Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Βάνα Παπαδοπούλου

Page 1 of 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

View previous topic View next topic Go down

Βάνα Παπαδοπούλου

Post by SafeFromHarm on Sun Apr 03, 2016 7:21 pm

Για οποιον ακομα δεν θυμηθηκε/ΕΨΑΞΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ για τα γενεθλια της, ιδου:

https://www.instagram.com/p/BDssdVflwbk/?taken-by=varvaraki

επισης...
https://www.instagram.com/p/BDrJq3Llwa5/?taken-by=varvaraki

...γιατι το να μοστραρει τη φατσα της 25 ωρες το 24ωρο ΔΕΝ-ΕΙΝΑΙ-ΑΡΚΕΤΟ βεβαιως-βεβαιως. Πρεπει να ανατρεχει στα παιδικα, μωρουδιακα της χρονια, σε περασμενες δεκαετιες, αιωνες, πλανητες. Και να μας τα κανει και πλανητες.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Re: Βάνα Παπαδοπούλου

Post by SafeFromHarm on Wed Apr 06, 2016 7:44 pm

Για οποιον δεν προλαβε να το παρει πρεφα:

:albino:
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by katerinabns on Thu Apr 07, 2016 6:42 pm

Τι πήρε αυτοκίνητο? Μέχρι τώρα είχαμε στην Αθήνα Κωνσταντίνες και Μαρίλλιες aka βλογκερς που τρώνε πίνουν καφέ τραβάνε βίντεο και οδηγούν ταυτόχρονα, τώρα ήρθε κι η σειρά της συμπρωτεύουσας.
katerinabns

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Apr 07, 2016 6:53 pm

εχεις δικιο, δεν το προσεξα καν!!!
ουτε ψυλλος στον κορφο των περαστικων παιδια. :idea:
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Apr 09, 2016 3:56 pm

https://www.instagram.com/p/BDnfuu9lwRX/?taken-by=varvaraki

ooooλη μερα αυτο κανει. Ειναι η επιτομη αυτου εδω:

https://www.youtube.com/watch?v=0GOlwJMYHTo&nohtml5=False

bom

ακομα και στις Μπαχαμες να λιαζεται αυτη, πιο πολλη βαση θα δινει στην γαμω-οθονη παρα στο περιβαλλον γυρω της.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sat Apr 09, 2016 4:05 pm

Οκ αυτό το βίντεο ήταν πολύ καλό!
Αυτό που λες το κατάλαβα σε κάποια φάση που είχε πάει στα βουνά ένα διήμερο και πόσταρε φωτογραφίες συ-νε-χει-α. Καταλαβαίνω να θες να δείξεις πόοοοοοσο καλά περνάς αλλά πιστεύω αν όντως περνάς τόσο καλά, θα περιμένεις να γυρίσεις απ τις διακοπές και να ασχοληθείς τότε με το instagram
katerinabns

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Apr 09, 2016 4:07 pm

ελα μωρε με την ικετευτρα προσοχης... τωρα θα τη μαθουμε;..
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sat Apr 09, 2016 4:25 pm

χαχαχαχαχα ικετεύτρα
katerinabns

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Apr 09, 2016 4:34 pm

Πιο ικετεύτρα δε γίνεται. Πέρα, όμως από ικετεύτρα προσοχής (που -οκ- αυτο δεν το λες και κατακριτεο), το κακό είναι ότι είναι και ικετευτρα για money money money. Οι εταιρείες το 'χουν πάρει πρέφα αυτό, ότι δηλαδή θα διαφημίσει το οτιδήποτε αμφιβόλου και ανεξαρτήτως ποιότητος και την προσεγγίζουν για να σπονσοράρουν βίντεό της. Είναι κρίμα, γιατί ήταν αξιόλογη στη δουλειά της, αλλά τελευταία (τον τελευταίο χρόνο) η αγάπη της για money money money την έχει ρίξει πιο χαμηλά και από την Τάφρο των Μαριανών.

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by katerinabns on Sat Apr 09, 2016 4:50 pm

Ναι κι εγώ το πιστεύω αυτό. Βέβαια το πιστεύω για τις περισσότερες με ελάχιστες εξαιρέσεις. Θεωρώ ότι το ξεκίνησαν για την πλάκα τους (αν και η Βάνα πιστεύω τα είχε τα λεφτά σκοπό απ την αρχή) και μετά κουράστηκαν αλλά σου λέει κάτσε, εδώ έχει λεφτά, και φήμη
katerinabns

Back to top Go down

πεθαινω στα γελια!!!

Post by Marinacatlove on Sat Apr 09, 2016 4:57 pm

Safe from Harm wrote:Για οποιον δεν προλαβε να το παρει πρεφα:

:albino:
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Apr 09, 2016 5:05 pm

παλι χαθηκε αυτη... 3 εβδομαδες κοντευει να εμφανιστει!!! οχι οτι χανεις και τιποτα να την βλεπεις πλεον δυστυχως... οταν σου αρεσει αυτο που κανεις φαινεται κανει μπαμ.. και απο ορεξη η κοπελα αυτη εχει στερεψει οπως και απο ιδεες οπως και απο τα παντα... απορω ακομα οσους την παρακολουθουν και την εκθειαζουν. θεωρω πως οτι ηταν να δειξει το εδειξε δεν εχει αλλο...
Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Blue_Monday on Sat Apr 09, 2016 5:17 pm

Μάλλον θα πετάχτηκε στο Puerto Rico να δει ποιοι είναι αυτοί που της κάνουν dislike.
Blue_Monday

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Apr 09, 2016 5:27 pm

Blue Monday wrote:Μάλλον θα πετάχτηκε στο Puerto Rico να δει ποιοι είναι αυτοί που της κάνουν dislike.

Θα τη συμβούλευα να μείνει εκεί bounce
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Apr 09, 2016 5:37 pm

χαχαχαχαχα!!!! και επιστρεφει με τα ποδια!!! αι αι αι αι αι αι πουερτο ρικο... afro afro lol! lol! lol! flower flower flower Razz Razz Razz
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sat Apr 09, 2016 8:07 pm

Ε ναι ντε, διότι είναι τόσο καλή που έχει χέιτερς στο Πουέρτο Μαρούσι. Αφηκετε με τελοσπάντων να ούμ! Αν και το μυαλό μου πήγε στη νυν του πρώην. ¨Η μπορεί να ήθελε να πάει το μυαλό μας εκεί !
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by Satine on Sat Apr 09, 2016 10:10 pm

Μια Βάνα Παπαδόπουλου είναι λογικό να έχεις τόσους χειτερς Basketball Basketball
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by matsir on Sat Apr 09, 2016 10:24 pm

Από τότε που χώρισε και μετακόμισε μου φαίνεται σα να είναι δυστυχισμένη - στεναχωρημένη - μίζερη - βαρεμένη. Ή την έριξε πολύ ο χωρισμός ή δεν ξέρω που να το αποδώσω.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by denmelene_mpetostokou on Sat Apr 09, 2016 10:27 pm

πάντως παίζει να περνά δύσκολα. Σχέσεις που διαλύει σε μια νύχτα , ενώ δηλώνει πως είναι οι έρωτες της ζωής της, ξενύχτια, ξέφρενες φωτο. Πάντως εγω που είμαι απο Σαλονίκη , εχω να πω πως έπεσε τρελό κουτσομπολιό για αυτον τον χωρισμό στους κύκλους . Πρώτον αυτός είναι μεγαλο όνομα στο χώρο της μουσικής , δεύτερον η νέα κοπέλα τον έχει σε στενό μαρκάρισμα.
Πιθανό μαλιστα να την απάτησε. Καμια γυναίκα δεν το χωνευει ευκολα αυτό, μη λέμε χαζά
denmelene_mpetostokou

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Apr 10, 2016 2:12 am

Ναι και εγώ με την μικρή "έρευνα" που έχω κανει και με αυτά που ακούω ή διαβάζω πιστεύω πως περνά δύσκολα και επίσης πιθανον να έκανε κάτι τέτοιο ο πρωην καθώς έβλεπα ακόμα και κάνα 2 μηνο πριν χωρίσουν να είχε "επαφές" με την νυν στο Φβ ή likes και σχόλια κλπ... οποτε ίσως κάτι είχε ξεκινήσει πριν ακόμα χωρίσουν. Ποιος ξέρει. Εσείς οσες μενετε Θεσσαλονίκη προφανώς να έχετε ακούσει κάποια πραγματα παραπανω καθώς υπάρχουν κοινοί γνωστοί κλπ αφού είστε στην ίδια πόλη.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by liakos88 on Sun Apr 10, 2016 2:27 am

Θα καταλάβετε ότι πήρα τα ονόματα με τη σειρά.. Λοιπόν,την βανα την αγαπούσα μέχρι κ notification είχα βάλει για να βλεπω τα βίντεο της, στην αρχή αυτό μη παρεξηγηθώ,μετά κατάλαβα τι παίζει την εβλεπα αλλα πιο χαλαρά,αφού χώρισε και μετά έχει γίνει σκύλα.. Το έχει παραχεσει με το να μην ανεβάζει βίντεο αλλα σε ινστα κ σναπ όλη μερα φωτογραφίες έχει ξεσκιστεί.. Το μόνο που μου αρέσει ειναι που δείχνει κάποια καλά προϊόντα μακιγιάζ όχι απ αυτά που πληρώνεται τα αλλα...
liakos88

Back to top Go down

Post by bibibo on Sun Apr 10, 2016 2:48 am

εννοειται πως ενας χωρισμος μετα απο 2-3 χρονια και αρραβωνα δεν ειναι ευκολο πραγμα.αλλα εχει περασει κανας χρονος απο τοτε,πιστευω πως ειναι αρκετο διαστημα για να ηρεμησεις λιγο.εγω αυτο που καταλαβα ειναι πως επανηλθε στον πραγματικο της εαυτο.οσο ηταν στη σχεση,ελεγε πως δεν βγαινει δεν κανει δεν ρανει αλλα το πριν και το μετα της σχεσης δειχνουν αλλα.επισης βλεπω διαφορα και στην εμφανιση,σε οτι εχω δει προ σχεσης και μετα.μου φαινεται για γυναικα που θελει αντρα για να γαντζωθει.εχει εκφρασει την ανησυχια της που οι φιλες της παντρευονται και κανουν παιδια κ αυτη τιποτα.τις οποιες θυμηθηκε αφου χωρισε.ο πρωην βεβαια επαιξε μεγαλο ρολο και στην "πορεια" της βανας,διαφημιση και προωθηση.απο την αρχη πιστευα οτι ειναι πολυ μελετημενο για να πει οτι κανει απλα το χομπι της,η οτι πηρε απλα μια καμερα και εκανε ενα βιντεο.και σε σχολιο της προσφατα ειπε οτι απο το πρωτο της βιντεο ηταν στην digital minds
bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sun Apr 10, 2016 4:48 am

@bibibo wrote:εννοειται πως ενας χωρισμος μετα απο 2-3 χρονια και αρραβωνα δεν ειναι ευκολο πραγμα.αλλα εχει περασει κανας χρονος απο τοτε,πιστευω πως ειναι αρκετο διαστημα για να ηρεμησεις λιγο.εγω αυτο που καταλαβα ειναι πως επανηλθε στον πραγματικο της εαυτο.οσο ηταν στη σχεση,ελεγε πως δεν βγαινει δεν κανει δεν ρανει αλλα το πριν και το μετα της σχεσης δειχνουν αλλα.επισης βλεπω διαφορα και στην εμφανιση,σε οτι εχω δει προ σχεσης και μετα.μου φαινεται για γυναικα που θελει αντρα για να γαντζωθει.εχει εκφρασει την ανησυχια της που οι φιλες της παντρευονται και κανουν παιδια κ αυτη τιποτα.τις οποιες θυμηθηκε αφου χωρισε.ο πρωην βεβαια επαιξε μεγαλο ρολο και στην "πορεια" της βανας,διαφημιση και προωθηση.απο την αρχη πιστευα οτι ειναι πολυ μελετημενο για να πει οτι κανει απλα το χομπι της,η οτι πηρε απλα μια καμερα και εκανε ενα βιντεο.και σε σχολιο της προσφατα ειπε οτι απο το πρωτο της βιντεο ηταν στην digital minds
@bibibo Συμφωνώ απόλυτα σε όλα. Οντως απο όταν χώρισε άλλαξε εντελώς σε όλα. Αλλος άνθρωπος μου φαίνεται. Και όντως μεγαλο διαστημα πέρασε αρα ναι λογικά θα πρεπει να έχει συνέλθει... Εχω ξενερωσει απίστευτα που οποτε γουσταρει κανει βίντεο και πλεον ούτε αξιόπιστη είναι ουτε τακτική. Δείχνει αδιαφορία πλήρη προς τους συνδρομητές της αυτό. Και ναι όντως πιστεύω αυτά που έχω ακούσει οτι περιμένει πλεον να πεσει το παραδακι για να αξιωθει να ανεβάσει κάνα βίντεο. Και πλέον καμία δημιουργικότητα... οκ δεν είχε και ποτε καμια ιδιαίτερη θεματολογία κυρίως μακιγιάζ είναι το κανάλι της, αγαπημένα μήνα κλπ... τίποτα άλλο. Αλλά τουλάχιστον παλιά ηταν ορεξατη. Είχε άλλον αέρα, ηταν γλυκιά (δεν έβγαζε αυτήν την ξινιλα που βγάζει πλεον) και έκανε και κάνα look book και κάνα review και διάφορα αλλά θέματα. Τώρα πραγματικά μονο προώθηση και τίποτα άλλο! Με το ζόρι κανει βίντεο και αυτό κάνει μπαμ. Εχει χρόνο αλλά δεν κουνιεται να προσπαθήσει. Δεν είναι και υποχρεωμένη καμια τους άλλωστε. Κουράστηκε και βαρέθηκε πλεον και είναι λογικό δεν το κατακρινω. Απλα σταματαω να την στηρίζω και να την παρακολουθώ. Αυτό που είπα και πιο πανω... οτι ηταν να κανει και να δώσει ή βάνα το έκανε. Τέλος δεν έχει άλλο. Σε λίγο καιρό θα σβήσει γιατί οτι εγκαταλειπεις σε εγκαταλείπει. Περνούσε σε συνδρομητές την Μαρά κατα 6.000 παραπανω. Τώρα ή Μαρά την περνάει πανω απο 10.000.... Γιατί προσπαθουσε καμια σχέση με την βάνα. Εχει μείνει στάσιμη και βαρετή όσο δεν πάει. Επιπλέον είναι ή μονη που αρνείται κατηγορηματικά να κανει κάποιο q&a όπως όλες οι κοπέλες για να έρθει πιο κοντα στους συνδρομητές και γενικά οτι της έχουν προτείνει συνεχώς και ζητήσει το αρνείται και κανει μονο αυτό που θέλει αυτή. Πλεον δηλαδή τίποτα.
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Chatzipanagis on Sun Apr 10, 2016 5:20 am

Αδιάφορη παντελώς.. τέρμα κακόγουστη, στυλ καρναβαλιού αρκεί να τραβάει την προσοχή αλλά αν τολμήσεις και της κάνεις κριτική ότι κάτι δεν της πάει/δεν σ'αρέσει μαύρο φίδι που σ'έφαγε.. και αρκετά, αν όχι όλα, τα μακιγιάζ που έχει κάνει για τα δικά μου δεδομένα θεωρώ ότι είναι πολύ χαμηλού επιπέδου.. ακριβώς επειδή έχει πάει σε σχολή (??) και τουλάχιστον με τα χρόνια έχει εμπλουτίσει τη συλλογή των καλλυντικών της θα έπρεπε να έχει βελτιωθεί το "χέρι" της.. δεν πιστεύω ότι το έχει πάντως.. απλώς όταν πρωτοξεκίνησε βλέπαμε μια "διαφορετική" σε στυλ, συν η προώθηση και έκανε ό,τι έκανε.. δεν είναι τυχαίο που τα βίντεος που κάνει με τις εταιρείες που συνεργάζεται πάνε άπατα από dislikes (και όχι δεν είναι όλα απ'το puerto rico Βάνα μου, απλώς κάνεις ΚΑΚΗ ΠΟΙΟΤΙΚΩΣ ΔΟΥΛΕΙΑ)... να τονίσω και την παντελή έλλειψη μοντάζ.. το μόνο που κάνει είναι να κόβει λεπτά από το βίντεο και τίποτα περισσότερο.. καμία πρωτοτυπία γενικά.. επίσης, πρέπει να πω και για την τρομερή αλλαγή φωνής.. στα βίντεο που είναι πιο χύμα η φωνή είναι κυρατσοφάση ενώ στα αρχικά ήταν γλυκούλι, αθώο κοριτσάκι.. τέλος, δεν έχει σημασία αν έχει περάσει χρόνος ή και χρόνια από τότε που χώρισε κάποιος.. για τον καθένα ο κάθε χωρισμός είναι διαφορετικός και μπορεί να τον πονάει για άπειρο καιρό μετά.. εγώ πιο πολύ πιστεύω ότι απλώς έδειξε τον πραγματικό της εαυτό με τον καιρό, παρά το ότι άλλαξε λόγω χωρισμού.. αυτά..

ΥΓ: Στο βίντεο του kit kat είναι απαίσια σε ύφος και αυτά που λέει είναι τραγικά..όχι ότι η άλλη πάει πίσω σε παπαριές..

Last edited by Chatzipanagis on Tue May 17, 2016 4:23 pm; edited 1 time in total
Chatzipanagis

Back to top Go down

Post by Vlada on Sun Apr 10, 2016 11:04 am

συγνώμη

υπάρχει fan page αφιερωμένο στη Βάνα;!;!;!;

γιατι;;
Vlada

Back to top Go down

Page 1 of 42 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

View previous topic View next topic Back to top