Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Empties ή προϊόντα προς ανακύκλωση

Page 4 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Empties ή προϊόντα προς ανακύκλωση

Post by matsir on Sun Jun 12, 2016 1:48 pm

@Afana wrote:Πωπω @matsir έχω δοκιμάσει αρκετά από αυτά που τελείωσες και έχω την ακριβώς αντίθετη άποψη! Έχω πάθει πλάκα για άλλη μια φορά για το πόσο διαφορετικά μπορεί να κάτσει το ίδιο προϊόν σε δύο άτομα. Σ'ευχαριστούμε για την εκτενή σου άποψη! cheers

Αφανακι εχω κολλήσει τώρα  Razz όλα αντίθετα, γκεεερλ;! Ξέρω ότι εσένα σου αρεσει αρκετά η μάσκα προσώπου της Apivita με θαλάσσια λεβάντα που δεν άρεσε εμένα Rolling Eyes Πάντως, έχεις δίκιο με το ποσό υποκειμενικό είναι το θέμα skin care Shocked

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by electra279 on Sun Jun 12, 2016 2:20 pm

Καλημερα!Δεν ξερω σε ποιο τοπικ να το γραψω αλλα μηπως γνωριζει καμια κατι αποτελεσματικο για τη μειωση της εμφανισης των ραγαδων?

electra279

Back to top Go down

Post by Afana on Sun Jun 12, 2016 2:32 pm

@matsir 5 πραγματάκια από αυτά που έδειξες. Χιχι flower

Afana

Back to top Go down

Post by matsir on Sun Jun 12, 2016 2:36 pm

@electra279 wrote:Καλημερα!Δεν ξερω σε ποιο τοπικ να το γραψω αλλα μηπως γνωριζει καμια κατι αποτελεσματικο για τη μειωση της εμφανισης των ραγαδων?

Γεια σου @electra279 καλωσηρθες! Εδώ είσαι off topic. Ψαξε λιγο καλυτερα το φορουμ και σίγουρα θα βρεις ανάλογη κατηγορία

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Afana on Sun Jun 12, 2016 2:42 pm

@electra279 Μπορείς να πας είτε στο "Σώμα" και μετά "Ενυδάτωση" ή ακόμα καλύτερα στο "Διάφορα" και να ανοίξεις τόπικ με σχετικό τίτλο για να ρωτήσεις. Ακόμα, αν θέλεις κάποια σπιτική συνταγή, μπορείς να κάνεις το ίδιο πηγαίνοντας πάλι στο "Διάφορα" και μετά "Συνταγές".

Afana

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Sun Jun 12, 2016 9:39 pm

ωωωωω ρε @matsir χόρτασε το μάτι μας χαχαχαχα

το λοιπόν,συμφωνώ για την κρέμα από hansaplast ,για την μάσκα της απιβίτα εμένα απλά καλή ενυδάτωση,για την ματιών με spf από Κορρέ ήθελα κ εγώ να την δοκιμάσω αλλά το σκέφτομαι,την aqualia spa την τελείωσα σε μικρό βαζάκι,εμένα δεν μου το έκανε αυτό,απλή ενυδάτωση χωρίς ''κάψιμο'' κ τέλος για την aquavita απλά πήρα για κανονική ξηρή και δεν μπορούσε το δέρμα να την απορροφήσει με τίποτα,γύρω γύρω πήγαινε...

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by matsir on Sun Jun 12, 2016 10:24 pm

@Sissy's_theory  Χαχαχαχα! Εκλαψα με το γυρω γυρω πηγαινε  :lol: :lol: Και γω όταν παίρνω μια κρέμα και ξέρω ότι θα τη χρησιμοποιήσω νύχτα κοιτάω να είναι παχιά για να κανει καλη ενυδατωση και καταλήγω να είμαι σα γλομπος Razz

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Mon Jun 13, 2016 9:34 pm

rofl rofl @matsir
ένα σου λέω ήμουν για μήνες γλόμπος τα βράδια μέχρι να αδειάσω το βαζάκι

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by matsir on Mon Jun 13, 2016 10:05 pm

Sissy's_theory wrote:rofl rofl @matsir
ένα σου λέω ήμουν για μήνες γλόμπος τα βράδια μέχρι να αδειάσω το βαζάκι

@Sissy's_theory O σκοπός αγιάζει τα μέσα γκεεερλ! Δεν έχει σημασια πως ήσουν, σημασία έχει ότι την τελείωσες 8 ) Τα θερμά μου συγχαρητήρια Razz

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Mon Jun 13, 2016 10:24 pm

ωωωωωωωω μερσί γκεεεεεεερ !!!!

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Cinammon on Tue Jun 14, 2016 1:25 am

Κάπου εδώ θέλω να δώσω ένα κρεντιτ στις γκουρουνες.. Πριν κάνα 6μηνο ήμουν ρακοσυλλεκτρια, σκουπίδιαρα του διαβόλου, δεν πέταγα τπτ.. Τα άφηνα όλα μισοτελειωμενα για να μην τα πετάξω.. Ε με τόση πλύση εγκεφάλου με τα εμπτις ανοιχτηκαν νέοι ορίζοντες μπροστά μου κ πετάω αβερτα.. Βέβαια έφτασα στο επίπεδο να ψυχαναγκαστω να τελειώσω προιον (body lotion του κορρε με κανέλα) αλλά χαλάλι.. Άλλος άνθρωπος έγινα :-P..

Cinammon

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sun Jun 19, 2016 9:17 pm

Επανερχομαι με empties ,καθως δεν με σκιαζει ουτε ο καυσωνας ουτε τιποτα Twisted Evil οποτε παρτε το σεικερ νεσκαφε σας που ειχατε παρει ως δωρο το 2000 με δυο συσκευασιες φραπε ,βαλτε τετραπλη δοση εσπρεσσο και παμε να ξεκινησουμε:
1)απιβιτα αφρος ελια λεβαντα:πασιγνωστο αλλα και αμφιλεγομενο προιον που εμενα μου αρεσει πολυ καθως καθαριζει καλα χωρις να ερεθιζει το δερμα και τα ματια μου,ωστοσο επειδη το θεωρω λιγο δυνατο για να το χρησιμοποιω 2 φορες την ημερα,καθαριζω με αυτο το προσωπο μου μονο το βραδυ
2)nubian heritage chai and goatmilk body lotion(iherb) ισως η αγαπημενη μου κρεμα σωματος,εξαιρετικη ενυδατωση,υπεροχο,αρωμα και καλη διαρκεια,οποτε τη βαζει σε προσφορα την τσιμπαω Embarassed
3)deep steep body scrub with argan oil ,apricot and fig(iherb)τα αγαπημενα μου σκραμπ σωματος,κανουν πολυ καλη απολεπιση χωρις να γδερνουν το σωμα και μολις τα ξεβγαλεις το ελαιο παραμενει στο σωμα σου και το αφηνει πολυ ενυδατωμενο!η συγκεκριμενη μυρωδια μου αρεσε αλλα δεν ειναι απο τις αγαπημενες μου,και εννοειται οτι το ξαναπαρει σε αλλη μυρωδια ομως Twisted Evil
4)μασκα μαλλιων phytokeratine απο phyto:πολυ πλουσια και ενυδατικη συσταση,το μονο αρνητικο της ειναι η τιμης της σε σχεση με την ποσοτητα της
5)madre labs argan oil hand cream(iherb):δεν με πολυενθουσιασε,δεν εκανε κατι συγκλονιστικο  σε σχεση και με την αγαπημενη μου cera di cupra,την αγορασα μονο και μονο γιατι το iherb την ειχε σε προσφορα στα 0,10 € affraid οποτε φυσικα δεν μπορουσα να μην την παρω
6)avalon organics shampoo clarifying lemon(iherb) σαμπουαν για βαθυ καθαρισμο χωρις sulfates,μου αρεσε παρα πολυ,χρησιμοποιω τετοιου ειδους σαμπουαν για το πρωτο χερι ,οφειλω ομως να πω οτι μυριζε πολυ εντονα λεμονι για τα γουστα μου
7)μινι batiste tropical:το γνωστο dry shampoo ισως η καλυτερη μαρκα απο αυτες που κυκλοφορουν,προτιμω το medium/dark brown hair ΑΛΛΑ εμενα τα dry shampoos μου ειναι παντελως αχρηστα καθως τα μαλλια μου δεν λαδωνουν σχεδον ποτε και τα dry shampoos εχω παρατηρησει οτι τα ξηραινουν και τα αγριευουν.για αυτο και πλεον τα αποφευγω
8)σαπουνι cardamom fresh line:ηταν στο αντιστοιχο κουτακι απο glowbox ,το χρησιμοποιουσα για να καθαριζω την πλατη μου που εχει καποια σπυρακια και εκανε εξαιρετικο καθαριςμο χωρις να την ξηραινει και φυσικα η μυρωδια του ηταν υπεροχη
9)klorane fantasia fruttata shower gel:αφρολουτρο απο την klorane,γενικα μου αρεσουν τα αφρολουτρα της εταιριας αυτης γιατι δεν περιεχουν σαπουνι και ειναι πολυ ενυδατικα,ωστοσο καποια απο αυτα εχουν δυστυχως παραμπενς Sad  αυτο ναι μεν δεν ειχε παραμπενς αλλα δεν θα το ξαναπαρω γιατι δεν μου αρεσε καθολου το αρωμα του,επομενως θα προτιμησω καποιο αλλο
*τελειωσα και εξ ολοκληρου ενα ακομα συνδρομητικο κουτακι,αυτην τη φορα ενα memebox (κορεατικο κουτακι που δεν κυκλοφορει πια στην ευρωπη Sad  )
cheers cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Jun 22, 2016 11:52 pm

1. Kορρές κρεμα ματιων με αγριο τριανταφυλλο:
Μπορει να απλωνεται λευκη πανω στο δερμα και μετα να γινεται αορατη, μπορει να ενυδατωνει ΟΚ, μπορει να αισθανομαι μια δροσια κατω απο τα ματια, αλλα αν κανω το λαθος να την πλησιασω πολυ κοντα στα ματια, ΥΠΟΦΕΡΩ απο το ανελεητο τσουξιμο. Ποτε ξανα για μενα.
2. Ενα στικ concealer απο essence. Ειμαι ηδη στο 2ο. Αναγραφεται πως ειναι για προβληματικες περιοχες οπως σπυρακια και τα βοηθα χαρη στις ουσιες που εμπεριεχει. Εγω το χρησιμοποιω κυριως κατω απο τα ματια και με ενα σφουγγαρακι κανει καλη δουλεια κι ας ειναι παχυ!
3. Sanex υποαλλεργικο αφρολουτρο. Φανταστικο για ευαισθητα δερματα, μυριζει ομορφα και διακριτικα, το αγορασα απο ΑΒ μονο 2 και κατι, ευρω!!!
4. Le petit μασκα μαλλιων. Την εχω παρει καμια 6-7 φορες μεχρι στιγμης. Μου αρεσει πολυ γιατι ενυδατωνει απιστευτα. Ειναι για μενα μια καλη εναλλακτικη στην -πανακριβη συγκριτικα με παλαιοτερα- μασκα απο gliss. (σνιφ σνιφ) Μυριζει εξαιρετικα. Την εχω πετυχει αρκετες φορες σε προσφορα, απο 4 ευρω, σε 2,80!
5. All about matte, transparent & fixing πουδρα απο essence. Ειναι εκπληκτικη. Σεταρει ομορφα χωρις να παστωνει και μ αρεσει πολυ που ειναι ασπρη και δινει μισο τονο πιο ανοιχτο εφε στο τελικο αποτελεσμα. Δυστυχως, αν και την ειχα φτασει στο τελος της, μου σπασε χωρις να μου πεσει, ετσι απλα, ξεκολλησε. Φανταστικη και οικονομικη.
6. Ροζ-shimmery σκια απο BeautyLine. Μακραν η αγαπημενη μου. Λαμπει ωραια, τη χρησιμοποιω για ολο το βλεφαρο, απλα για να δωσω μια αισθηση υγειας και γλυκας. Ειχε την ιδια καταληξη με την πουδρα απο πανω. (καποιος ιος των compact προϊοντων, μαλλον)
7. Ασχετο με καλλυντικα, αλλα παιδια... δοκιμαστε το. Ειναι συνδυασμος τεσσαρων μουρων, εχει γευση βυσσιναδας αλλα στο πολυ ηπιοτερο της, δεν εχει τεχνητα γλυκαντικα ουτε ζαχαρες. Ειναι ευχαριστα γλυκος χυμος με φυσικα ζαχαρα απο τα φρουτα. Το βρηκα στον ΑΒ και αυτο, ψαχνοντας για υγιεινες εναλλακτικες του νερου. 1lt που κοστισε κοντα στο τρίευρο.

Αυτααααααα! 8 )

Last edited by SafeFromHarm on Fri Jun 24, 2016 12:15 pm; edited 1 time in total

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Jun 24, 2016 6:08 am

@SafeFromHarm wrote: 1. Kορρές κρεμα ματιων με αγριο τριανταφυλλο:
αν κανω το λαθος να την πλησιασω πολυ κοντα στα ματια, ΥΠΟΦΕΡΩ απο το ανελεητο τσουξιμο. Ποτε ξανα για μενα.

Same here. Ποτέ ξανά και για μένα Evil or Very Mad

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by bibibo on Fri Jun 24, 2016 12:59 pm

@SafeFromHarm wrote:
καποιος ιος των compact προϊοντων, μαλλον
χαχαχαχαχχαχαχα

bibibo
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sun Jun 26, 2016 8:12 pm

Μαρουλακια μου affraid  Twisted Evil
Επανερχομαι με empties,οποτε μαζεψτε τα κουραγια σας και παμε να ξεκινησουμε
1)pharmasept cléria dry oil με μαστιχα:υπεροχο αρωμα,πολυ καλη ενυδατωση, δεν ειναι βεβαια τοσο αθωο οπως τα monoi αλλα ειναι ιδανικο για το χειμωνα που τα monoi παγωνουν και ειναι δυσκολη η χρηση τους
2)monoi tiki tahiti ylang ylang :μιλωντας για monoi ενα απο τα αγαπημενα μου λαδακια ειναι αυτο,το οποιο δεν εχω τελειωσει,το χρησιμοποιω ακομα απλα το εβαλα σε μπουκαλακι με σπρευ για να ειναι πιο ευχρηστο.επειδη ομως στο παρελθον εχω τελειωσει πολλες συσκευασιες εχω να πω  οτι ειναι το καλυτερο για εμενα(το παιρνω απο iherb γιατι ειναι πιο οικονομικο εκει)
3)αφρολουτρο everyone soap(iherb):αυτη η διακριτικη γκουμουτσα ,καθαριζε καλα ηταν αρκετα ενυδατικο αλλα η εντονη μυρωδια φρεσκοστυμμενου λεμονιου με κουρασε
4)κορρες καθαριστικο προσωπου ασπρο τσαι:πολυ ηπιο και υδαρες,δεν με ενθουσιασε ουτε για το πρωι που ψαχνω κατι ηπιο,αυτο δυστυχως παραηταν ηπιο
5)eo sulfate free conditioner with keratin,coconut and hibiscus(iherb): το εχω παρει πολλες φορες και αυτο και το αντιστοιχο σαμπουαν και μου αρεσει πολυ,λεπτορευστο και αρκετα ενυδατικο
6)lancome lip lover στην αποχρωση casse noisette:κρατησα το καλυτερο για το τελος  cheers   .ειναι το πρωτο προιον απο το project pan μου που τελειωνω και εχω ενθουσιαστει  cheers .ειναι ενα ενυδατικο υγρο κραγιον,κατα τη γνωμη μου ειναι περισσοτερο ενα ενυδατικο κρεμωδες γκλος καθως δεν εχει τη διαρκεια ενος κραγιον,εχει καλη αποδοση χρωματος ηταν ενα απαλο dusty rose,το οποιο αρχικα πηρα λογω της εποχης και του ονοματος(σημαινει καρυοθραυστης που ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου μπαλετα και ηταν χριστουγεννα)γιατι τετοιο θυμα του μαρκετινγκ ειμαι, Rolling Eyes αλλα κατεληξε να μου αρεσει πολυ,ηταν ιδανικο για το πρωι.το τελειωσα εξ ολοκληρου,εβγαλα το stopper,μεχρι και μπατονετα χρησιμοποιησα για να παρω και τη τελευταια σταγονιτσα
Αυτα τα ολιγα γκερς cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Sun Jun 26, 2016 9:04 pm

@marouli κ @safe πολύ ωραία τα τελευταία σας empties ,τα μόνα που εχω δοκιμάσει είναι η μάσκα λε πετιτ κ ο αφρός της απιβίτα!!είναι πολύ ενδιαφέρον να έχουμε απόψεις για προιόντα που δεν έχουμε δοκιμάσει!!

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by matsir on Sun Jun 26, 2016 9:29 pm

@lonely_maroulaki Μπράβο σου γκεεερλ cheers cheers cheers

@Lonely_maroulaki wrote:3)αφρολουτρο everyone soap(iherb):αυτη η διακριτικη γκουμουτσα ,καθαριζε καλα ηταν αρκετα ενυδατικο αλλα η εντονη μυρωδια φρεσκοστυμμενου λεμονιου με κουρασε
Βλέπω ότι λέει και shampoo αυτό. Το δοκίμασες καθόλου στα μαλλιά;

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sun Jun 26, 2016 9:50 pm

Οχι @matsir ονι μου,εχω τοσα σαμπουαν αλλωστε να τελειωσω Embarassed cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by matsir on Sun Jun 26, 2016 9:53 pm

@Lonely_maroulaki Είχα περιέργεια να δω αν θα είναι καλό και ως σαμπουάν και ως αφρόλουτρο geek Razz

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Damsel on Sun Jun 26, 2016 9:58 pm

@Lonely_maroulaki έχω κι εγώ ένα lip lover αλλά μάλλον έχω μετανιώσει την απόχρωση που διάλεξα. Μπράβο που κατάφερες και το τελείωσες γκερ! Πολύ ενδιαφέροντα τα empties σου!

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

empties!!!!!111

Post by Sissys_theory on Sun Jun 26, 2016 10:38 pm

Lactacyd intimo lotion: εξαιρετικά ήπιο προιόν για την ευαίσθητη περιοχή,υπάρχει μόνιμα στο μπάνιο μου,πολύ καλή δουλειά!!!!
Dove silky nourishment body lotion:μου άρεσε περισσότερο από το μπλέ,έχει ένα διακριτικό shimmer που μένει στο δέρμα κ δεν μεταφέρεται,υδαρές ,απλώνεται πολύ ευχάριστα,θέλει όμως κάποια λεπτά να στεγνώσει..
Sanex zero%: πολύ ήπιο,όταν το αγόρασα έβαζα 2,3 φορές την ημέρα γιατί ήταν το πρώτο τόσο ήπιο που χρησιμοποιούσα,μετά μου εκανε  κοκκινίλα μεγάλη,το άφησα στην άκρη κ τώρα μετά από μια πάυση που το τελείωσα δεν μου δημιούργησε πρόβλημα..η αλήθεια είναι ότι τα φοβήθηκα,έχω κ τα άλλα 2 κ μου έκαναν θέμα..δεν ξέρω τι μπορεί να έφταιξε,σε κανένα αποσμητικό που εχω χρησιμοποιήσει δεν μου το έχει κάνει αυτό...
Νoxzema Neutral Αφρόλουτρο:Πρίν το δοκιμάσω παίζει να είχα δοκιμάσει ότι αφρόλουτρο κύκλοφορούσε,βέβαια όταν έβγαινα από το μπάνιο κοκκίνιζα για λίγα λεπτά σε διάφορα σημεία,με ελαφρά φαγούρα,όταν δοκίμασα αυτό,πέρα από την μυρωδιά που για μένα μόνο αυτή σημαίνει καθαριότητα πλέον,έπαψαν κ οι κοκκινίλες...(εντάξει μπορεί να ακουστώ βαρετή αλλά δεν το έχω αλλάξει την τελευταία 10ετία,κάθε μέρα που το χρησιμοποιώ είναι λές κ δοκιμάζω κάτι καινούργιο)κ κανένα δερματολογικό πρόβλημα σημειωτέον ότι έχω πολύ ευαίσθητο δέρμα..
Vichy Ideal Soleil spf50:αρκετά πηχτό κ πρέπει να το απλώσω γρήγορα,πολύ ευχάριστη μυρωδιά,δεν μου έβγαλε ούτε λιπαρότητα,ούτε έκανε ασπρίλα,δεν ξέρω αν θα του δώσω ευκαιρία φέτος ,το σκέφτομαι..(υπάρχει κ σε μυρωδιά talc & vanilla τα οποία δεν μου άρεσαν καθόλου)
Gleria face cleansing demake up gel:ήπια μυρωδιά,κανένα τράβηγμα μετά τη χρήση ,βέβαια το χρησιμοποίησα για καθαρισμό το πρωί και όχι για ντεμακιγιάζ,πάντως έμεινα ευχαριστημένη,ίσως το αγοράσω στο μέλλον.

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Mon Jun 27, 2016 8:44 pm

@Sissy's_theory  θα συμφωνησω για το lactacyd μου αρεσει και το αντιστοιχο σαπουνι στην πρασινη συσκευασια,το καλο ειναι οτι το βρισκεις και στο σουπερ.θα συμφβνησω και για το αποσμητικο και εμενα μου προκαλουσε κνησμο,ερυθροτητα ακομα και ξεφλουδισμα ,το χρησιμοποιησα 3-4 μερες και μετα το πεταξα.φαινεται το εχει καταραστει η κωννα ωστα να προκαλει προβληματα στις "χειτερς" της Mad ,το cleria ακουγεται πολυ ενδιαφερον ,θα το τσεκαρω σιγουρα καθως παντα ψαχνω ενα ηπιο καθαριστικο για το πρωι cat
(Θες να σου βγαλω την αποστροφο απο το ονομα σου,για να μπορουν να σε κανουν tag?? γιατι με την αποστροφο δεν γινεται :cry: cat )

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Mon Jun 27, 2016 10:02 pm

@Lonely_maroulaki wrote:@Sissy's_theory  θα συμφωνησω για το lactacyd μου αρεσει και το αντιστοιχο σαπουνι στην πρασινη συσκευασια,το καλο ειναι οτι το βρισκεις και στο σουπερ.θα συμφβνησω και για το αποσμητικο και εμενα μου προκαλουσε κνησμο,ερυθροτητα ακομα και ξεφλουδισμα ,το χρησιμοποιησα 3-4 μερες και μετα το πεταξα.φαινεται το εχει καταραστει η κωννα ωστα να προκαλει προβληματα στις "χειτερς" της Mad ,το cleria ακουγεται πολυ ενδιαφερον ,θα το τσεκαρω σιγουρα καθως παντα ψαχνω ενα ηπιο καθαριστικο για το πρωι cat
(Θες να σου βγαλω την αποστροφο απο το ονομα σου,για να μπορουν να σε κανουν tag?? γιατι με την αποστροφο δεν γινεται :cry: cat  )

Razz :lol:

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Mon Jun 27, 2016 10:43 pm

χαχαχαχαχαχα άστα κ έχω άλλα 3 affraid  sanex στο μπάνιο...το gleria ήταν εξαιρετικά ήπιο όντως!!
βγάλτη @maroulaki bounce

Sissys_theory

Back to top Go down

Page 4 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

View previous topic View next topic Back to top