Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Nyx - eshop

View previous topic View next topic Go down

Nyx - eshop

Post by Myrto_K on Mon Apr 11, 2016 4:46 pm

Ήρθε email ενημέρωσης ότι ξεκίνησε να λειτουργεί το eshop τους στο the-nyxstore.gr

Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Re: Nyx - eshop

Post by shadow on Mon Apr 11, 2016 6:10 pm

Έχει καιρό που λειτουργεί, είχα κάνει και παραγγελία... Αλλά ότι θέλω (και ότι δείχνουν οι γκουρούνες) μονίμως είναι out of stock, δεν ξέρω γιατί...

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Tue Apr 12, 2016 4:05 pm

Έκανα την πρώτη μου παραγγελία πριν λίγες μέρες. Ήταν πολύ γρήγοροι στην αποστολή των προϊόντων και, παραδόξως, όσα ήθελα υπήρχαν. Πλήρωσα με paypal και είχα δωρεάν έξοδα αποστολής και μηδενική χρέωση εξόδων πληρωμής. Αν έχετε να προτείνετε κάτι καλό, πείτε!

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by silvering on Tue Apr 12, 2016 4:14 pm

Κι εγώ έχω πρόβλημα με το stock τους. Λείπουν πολλά προϊόντα. Ένα θέλω και είναι εξαντλημένο εδώ και 2 βδομάδες (τότε που μπήκα και το είδα δηλαδή, δεν ξέρω αν είναι περισσότερο καιρό out of stock). Το αναπληρώνουν ποτέ;

silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Sun Jun 12, 2016 12:24 pm

εχω αρχισει και εγω να τσαντιζομαι με το e-shop τους! κυριολεκτικα αυτη την περιοδο δεν εχουν τιποτα! 3 πραγματα ηθελα να αγορασω. τα 2 απο τα 3 εξαντληθηκαν. ενα απο αυτα ηταν lip cram matte και ειχα στο μυαλο μου σε περιπτωση που εξαντληθει η αποχρωση που θελω αλλες 5 εναλλακτικες αποχρωσεις. το πιστευεται οτι και οι 5 εχουν εξαντληθει;;;; εεεεε τα νευρα μουυυυ!!!!! δεν θα πληρωσω τωρα μεταφορικα μονο για 1 πραγμα! τους εστειλα μηνυμα στο facebook για ρτο ποτε θα ανανεωσουν τα προιοντα τους

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Sun Jun 12, 2016 5:15 pm

@egweimaiedw ενημέρωσε και μας όταν σε απαντήσουν αν έχουν σκοπό να ανανεώσουν το στοκ τους, για να ξέρουμε!

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Jun 13, 2016 1:03 pm

@matsir μου ειπαν εντος ολιγων ημερων

Καλημέρα σας,
Η επόμενη παραλαβή μας είναι δρομολογημένη να είναι στις αποθήκες μας εντός ολίγων ημερών και μπορείτε να ελέγξετε εκ νέου την διαθεσιμότητα των προϊόντων που επιθυμείτε στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα (e-shop), στο http://www.the-nyxstore.gr
Ευχαριστούμε πολύ.

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Mon Jun 13, 2016 4:05 pm

@egweimaiedw wrote:@matsir μου ειπαν εντος ολιγων ημερων

Καλημέρα σας,
Η επόμενη παραλαβή μας είναι δρομολογημένη να είναι στις αποθήκες μας εντός ολίγων ημερών  και μπορείτε να ελέγξετε εκ νέου την διαθεσιμότητα των προϊόντων που επιθυμείτε  στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα (e-shop), στο http://www.the-nyxstore.gr
Ευχαριστούμε πολύ.

Κονσέρβα απάντηση. Όλο έτσι λένε και όλο άδειοι είναι duh

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Mon Jun 13, 2016 6:41 pm

@matsir θελω να πιστευω οτι οντως θα το κανουν εντος λιγων ημερων! διοτι, εχουν εξαντληθει σχεδον ολααααααααα τα lip matte cream τους (απο τις 20 αποχρωσεις αντε οι 3 να ειναι ακομα διαθεσιμες), εχουν εξαντληθει τα liquid suede cream τους (απο τα 12 νομιζω 2 εχουν μεινει), τα μολυβια χειλιων τους ειναι στο ιδιο δραμα, πολλες παλετες και σετ τους εχουν εξαντληθει, η hd powder τους και στις 3 αποχρωσεις

το εχω ψαξει σου λεωωω! ειναι μεγαλη εταιρια! δεν νομιζω να αφησει σε out of stock τοσα προιοντα της

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by egweimaiedw on Wed Jun 22, 2016 11:24 pm

@matsir ανανέωσαν καποια απο τα sold out, αλλα οχι ολα Razz τουλαχιστον το βασικο που θελω εγω (και κοστιζει τα παραπανω λεφτα- δεν λεει να παρω μονο ενα κραγιον 7ευρω και να πληρωσω μεταφορικα, αν δεν παρω το σετακι που εχω βαλει στο ματι που κανει 20ευρω) δεν το ανανεωσαν.

δεν ξερω αν αυτα που ενδιαφερουν εσενα ανανεωθηκαν, αλλα πηγαινε να δεις γιατι καποια πραγματα ειδα οτι ανανεωθηκαν σημερα

egweimaiedw
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Jun 24, 2016 5:23 am

@egweimaiedw θεεενκς για το ίνφο γκεεερλ alien

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by bibibo on Fri Aug 19, 2016 6:20 pm

κοριτσια μολις ειδα ποστ στο φβ οτι εφεραν τα lingerie liquid lipticks!

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Fri Aug 19, 2016 8:06 pm

@bibibo wrote:κοριτσια μολις ειδα ποστ στο φβ οτι εφεραν τα lingerie liquid lipticks!

Γιατί μου το κάνεις αυτόοοοοοοοο?????

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by bibibo on Fri Aug 19, 2016 8:48 pm

@Damsel ελα καλε,δεν ειναι και steampod Razz love1

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down