε τες" "καλά τους έκανες τώρα τον λόγο  έχει η δικαιοσύνη" "καλά έκανες αρκετά πια με τους χειτερς" "έπρεπε να το είχες κάνει από καιρό" "Μπραβο να δούνε τι θα πάθουν τώρα" και τέτοια εμετικα και πιθηκιστικα σχόλια! Εκεί λέω οκ. Το έχουν χάσει αυτές, αλλά το έχει χάσει εντελώς και ο υπόλοιπος κόσμος ρε γαμωτο! Επίσης μόνο εγώ δεν την θεωρώ σικατη και στιλατη? Δεν μου λέει κάτι ούτε στο ντύσιμο ούτε στο στιλ ούτε στην εμφάνιση γενικά... Μόνο που ψωνιζει μόνο high end τίποτα παραπάνω... Να την ακολουθησετε και στο σναπ... Εκεί να δείτε πόζες και ύφος καρδιναλίων και ανούσια πράγματα που λέει... Facepalm τίποτα άλλο.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Satine on Tue Apr 12, 2016 9:22 am

@Marinacatlove Συμφωνώ απόλυτα, το σικ απέχει μακράν από την συγκεκριμένη κοπέλα που στην περίπτωση της ισχύει έναν μόνο ρητό "τα ράσα δεν κάνουν τον παπά"
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 12, 2016 1:06 pm

μια ελληνιδα στο χαρεμι
και μια χιωτισσα απο το παρισι. Ουτε σαν ανεκδοτο δεν μπορω να το δεχτω αυτο :Ρ
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Tue Apr 12, 2016 1:19 pm

ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Απορώ στις μέρες μας πόση οικονομική άνεση μπορεί να έχει ένας μέσος άνθρωπος για να πάρει όλα αυτά ; Εννοώ, high end καλλυντικά και ρούχα και μάλιστα η ασθένεια που έχει η κοπέλα είναι απο μόνη της ιδιαίτερα ακριβή (το ξέρω αυτό απο πρώτο χέρι). Εννοώ, πως χωράνε όλα αυτά σε ένα budget ? Ειναι λίγο αδιάκριτη η ερωτηση μου, το ξέρω, αλλά δουλεύω 24/7 και πληρώνομαι και απο το διδακτορικό και πάλι δεν μου φτάνουν , παίρνω ένα high end προιόν το δίμηνο!
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by kally_marino on Tue Apr 12, 2016 1:23 pm

@denmelene_mpetostokou wrote:ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Απορώ στις μέρες μας πόση οικονομική άνεση μπορεί να έχει ένας μέσος άνθρωπος για να πάρει όλα αυτά ; Εννοώ, high end καλλυντικά και ρούχα και μάλιστα η ασθένεια που έχει η κοπέλα είναι απο μόνη της ιδιαίτερα ακριβή (το ξέρω αυτό απο πρώτο χέρι). Εννοώ, πως χωράνε όλα αυτά σε ένα budget ? Ειναι λίγο αδιάκριτη η ερωτηση μου, το ξέρω, αλλά δουλεύω 24/7 και πληρώνομαι και απο το διδακτορικό και πάλι δεν μου φτάνουν , παίρνω ένα high end προιόν το δίμηνο!

εσύ ακόμα πιστεύεις ότι όλα αυτά τα αγοράζει μόνη της. Υπάρχουν και παλαιότερα βίντεο της που πλάσαρε σαν haul απο φαρμακεία και "αγόραζε" γκουχ γκουχ αντιγηραντικούς ορούς που απευθύνονται σε 60 ετών και πάνω και τους έβρισκε καταπληκτικούς. Προφανώς και δεν τα αγοράζουν όλα καποια αγοράζουν καποια είναι στα τυχερά του επαγγέλματος...
kally_marino

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Tue Apr 12, 2016 1:26 pm

μα δεν λέω για αυτά, αλλά γενικά ρε παιδί μου, για μασκαρες για κραγιόν κλπ....Εννοώ έχει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ πράγματα μεγαλοεταιριών στην κατοχή της , και τα drugstore είναι ελάχιστα, και σαφως αυτά που της στέλνουν. Δεν μπορώ να δεχτώ πχ οτι ολόκληρη shisheido και channel ασχολούνται με τη Λούση ... Δηλαδή 2 προιόντα να πάρεις, απο τη συλλογή, έχεις πληρώσει το μισό ΤΕΒΕ
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by kally_marino on Tue Apr 12, 2016 1:28 pm

το shiseido το είχαν στείλει σε όλες ή είχε γίνει νομίζω event θυμαμαι την μικρή ντυρολέζα να παίρνει συνέντευξη σαν άλλη Σπυροπούλου ...
kally_marino

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Tue Apr 12, 2016 1:31 pm

αχ αυτό μου διεφυγε, δεν το γνώριζα....
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by kally_marino on Tue Apr 12, 2016 1:35 pm

kally_marino

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 12, 2016 1:39 pm

@denmelene_mpetostokou wrote:ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι? Απορώ στις μέρες μας πόση οικονομική άνεση μπορεί να έχει ένας μέσος άνθρωπος για να πάρει όλα αυτά ; Εννοώ, high end καλλυντικά και ρούχα και μάλιστα η ασθένεια που έχει η κοπέλα είναι απο μόνη της ιδιαίτερα ακριβή (το ξέρω αυτό απο πρώτο χέρι). Εννοώ, πως χωράνε όλα αυτά σε ένα budget ? Ειναι λίγο αδιάκριτη η ερωτηση μου, το ξέρω, αλλά δουλεύω 24/7 και πληρώνομαι και απο το διδακτορικό και πάλι δεν μου φτάνουν , παίρνω ένα high end προιόν το δίμηνο!

τι ασθενεια καλε;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by kally_marino on Tue Apr 12, 2016 1:42 pm

κοιλιοκάκη... ανάλογα τον βαθμό... αν φάει γλουτένη ή έστω αγγίξει προϊόν ή φαγητό που την περιέχει θα πάθει διάρροια στην καλύτερη περίπτωση...
kally_marino

Back to top Go down

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics