Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Βάνα Παπαδοπούλου

Page 2 of 42 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Βάνα Παπαδοπούλου

Post by Blue_Monday on Sun Apr 10, 2016 11:51 am

@Vlada wrote:συγνώμη

υπάρχει fan page αφιερωμένο στη Βάνα;!;!;!;

γιατι;;

Ναι αλλά πρέπει να το έχει φτιάξει η ίδια, αλλιώς δεν εξηγείται η ύπαρξή του.
Blue_Monday

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 10, 2016 1:36 pm

συμφωνω απειρα χατζηπαναγη!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sun Apr 10, 2016 1:44 pm

Στο βίντεο κιτ κατ δεν ήταν σε φάση χιούμορ? Εγώ έτσι το πήρα
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 10, 2016 1:45 pm

... ποιο χιουμορ;;

404
error
humor not found
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Blue_Monday on Sun Apr 10, 2016 1:48 pm

χαχαχα ήταν και αυτός ο ΑΝΤΙΠΑΘΕΣΤΑΤΟΣ Τσιμιτσέλης.. πωωωω
και μου αρέσουν τα κιτ κατ αλλά μετά από αυτό λέω να τα σταματήσω Razz
Blue_Monday

Back to top Go down

Post by Chatzipanagis on Sun Apr 10, 2016 1:49 pm

@SafeFromHarm αχαχαχαχα...ακριβώς όμως!! Και πιστεύω ότι ήταν και "πειραγμένη" από το βίντεο της amiyami (δεν ξέρω αν την γράφω καλά) για τις γκουρούνες.. τονίζω ότι σε καμια περίπτωση δεν μου αρέσει η μία καλύτερα από την άλλη.. άθλιες με τον τρόπο τους και οι 2.. και η βάνα γενικά ύφος 1000 καρδιναλίων είχε, τουλάχιστον η άλλη ήταν πιο χαλαρή...
Chatzipanagis

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sun Apr 10, 2016 1:53 pm

Για να το θέσω καλύτερα, νόμιζα πως ήταν στημένο να το κάνουν αυτό. Το χιούμορ για τη Βάνα ήταν σχήμα οξύμωρο όντως
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 10, 2016 2:00 pm

στημενο απο αποψη σκηνικων και θεματολογιας ναι, οι κουβεντες και οι διαλογοι, της στιγμης
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Chatzipanagis on Sun Apr 10, 2016 2:04 pm

@denmelene mpetostokou καλά εννοείται ότι ήταν στημένο.. το αυθόρμητο έχει πεθάνει για την Βάνα εδώ και χρόνια, συν ότι οκ εταιρεία το πλήρωνε θα έκαναν Ο,ΤΙ τους ζητούσε.. απλώς για' μένα ήταν μια αηδία... και πιστεύω ότι ακούστηκαν τέρμα κακίες εκατέρωθεν με χιουμοριστικό κάλυμμα.. και ο τσιμιτσέλης πόσο γλίτσας...
Chatzipanagis

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 10, 2016 2:06 pm

++++++

Απαραδεκτη η εικονα που βγηκε προς τα εξω. Δεν θελω καν να ξερω τι θα λεγαν απο πισω.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by matsir on Sun Apr 10, 2016 2:41 pm

Και στημένο να ήταν, η Βάνα δε δυσκολεύτηκε και πολύ. Μας έδειξε το μεγαλείο της απαραδεκτοσύνης της με μία καθηλωτική φυσικότητα. Εύγε Βάνα παιδί μου.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sun Apr 10, 2016 8:23 pm

πάντως αν μπείτε στο προφίλ της Νινας και δείτε, ξεκίνησε να δουλεύει στην εταιρεία του Σάββα τον Φλεβάρη του 15 σαν σχεδιάστρια ! Αυτό λέει πολλά ! Τα είχαν απο πριν παιδιά ! Με τέτοιο στραπάτσο και εγω θα άλλαζα προσωπικότητα !
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 10, 2016 8:50 pm

Τι ειναι καλε η προσωπικοτητα για να την αλλαξεις; βαφη μαλλιων; χαχαχα
Νομιζω οτι απλα αποκαλυφθηκε ποια πραγματικα ειναι. Στην αρχη, και μπροστα στην καμερα, ειναι αναμενομενο να εχεις καποια συστολη. Με τον καιρο αυτο περναει. Αλλιως ειναι να σαι με την παρεα σου ή την παρταρα σου κι αλλιως να βλεπεις τη μαπα σου να μοστραρει σε βιντεο. Εγω δεν αντεχω καν να ακουω τη φωνη μου, ποσο μαλλον να με βλεπω, πρωτογενης ντροπη! χαχαχα
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sun Apr 10, 2016 8:53 pm

χαχαχα μπορεί να μην το διατύπωσα σωστά... Τελος πάντων εάν μου φεροντουσαν έτσι, προσωπικά θα πάθαινα μια μετάλλαξη απο την στεναχώρια. Δεν την συμπαθούσα ποτέ ιδιαίτερα και πάντα την έβρισκα ψευτικη αλλά για την αλλαγή την καταλαβαίνω! Είναι σοκαριστικό να ετοιμάζεσαι για γάμο και να σε κερατώνει ο άνθρωπός σου. Το έχω περάσει σε πολύ στενό περιβάλλον και όντως σε αλλάζει πολύ! Μεχρι εκεί όμως πάει η κατανοηση μου για την συγκεκριμένη.
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 10, 2016 8:55 pm

Κοιτα, ο,τι κι αν εχει γινει με τα προσωπικα της, αυτο το δηθεν μαγκιστικο στυλακι, το cool, το yolo, το "αχου καλε κανουμε και σαρδαμάκια" ή "αυτοσαρκαζομαι" (nooot) δεν κολλαει με το δυσαρεστο γεγονος που λετε. Επισης, κατι που εχει ειπωθει και με το οποιο συμφωνω ειναι οτι αν δεν νιωθεις καλα, απλα μη γυρνας βιντεο! Το εισπραττει και ο αλλος που σε παρακολουθει και τον ξενιζει..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sun Apr 10, 2016 8:57 pm

όντως ! Σε αυτό συμφωνω και εγώ! Μην γυρίζεις βίντεο και ας σου πάρει χρόνια . Δηλαδή κάπου μην τα ισοπεδώνουμε όλα για δυο δουλειές παραπάνω. Δεν είναι καν η κανονική της δουλειά !
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by bibibo on Sun Apr 10, 2016 9:58 pm

χαχαχαχα κ εγω δεν μπορω να ακουω τη φωνη μου!οτι και να εγινε ρε παιδια αυτη δεν ειναι αντιμετωπιση ωριμου ανθρωπου.προκαλουσε και πριν και τωρα.q&a δεν κανει γιατι το καναλι της ειναι αποκλειστικα για ομορφια αλλα μας ειπε μεχρι και το πομολα πηρε για το σπιτι.αλλα δεν πρεπει να ασχολουμαστε με την προσωπικη της ζωη.εγω ενα θα πω.ΚΡΑ!ποτε δεν τη συμπαθησα και δεν μου φανηκε γλυκια και ντροπαλη και αχ καλε και χαιρομαι που δεν μπορει αν κρυφτει πλεον,ακομα κ αν την εχουν θεα τα μινιονς
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 10, 2016 10:10 pm

++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Apr 10, 2016 10:46 pm

πω πω παιδια ουτε και εγω μπορω να με βλεπω σε βιντεο... και να ακουω και την φωνη μου... ντρεπομαι, φρικαρω... πολυ ομως! ολα μου φαινονται στραβα και ειναι σαν να βλεπω και να ακουω καποια αλλη και δεν μου αρεσει αυτο! αφου οταν βλεπω καπου καποιο συνεργειο καναλιου κλπ την κανω κατευθειαν... μια φορα οταν ημουν μικρη γυρω στα 6 δεν θα ηταν? ειχαμε παει αεροδρομιο με την μαμα μου να παρουμε τον πατερα μου που ερχοταν απο ενα ταξιδι, και για καποιον λογο που δεν θυμαμαι κρατουσε η μαμα μου εναν σακο. ηταν αυγουστος και εκανε καυσωνες χοντρους... βρεθηκαμε να ποζαρουμε σε γνωστη εφημεριδα πρωτη μουρη εγω και η μαμα μου στο εξωφυλλο με επικεφαλιδα: οι αθηναιοι αρχιζουν και φευγουν απο την πρωτευουσα και πανε για να δροσιστουν στα ομορφα νησια της ελλαδας.. καπως ετσι τελος παντων!!! χαχαχαχαχαχαχαχα γνωρισα τα φωτα της δημοσιοτητας τρομαρα μου! οταν μεγαλωσα λοιπον και αρχισα να καταλαβαινω θυμαμαι αυτο το περιστατικο και αν δω φωτογραφους στον δρομο η καμερες τρεχωωωωωωω lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by bibibo on Mon Apr 11, 2016 10:53 am

καινουργιο βιντεο What a Face
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by shadow on Mon Apr 11, 2016 11:08 am

Είναι 18 λεπτά! Λογικά δεν έκοψε τίποτα στο μοντάζ γιατί η γάτα κάνει ζημιές και εμεις πρέπει να τη βλέπουμε να τη μαλώνει... Από το σημείο βέβαια που τη μαλώνει προσπαθεί πάααααααααρα πολύ να μιλάει ήρεμα.. Πόσο παίζει να βαριέται να το κάνει;;; Αθλιος φωτισμός.. Πάλι natura και nyx... Τυχαίο;;; Καλέ το κορίτσι είναι στεναχωρημένο με τα dislikes και γι'αυτό δεν τα ανεβάζει βίντεο, μην την κατηγορείτε άδικα, κρίμα είναι!
shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by bibibo on Mon Apr 11, 2016 11:45 am

συγκινηθηκα
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by krp_vasiliki on Mon Apr 11, 2016 11:50 am

Βασιλακης Καιλας για ακομη μια φορα... Παιδια το θεμα ειναι ενα, με το που ειδε οτι η αιγλη της και τα ''λαγουδακια της'' αρχισαν να ξυπνανε και να βλεπουν ποσο ξεπουληθηκε την πειραζει.
Και το χειροτερο ειναι οτι παραδεχεται οτι στεναχωριεται για τα sponsored βινετο που θα παρουν dislikes, λες και ειναι πιο σημαντικο το καναλι της L'oreal απο το δικο της... εχω χασει πασα ιδεα....

krp_vasiliki

Back to top Go down

Post by EllenGeller on Mon Apr 11, 2016 1:35 pm

ας μετρήσουμε πόσες φορές είπε στο βίντεο natura siberica...σε λίγο καιρό όταν θα την ρωτάνε πως την λένε ξέρουμε την απάντηση
και επίσης μας λέει πόσο αγαπάει το δέρμα της αυτήν την εταιρεία,,,,,,,η τσέπη σου βανούλα μου να δεις πόσο την αγαπάει
EllenGeller

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Apr 11, 2016 2:00 pm

1. Εκλεισε τα ratings? MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA (πιο χαμηλα, πιο χαμηλα, πιο χαμηλα! εκει, καλα εισαι.)
2. Το αριστερο της χερι γιατι ειναι ξεκουκούλωτο και κουνιεται περισσοτερο απο το αλλο; το χερι του dr. strangelove ειναι; νταξει, την εμπεδωσαμε την τατουαζάρα
3. Τι γκρι-ασπρη-γεροντικη ριζα ειναι αυτη και το μαλλι γιατι ειναι τοσο κατσιασμενο; δεν λειτουργησαν τα δεκα βαζα με τη μασκα απο κατούρα, ε; χμ...γαμωτο...λυπαμαι!
4. Τα φρυδια της δεν ειναι μονο διαφορετικα το ενα απο το αλλο αλλα και καθε μερα (?!?!)
5. Θελει να κανει τατουαζ τα φρυδια (vana γλυκο μου, δεν ειναι τα φρυδια σημειο για να κανεις τατουαζ την αλικη ή καποιο tribal... πειραματισου σε χερια ποδια, οχι στα φρυδια γιατι...guess what...στα φρυδια θα ζωγραφισεις... ΦΡΥΔΙΑ!)
6. γιατι μιλαει τοοοσο σιγα; κοιμουνται τα παιδια στο σπιτι;
7. δειτε φουλ του τικ! (πώς λεμε φουλ του ασσου; )

http://cdn.makeagif.com/media/4-11-2016/ou9FAR.gif

8. ας της πει καποιος πως τα dislike θα τα βλεπει ουτως ή αλλως και οτι δεν χανονται!
9. Τα βιντεο sponsored ειναι το λιγοτερο GTP, οποτε ορθως και τα dislike ειναι και θα ειναι περισσοτερα, οποτε δεξου το

10. και τελος... τι ΑΘΛΙΟΣ φωτισμος ηταν αυτος;

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Page 2 of 42 Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

View previous topic View next topic Back to top