Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Βάνα Παπαδοπούλου

Page 4 of 42 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Βάνα Παπαδοπούλου

Post by bouboukaki on Tue Apr 12, 2016 7:23 pm

Hi guys! Very Happy Mιας και είναι το πρώτο μου ποστ στο φόρουμ είπα να πρωτοτυπίσω και να μην πω "γεια σας κορίτσια"! :-P Πολύ χαίρομαι που σας ανακάλυψα και νιώθω ότι εδώ είναι ο κατάλληλος χώρος για να ακούμε "ειλικρινείς απόψεις", καθώς οι γκουρούνες το 'χουν χάσει αυτό, εδώ και καιρό.
Με πρώτη και καλύτερη φυσικά τη Βανάρα, η οποία από σεμνό, ταπεινό και ήσυχο κοριτσάκι που δεν βγαίνει ούτε πίνει έχει καταντήσει στον χειρότερο μαϊντανό του γιουτιούμπ. Πλέον μου φαίνεται τόσο κουραστική, ειρωνική και χορτασμένη από φράγκα που πραγματικά κάθε φορά που την παρακολουθώ εκνευρίζομαι.
Τωρα θα μου πεις γιατί συνεχίζεις να τη βλεπεις; Ε, ας πούμε τιμής ένεκεν, αφού ήταν η πρώτη γκουρούνα που άρχισα να παρακολουθώ, κυρίως λόγω του στυλ και της εναλλακτικότητας (*γελάμε*) που νόμιζα πως είχε. Μου άρεσε που έδειχνε προϊόντα για μαλλιά, περιποίηση και μακιγιάζ, αλλά και ρούχα που μπορείς να βρεις παντού. Από τότε όμως που άρχισε να τα αρπάζει χοντρά με έχει κουράσει.. Δείχνει ό,τι βλακεία της στείλουν και επίσης έχει λυσσάξει να ανεβάσει τουτόριαλ μακιγιάζ, λες και πρόκειται καμιά από εμάς να βαφτεί ποτέ έτσι, σαν καραγκιόζης...
Τέλοσπάντων! Αυτά για αρχή, μην σας κουράσω κι εγω με τη φλυαρια μου, όπως η εν λόγω :-D Θα γράψω κι άλλα στην πορεία.
Nice to meet you! Smile
bouboukaki

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Apr 12, 2016 8:16 pm

πρασινο πικαπ
πρασινη σκια
πρασινο πανωφορι
πρασινος τοιχος
πρασινο δερμα
πρασινα βερνικια
πρασινα φυλλα, κοκκινα μηλα (που ελεγε και η ζαϊρα) απο πισω της
Και ακομα δεν εχω δει το βιντεο.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Tue Apr 12, 2016 9:12 pm

Χαχαχαχαχαχααχαχαχαχααχαχα φουλ του πρασινου
Ειχαμε τη λεμονι
Τωρα βρηκαμε και τη λαιμ
Αναβαθμιστηκαμε loukia cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by vissinada on Tue Apr 12, 2016 10:11 pm

καλά το τελευταίο βίντεο με τα μηνύματα νόμιζα ήταν άσχετο βίντεο που βρήκατε και η κυριούλα έμοιαζε την βαρβάρα στο μαλλί!
μετά είδα οτι πρόκειται γι' αυτήν! sceptical
vissinada
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Ξενιτιά

Back to top Go down

Post by Poliskalispoiotitas on Tue Apr 12, 2016 11:52 pm

Οτι θα ελεγα εχει γραφτει για τη Βανα, το μονο που δεν νομιζω να εχει αναφερθει ειναι σχετικα με ενα βιντεο που εκανε με μια αλλη κοπελα (ολινι νομιζω). Ειχαν κανει απο ενα βιντεο για καθε καναλι, και προφανως επειδη η Βανα ειναι η μεγαλη γιουτιουμπερ θα βοηθουσε την μικροτερη -σε κοινο- να κερδισει σαμπσκραιμπερς. Και τι εκανε ρε παιδια η απαραδεκτη; Ανεβασε το κολαμπ βιντεο στο 2ο καναλι της, να μην το δει ανθρωπος!

Poliskalispoiotitas

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Apr 13, 2016 12:22 am

Εδω δεν κάνει στο πρώτο κανάλι της καλά καλά βίντεο μου ήθελε και δεύτερο και πραγματικά απορώ γιατί το κρατάει ακόμα αφού δεν υπάρχει περίπτωση να το ξαναχρησιμοποιήσει. Επίσης αν κάποιος την έχει βάλει στο μάτι και να διαγράψει αυτό και να κάνει άλλο και ξανά άλλο και όσα θέλει να κάνει, δημόσιο κανάλι είναι θα την βρίσκει και θα αγοράζει οσα dislikes θέλει. Καλώς η κακώς δεν μπορεί να κάνει τίποτα γι αυτό. Επίσης ΔΕΝ μπορείς να απενεργοποιήσεις την μπάρα των likes-dislikes που να κοπανιέσαι διότι απλά δεν γίνεται. Απλά μπορείς να κρύψεις και να μην φαίνονται. Εσυ μια χαρά θα τα βλέπεις. Και δεν γλυτώνεις το κακό. Έπρεπε να το ξέρει αυτο. Άλλο ενα λάθος της είναι που νόμιζε οτι κάποιος πρέπει να σκάσει χοντρά λεφτά κιόλας για να αγοράσει dislikes. Οχι! Με 5 ευρώ αγοράσεις απο 1,000 εως 10,000 likes και dislikes αντίστοιχα. Καλό είναι να ενημερωνόμαστε για όλα και να μην ακούμε τις άσχετες φίλες μας που κάνουν μια απλή αναζήτηση και βλέπουν οτι για να αγοράσεις dislikes θέλει 300 ευρώ και βάλε και μάλιστα σε προσφορά! Σιγά βρε Βανούλα άραξε μανάρι μου δεν είσαι η beyonce να κοστίζει τόσα πολλά λεφτά η καταστροφή σου για την απίστευτα επιτυχημένη (not) δουλειά σου στην μικρή ελλαδίτσα κιόλας. Την είδανε όλες μεγάλες celebrity, τρέμε άχρηστη jolie είναι εδω η πορφυρή και θα σε βγάλει απ την tv! facepalm1 facepalm1 lol!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Apr 13, 2016 12:34 am

απο την αρχη ειχε το κολλημα να εχει χαρακτηριστικο background,χαρακτηριστικη μουσικη κ χαρακτηριστικη θεματολογια στα βιντεο της.βασικα οχι κολλημα,ξερει τι κανει η δηθεν ακομπλεξαριστη.σιγα μην καθοταν να γυρισει αυτο το βιντεο εκει που γυρναει και τα αλλα.οσο και να χτυπιεται ομως βανα και χιουμορ ειναι δυο δρομοι παραλληλοι.δεν το χεις ρε κοριτσι μου,κατσε διαβασε τα ποιηματακια της λορεαλ.ποιος της εγραψε τις ατακες?ο τζερεμι?χοχοχο Razz
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Apr 13, 2016 12:35 am

@bibibo wrote:απο την αρχη ειχε το κολλημα να εχει χαρακτηριστικο background,χαρακτηριστικη μουσικη κ χαρακτηριστικη θεματολογια στα βιντεο της.βασικα οχι κολλημα,ξερει τι κανει η δηθεν ακομπλεξαριστη.σιγα μην καθοταν να γυρισει αυτο το βιντεο εκει που γυρναει και τα αλλα.οσο και να χτυπιεται ομως βανα και χιουμορ ειναι δυο δρομοι παραλληλοι.δεν το χεις ρε κοριτσι μου,κατσε διαβασε τα ποιηματακια της λορεαλ.ποιος της εγραψε τις ατακες?ο τζερεμι?χοχοχο Razz

heil2
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Apr 13, 2016 12:57 am

Οντως πόσο βαρετή θεματολογία? Η ίδια τόοοοοσα χρόνια! Ίδια μουσική (Δεν την αντέχω άλλο να την ακούω) Μόνο αγαπημένα και tutorial και αυτά όποτε θυμάται. Και φυσικά άπειρες προωθήσεις! Εντάξει, δεν είναι κακό να θες να βγάλεις λεφτά αλλά κάνε και κάτι απο αυτά που σου ζητάει το κοινό χρόνια τώρα που στην τελική το κοινό σε ανέβασε... Καμία δημιουργικότητα, κανένα ιδιαίτερο μονταζ και έντιτ καμία καινούρια ιδέα, καμία φαντασία και καμία πρωτοτυπία.... Όσο παει τόσο πιο βαρετή γίνεται ρε παιδιά. Λες και είναι τόσο τραγικά δύσκολο να κάνει κάποια διαφορετικά βιντεο και θέματα για να κρατήσει το κοινό της? Αλλά τι λέω? Δεν έχει τέτοια ανάγκη πλέον...

Last edited by Marinacatlove on Thu Apr 14, 2016 9:09 pm; edited 1 time in total
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by bibibo on Wed Apr 13, 2016 3:12 am

@Safe from Harm bounce bounce bounce bounce
@Marinacatlove καταρχας κανενα καινουργιο βιντεο Razz με 2-3 βιντεο το μηνα και πολλα λεω,το ενα ειναι στανταρακι αγαπημενα,ευκολακι και για κανα δυο βδομαδες λιωνουμε ξεγνοιαστα στο ινσταγκραμ.ενα sponsored να βγουμε απο την υποχρεωση και να δικαιολογησουμε το τσεκ,αντε και στα κεφια κανα τουτοριαλ που της ζητανε τα μινιονς ωσαν κολασμενα,λες και μονες μας δεν μπορουμε να βαφτουμε κλοουν αν θελουμε,πρεπει να μας δειξει η βαρβαρα.για μενα ηταν και ειναι ξεκαθαρο οτι απο την αρχη ηθελε να κανει μπιζνα το κοριτσι,δεν την ενδιεφερε απλα να κανει βιντεο ουτε οι συνδρομητες,για τις εταιριες τα εκανε και τωρα που εφτασε στο στοχο της το καναλι ειναι τυπικο,η βιτρινα
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Apr 13, 2016 7:55 am

Η λίστα της βαρβαρας πριν κάνει βίντεο:
1. Να πω οτι έχω μακριές βλεφαρίδες
2. Να πω οτι ταξιδεύω πολυ
3. Να πω για κατουρΣιμπέρικα
4. να αναφέρω το fancy όνομα της γάτας μου
5. όμιλος Λορεαλ
vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Satine on Wed Apr 13, 2016 10:50 am

@vissinada Αυτό πια με τις βλεφαρίδες έχει καταντήσει σαν την konna που λέει συνέχεια πως είναι 1.78....

makeupmoney
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Moonchild on Wed Apr 13, 2016 11:44 am

Τα πράσινα μάτια ξεχάσατε κορίτσια cyclops :lol:
Moonchild

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Apr 13, 2016 12:44 pm

++++++++++++ το σκεφτηκα λιγο αργα,χαχαχα
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by ifi on Wed Apr 13, 2016 12:46 pm

Μόλις ανέβηκε φωτογραφία στο snapchat του efood με τη Βάνα ως guest star στα γυρίσματα ενός βίντεο. Άρα στη λίστα της θα μπει και το τι τρώει απ΄ότι φαίνεται :?: :?:
ifi

Back to top Go down

Post by bouboukaki on Wed Apr 13, 2016 6:55 pm

@ifi wrote:Μόλις ανέβηκε φωτογραφία στο snapchat του efood με τη Βάνα ως guest star στα γυρίσματα ενός βίντεο. Άρα στη λίστα της θα μπει και το τι τρώει απ΄ότι φαίνεται :?: :?:

εμ βέβαια και θα μας πρήξει πάλι όπως στις αρχές ότι είναι πολύ πολύ αδύνατη, χωρίς να προσέχει καθόλου τη διατροφή της και χωρίς γυμναστική και οτι έχει το καλύτερο dna του κόσμου. Όπως και με τις βλεφαρίδες ένα πράμα.
Βρε ουστ!
bouboukaki

Back to top Go down

Post by Blue_Monday on Wed Apr 13, 2016 7:33 pm

Μέχρι στιγμής έχει τα λιγότερα views αλλά τα περισσότερα dislikes. Bρε το Puerto Rico...

Blue_Monday

Back to top Go down

Post by vissinada on Wed Apr 13, 2016 7:40 pm

@Blue_Monday wrote:Μέχρι στιγμής έχει τα λιγότερα views αλλά τα περισσότερα dislikes. Bρε το Puerto Rico...

Δεν γινόταν να μην το ποστάρω... Ένα dislike κι από εμένα που δεν είμαι στο Πουέρτο Ρίκο...  loukia

vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Wed Apr 13, 2016 7:42 pm

Πάλι με τον μαλιατση θα ανεβάσει βίντεο. Ήρθε Αθήνα μάλλον η πολυταξιδεμενη μας μακρυβλεφαριδουσα και ανέβασε ο μαλιατσης φωτό ίντσα παρεουλα ετοιμάζονται για κουκινγκ μαλιατσης..... confused I love you
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Apr 13, 2016 7:42 pm

@bouboukaki wrote:
@ifi wrote:Μόλις ανέβηκε φωτογραφία στο snapchat του efood με τη Βάνα ως guest star στα γυρίσματα ενός βίντεο. Άρα στη λίστα της θα μπει και το τι τρώει απ΄ότι φαίνεται :?: :?:

εμ βέβαια και θα μας πρήξει πάλι όπως στις αρχές ότι είναι πολύ πολύ αδύνατη, χωρίς να προσέχει καθόλου τη διατροφή της και χωρίς γυμναστική και οτι έχει το καλύτερο dna του κόσμου. Όπως και με τις βλεφαρίδες  ένα πράμα.
Βρε ουστ!

μπα, δεν μπορει να μας πρηξει..εχει παρει καποια κιλα και φαινονται!! εμ λογικο, τα mc D. δεν μπορουνε να τη θρεφουν για παντα..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by ifi on Thu Apr 14, 2016 1:21 am

@SafeFromHarm wrote:
@bouboukaki wrote:

εμ βέβαια και θα μας πρήξει πάλι όπως στις αρχές ότι είναι πολύ πολύ αδύνατη, χωρίς να προσέχει καθόλου τη διατροφή της και χωρίς γυμναστική και οτι έχει το καλύτερο dna του κόσμου. Όπως και με τις βλεφαρίδες  ένα πράμα.
Βρε ουστ!

μπα, δεν μπορει να μας πρηξει..εχει παρει καποια κιλα και φαινονται!! εμ λογικο, τα mc D. δεν μπορουνε να τη θρεφουν για παντα..

μη το λες .. άλλωστε στο τελευταίο της βίντεο μας είπε ότι μέχρι πέρυσι ήταν 49 κιλά .. άρα θα συνεχίσει να μας λέει πόσο αδύνατη ήταν ( έχει και τόσα ταξίδια να κάνει που να βρει χρόνο για υγιεινή ζωή ; ) και ίσως σταματήσει τα τα junk food και αρχίσει τις υγιεινές #not  κρέπες αλά Μάρα Wink
ifi

Back to top Go down

Post by kakpapia on Thu Apr 14, 2016 2:03 am

49 κιλα????? και το λεει για καλο?! ελεος πια με τις βλακειες! shout
kakpapia

Λοκέισο : Ouagadougou, Burkina Faso

Back to top Go down

Post by Chatzipanagis on Thu Apr 14, 2016 1:07 pm

@MarinaCatLove Άπειρο +++ ...Αυτό που στο Ελλάντα ΟΛΕΣ βλέπουν εχθρούς...βλ. Βάνα, Προβαντίνα, Μαρίλια (αυτές μου έρχονται στο μυαλό)..Καμία δεν δέχεται ότι η δουλειά της είναι GTP...πρέπει κάποιος να τις ζηλεύει και να θέλει το κακό της... εντωμεταξύ στο βίντεο με τα dislikes η βάνα λέει την εξής εμετική ατάκα.. για κάποιους subs της που έριξαν dislike στο βίντεό της λέει "απορώ τι κάνουν στο κανάλι μου" ή κάτι τέτοιο (δεν πρόκειται να ξαναδώ το βίντεό της για να γράψω ακριβώς τι λέει).. ΚΑΝΕΝΑΣ σεβασμός στην διαφορετική άποψη η Βανούλα.. Βάνα κορίτσι μου πρέπει να μάθεις ότι κάποιος που είναι sub σου δεν σημαίνει ότι οτιδήποτε του πασάρεις θα το κατεβάσει αμάσητο.. Τα βίντεό σου σε πολλά θέματα (καλά ειδικά τα τελευταία με πρασινογκρι φωτισμό ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ) είναι Α ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΑ.. δέξου την κριτική που σου κάνει κάποιος sub σου με το dislike και μην τον "κράζεις"...
Chatzipanagis

Back to top Go down

Post by bibibo on Thu Apr 14, 2016 1:41 pm

@Chatzipanagis +++++
πωωωω ναι και εγω οταν το ακουσα αυτο ηθελα να της πω "καταλαβαινεις τι λες?"
για να της λυσω την απορια,εγω προσωπικα της δινω ευκαιρια σε καθε βιντεο (να δω μεχρι που θα φτασει) και τελικα ειναι παλι gtp οποτε ναι.dislike Razz
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by NadiaHams on Thu Apr 14, 2016 2:38 pm

Sorry, αλλά δεν άντεξα. Είναι πράσινη εδώ και πόσα βίντεο. Και έχει κάνει υποτίθεται ρυθμίσεις στην κάμερα τι οποίες τι; Δεν τις βλέπει στο editing; Αυτή υποτίθεται ότι γυρνάει ξανά και ξανά μέχρι να βγει τέλειο το βίντεο! Ας πει ότι βαριέται και ξεπετάει τα βίντεο γιατί τα πρόβατα διψάνε για όποια βλακεία ανεβάσει να τελειώνουμε! Btw, Πρώτο ποστ! Τόσο καιρό ήμουν σιωπηλός παρατηρητής! Χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας <3
http://www.servimg.com/view/19458547/3
NadiaHams

Back to top Go down

Page 4 of 42 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Next

View previous topic View next topic Back to top