Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Empties ή προϊόντα προς ανακύκλωση

Page 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Empties ή προϊόντα προς ανακύκλωση

Post by Sissys_theory on Fri May 13, 2016 11:56 pm

Περίμενα πολλά,κάτι το εξαιρετικό....μετά την πρώτη χρήση απογοητεύτηκα αλλά μετά την 4η,5η τα είδα όντως αυτά τα αποτελέσματα...το πίλινγκ πολύ καλό ,πολύ,πολύ πιο ήπιο από της Clinique,επομένως βοήθησε το δέρμα μου να ξεκουραστεί και προχωρώντας στην κρέμα-μάσκα έχω να πώ τα εξής....πολύ πηχτή κρέμα,χρειάζεσαι ελάχιστη,το δέρμα μου το έκανε όντως πολύ μαλακό,αλλά αυτό που είπα ναι δώστε της μια ευκαιρία να δουλέψει είναι η λάμψη που άφηνε στο δέρμα μου...φαινόταν πραγματικά λαμπερό το επόμενο πρωί και είναι το μόνο προιόν που μου το έκανε αυτό..στην αρχή τη χρησιμοποιούσα μια φορά την εβδομάδα σα μάσκα και μετά προς το τέλος κάθε βράδυ....τα αρνητικά που θέλω να σημειώσω είναι η μυρωδιά,πολύ έντονη για εμένα,το ότι το προιόν λήγει σε 6 μήνες και με τον ρυθμο που το ξεκίνησα εγώ και συνέχισα μου έληξε...έκανα το λάθος να το χρησιμοποιήσω ένα μήνα μετά τη λήξη του και κοκκίνησα στα μάγουλα,όχι σπυράκια μια κοκκινίλα που άργησε να φύγει,αυτό είναι δικό μου λάθος δεν φταίει η εταιρεία αλλά το λέω ώστε να ξέρει κάποια αν το πάρει με τι ρυθμό θα το χρησιμοποιήσει για να μην της λήξει,μπορεί να φορεθεί κάθε βράδυ σαν ενυδατική νύχτας ή σαν μάσκα 2 με 3 φορές την εβδομάδα επομένως να την τελειώσει στο 6μηνο....
(το έίχα πάρει το σετ νομίζω 13 14 ευρώ,πολύ καλή τιμή και στα συν είναι ότι δεν περιμένεις μετά το πίλινγκ να ξεπλύνεις τη μάσκα ,τη φοράς και πέφτεις για ύπνο)

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by shadow on Sat May 21, 2016 11:53 am

Επιστρέφω και εγώ με δυό empties που με άφησαν πολύ ευχαριστημένη και είμαι ήδη και στις δεύτερες συσκευασίες!
1) Για την K+ ενώ στην αρχή δε μου άρεσε, έχει ρυθμίσει πολύ καλά τη λιπαροτητά μου και είναι καλή βάση για το καθημερινό μου μακιγιάζ. Τώρα τελευταία και με σωστή διατροφή και η ακμή μου είναι σε πολύ καλή κατάσταση!
2) Για το σέρουμ έχω μιλήσει και σε τόπικ. Δε μιλάω άλλο θα με κατηγορήσετε για σπονσορντ!

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by kakpapia on Sat May 21, 2016 12:14 pm

@Afana wrote:
@Damsel wrote:@Myrto_k μάλλον μόνο σε μένα και την @afana δεν άρεσε αυτός ο αφρός της apivita. Απορώ πώς στο καλό σας αφαιρεί το μακιγιάζ και δεν σας τραβάει!

++++++ τον σιχαίνομαι.

Ουτε σε μενα αρεσει!! Ψιλο τραβαει, και μου εβγαλε σπυρακια Sad

kakpapia

Back to top Go down

Post by Afana on Sat May 21, 2016 7:24 pm

@kakpapia αχ, ελάτε να γίνουμε πολλές επιτέλους! Razz

Afana

Back to top Go down

Post by fairy88 on Sun May 22, 2016 12:49 pm

Εμένα είναι ο αγαπημένος μου ο αφρός της απιβιτα. Μου αρέσει πολύ και για καθαρισμό το πρωί αλλά και για ντεμακιγιαζ. Είμαι ήδη στην τέταρτη συσκευασία!

fairy88

Back to top Go down

Post by Krisania on Sun May 22, 2016 1:14 pm

Εγώ στην τρίτη συσκευασία. Ή καλύτερη value for money επιλογή. Ξεβαφει πανευκολα κ με το ίδιο προϊόν κανεις καθαρισμό το πρωί. Στα συν ότι δεν έχει sls κ δεν είναι comedogenic.

Krisania

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun May 22, 2016 2:20 pm

++++

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Time for empties......

Post by Sissys_theory on Wed May 25, 2016 9:05 pm

1)Apivita κρεμώδης αφρός:,οικονομικό για το διάστημα που θα κρατήσει,ξεβάφει τις περισσότερες φορές το μακιγιάζ μου(όχι αδιάβροχο)αλλά κάποιες φορές όχι τη μάσκαρα και το μέικ απ,τελευταία ένιωθα ένα ελαφρύ τράβηγμα(βέβαια μεγάλο συν ότι είναι για πρόσωπο κ μάτια)...μου άρεσε περισσότερο αυτός με πρόπολη και κίτρο..
Clinique moisture surge:ευτυχώς μου την έκαναν στην Clinique δώρο με κάτι αγορές...γιατί σπάνια να μην τα πάω καλά με αυτή την εταιρεία...ελαφρύ τζέλ,σίγουρα απορροφάται αμέσως και υποτίθεται ότι ξεδιψάει την επιδερμίδα,εμένα πιθανόν το έκανε στα βαθύτερα στρώματα αλλά στα ανώτερα δεν το ένιωθα άνετο,όπως κ με τους περισσότερους ορούς...επομένως από εμένα χάνει πόντους από αυτό..η dramatically ας πούμε που είναι πολύ πιο ελαφριά την ένιωθε καλύτερα η επιδερμίδα μου.επομένως δεν θα το αγόραζα ...
Clinique take the day off: εντάξει έκανε τη δουλειά του αλλά μέχρι εκεί(κ το είχα πάρει με μια χαρά)....ανακάλυψα πως με τα διφασικά δεν τα πηγαίνω καλά,αυτή η αίσθηση της μάσκαρα με το λάδι μέχρι να μαλακώσει νιώθω πως ξεριζώνονται,άφήστε που ένιωθα πως είχε πολύ μεγαλύτερη ποσότητα ελαίου κ δεν το άντεχα....΄μάλλον ανήκω στην μειοψηφία..
Garnier Express 2in 1..: μια από τα ίδια με το παραπάνω ,απλά προς μεγάλη μου έκπληξη ήταν ένα τσάκ καλύτερο από αυτό της Clinique .....μαλάκωνε πιο γρήγορα τις βλεφαρίδες μου...κ ένιωθα λιγότερο το έλαιο...
Clinique clarifying lotion 2-3...ως μεικτή κανονική η 2 μου έκατσε εξαιρετικά ,βέβαια αρκετά ισχυρή αλλά εμένα μου έκανε πολύ καλό,ούτε σπυράκι δεν πέταγα...όταν προς το τέλος αυτής της συσκευασίας και μιας τεραστιότατης που είχε προηγηθεί δεν μου έκανε τα τσιμπηματάκια κ έπρεπε να περάσω στη 3 ,δεν μου έκανε τίποτα...(η 3 δείγμα ευτυχώς)...οπότε μετά από κάποιες άλλες που θα δοκιμάσω θα επιστρέψω στη 2 αλλά για λίγους μήνες,επειδή είναι αρκετά δυνατή...
Vichy aqualia night mask: δώρο σε κάποιο πακέτο vichy ,τη χρησιμοποίησα αρκετά βράδια,ελαφριά,απλώνεται πανεύκολα,απορροφάται ενυδατώνει και μια χαρά δουλειά όχι όμως κάτι το εξαιρετικό για night spa cream...
Benefit they're Real:καλή μάσκαρα ,όχι ότι περίμενα όταν πιά την τελείωσα όλη..κάνει διαχωρισμό κ δίνει όγκο όλα αυτά από λίγο ...σε εμένα...το βουρτσάκι δεν με βόλεψε ειδικά το μπροστινό σημείο....η καμπύλη παρέμενε στη θέση της
Radiant eye pencil grey:αυτό πάει στα ληγμένα.... και έγραφε πολύ ωραία και το χρώμα του μπάμ...

βάλτε empties γκέεεεεεεεεεεεεεερς να γουστάρουμε bounce :lol:

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Wed May 25, 2016 10:54 pm

Ουυυυ μπραβο γκερ
Λοιπον εγω απο αυτα εχω δοκιμασει μονο το σαπουνι της απιβιτα που αγαπω για διαφορους λογους,ο σημαντικοτερος των οποιων ειναι οτι δεν ερεθιζει καθολου τα ματια μου και την ενυδατικη της clinique σε deluxe sample η οποια ναι μεν μου αρεσε αρκετα αλλα δεν τρελαθηκα κιολας cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Thu May 26, 2016 8:17 pm

στο δρόμο που χάραξες εσύ γκέεεερ Wink

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sun May 29, 2016 11:32 pm

Επανερχομαι με πολλα empties γιατι οπως εχω πει μπορει να καταναλωνω αλλα τα τελειωνω,και ναι εφεξης αυτο θα ειναι το μοτο μου κατι σαν το οποτε ναι της κωννας φανταστειτε
Οποτε παμε να ξεκινησουμε
1)topcoat poshè το αγαπημενο μου,το προτιμω χιλιες φορες απο το seche vite και γιατι κανει καλυτερη δουλεια και επειδη ειναι φθηνοτερο αλλα κυριως επειδη δεν μυριζει τοσο εντονα.το βρισκω σε eBay και beautybay
2)μαλακτικη deeper moisture conditioner giovanni απο iherb απο τις αγαπημενες μου μαλακτικες ,πολυ ενυδατικη χωρις να τα βαραινει,την αγοραζω συνεχεια
3)nubian heritage black soap shower gel iherb  το χρησιμοποιουσα μονο στη πλατη μου που εχω σπυρακια και εκανε πολυ καλη δουλεια χωρια να ερεθιζει το δερμα,προτιμω ομως την αντιστοιχη μπαρα σαπουνιου,νομιζω κανει λιγο καλυτερη δουλεια
4)cera di cupra κρεμα χεριων η πιο αγαπημενη μου κρεμα χεριων και η μοναδικη που αγοραζω εδω και χρονια(χρησιμοποιω και αλλες που συνηθως βρισκω σε κουτακια κλπ)παμφθηνη(κατω απο 2€),ενυδατικη,επανορθωτικη,οτι καλυτερο κατα την αποψη μου
5)klorane μασκα μαλλιων με χουρμα ενυδατικη,ωραιο αρωμα,δεν ειναι η πιο αγαπημενη μου,τη βρισκω αρκετα ακριβη για τα ml της
6)darphin lotion tonique με μπανανα,μου αρεσει παρα πολυ,ειναι απο τα αγαπημενα μου ελαφρα τονερ,την αγοραζω πολυ συχνα
7)mario badescu silver powder μια σκονη για τα μαυρα στιγματα,βουτας το δισκο ντεμακιγαζ μεσα στη σκονη το ακουμπας στη μυτη σου και δημιουργειται ενα "ναρθηκακι "και μολις το αφαιρεσεις οντως αφαιρει τα μαυρα στιγματα!!πραγματικα εντυπωσιαστηκα,επισης το μικρο αυτο βαζακι μου κρατησε παρα πολυ καιρο,οποτε σιγουρα θα το ξαναπαρω
8)hei poa coco ξηρο λαδι μονοι το εχω χρησιμοποιησει πολλες φορες και το αγαπαω ,προτιμω ομως αυτα της monoi tiki tahiti γιατι εχουν καλυτερα συστατικα
9)fresh line body lotions mohito και dione και shower gel mohito ωραιες μυρωδιες,ωραιες υφες λιγο ελαφριες για τα γουστα μου αλλα ιδανικες για το καλοκαιρι ,το dione μου αρεσε λιγο περισσοτερο
10) μαντηλακια κορρες πρωτεινες γαλακτος ,μαντηλακια χρησιμοποιω μονο για φρεσκαρισμα ή στην αρχη του ντεμακιγιαζ,τα συγκεκριμενα ηταν απαλα αλλα καθολου υγρα,προτιμω αυτα με το ροδι
11)aura cacia baby milk and oat bath iherb  μειγμα για τη μπανιερα,αν και αποφευγω να γεμιζω συχνα μπανιερα για οικολογικους λογους,επειδη ειμαι καλο παιδι και ανακυκλωνω,καθαριζω το παρκο μπροστα απο το σπιτι μου απο τα σκουπιδια κλπ που και που θελω να ανταμειβω τον εαυτο μου και να γεμιζω την μπανιερα Embarassed ,αυτο το μειγμα ηταν πολυ απαλο και χαλαρωτικο καθως προοριζεται για μωρακια και μου αρεσε παρα πολυ
*εννοειται τα σωληναρια  θα τα κοψω στη μεςη για να επωφεληθω και της τελευταιας σταγονας Twisted Evil
Καταφερα επισης και τελειωσα και αλλα 2 συνδρομητικα κουτακια εξ ολοκληρου(cherrybox summer 2015 και glowbox August 2015) cheers  (να κρατατε τις καρτελες και να σβηνετε τα προιοντα,ειναι μεγαλη ικανοποιηση)
Αυτα τα ολιγα cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Afana on Mon May 30, 2016 12:02 am

Αγαπώ την λοσιόν από darphin! Κι εγώ αυτήν έχω και συμφωνώ, είναι τόσο ανάλαφρη και μυρίζει πανέμορφα! love1

Afana

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Tue May 31, 2016 9:59 pm

Τι ωραία πραγματάκια @maroulaki !!!!!!
τώρα τα διαβάζω αναλυτικά !!!!!!!! Smile Very Happy
(πωπω σε φοβήθηκε το μάτι μου με τα empties χαχαχαχα) love1

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Tue May 31, 2016 11:57 pm

Sissy's_theory wrote:Τι ωραία πραγματάκια @maroulaki !!!!!!
τώρα τα διαβάζω αναλυτικά !!!!!!!! Smile Very Happy
(πωπω σε φοβήθηκε το μάτι μου με τα empties χαχαχαχα) love1
Χαχαχα γκερ δυο ειναι τα κολπα μου:αρχικα εχω μια ρουτινα την οποια ακολουθω παντα,δηλ παντοτε θα απλωσω τις κρεμες μου κλπ και το κυριοτερο δεν εχω ποτε δυο προιοντα για την ιδια περιοχη ανοιγμενα ταυτοχρονα πχ εχω μια κρεμα σωματος ,την χρησιμοποιω αποκλειστικα και οταν τελειωσει παω στην αλλη Embarassed Twisted Evil Basketball geek Rolling Eyes Razz cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Krisania on Wed Jun 01, 2016 12:20 am

Τελεια προιοντα!

Krisania

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Fri Jun 03, 2016 12:38 pm

εκεί που ανοίγουμε 2 και 3 μαζί την πατάμε όλες κ μένουν...... όλα πολύ ωραία!!!!!!!

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Jun 03, 2016 12:56 pm

Επειδη απεχθανομαι να ειμαι μαζωχτρα και επειδη αυτα που θα δειτε τα εχω ανακυκλωσει διαφορετικες μερες το καθενα, σας τα παρουσιαζω σε μια φωτογραφια απο φωτογραφιες στο ιντερνετ που βρηκα. Εξαλλου, η περιγραφη και οι εντυπωσεις ειναι που μετρανε. :Ρ

1. Effaclar Duo: Ημουν φουλ περιεργη να δοκιμασω αυτο το προϊον μετα τα τοσα θετικα σχολια που εχω λαβει γι αυτο. Εχω χρησιμοποιησει ενα σωληναριο αλλα δεν ειδα καποια ιδιαιτερη διαφορα. Επισης, καταλαβα οτι χρειαζομουν περισσοτερη ενυδατωση απο αυτη που προσεφερε.
2. Le petit Marseillais με λευκη αργιλο και γαλα γιασεμιου: το αγαπημενο μου σαμπουαν, πανω απο 1 χρονο τωρα. Κανει καλο καθαρισμο, μυριζει τελεια και δεν ειναι τιγκα σε βλαβερα χημικα συστατικα.
3. Dettol απολυμαντικο χεριων: ειχα παρει 1+1 δωρο αυτα τα πραγματακια. Καθαριζουν στιγμιαια αφηνοντας μια εντονη αισθηση δροσιας και τα ειχα βρει παμφθηνα.
4. Bioten κρεμα χεριων με ελαιο argan: Μικρη σε ποσοτητα, χωραει και στην τσαντα, οποτε μπορεις να την κουβαλας μαζι σου. Για μενα ηταν υπερβολικα ενυδατικη και παχια. Δε θα την ξανατιμησω. (αν εχετε σκασμενα/πολυ ξηρα χερια, θα σας βολεψει σιγουρα!)
5. Korres lip balm με αγριο τριανταφυλλο: τα lip balm του Κορρε ειναι τα αγαπημενα μου, οταν θελω μια σχετικα καλη ενυδατωση μαζι με χρωμα. Εχω δοκιμασει ολες τις χρωματιστες εκδοχες και μου αρεσαν ολες. Plus: εχουν δεικτη προστασιας 15.
6. Palmer's cocoa butter με αντλια: ειναι το δευτερο μπουκαλι που τελειωνω, με αντλια αυτη τη φορα, στα 400 ml. Η μυρωδια του ειναι αξεπεραστη πραγματικα, ενυδατωνει υπερβολικα πολυ αλλα με 3 συστατικα, κυρια, πετρελαιοπαραγωγα, δε θα την ξανατιμησω για κανενα λογο. Η συγκεκριμενη υποσχεται οτι βοηθα με τις ραγαδες.
Αυτα προς το παρον!

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Jun 03, 2016 2:06 pm

Μπραβο @SafeFromHarm
Kαι εμενα μου αρεσει η κρεμα της palmers ,ειναι παρα πολυ ενυδατικη αλλα για τους λογους που ανεφερες δεν θα την ξαναπαρω Sad
Κριμα γιατι η palmers εχει ωραια,προιοντα και πολυ οικονομικα,αλλα τα περισσοτερα εχουν και  "κακα"συστατικα Rolling Eyes cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Fri Jun 03, 2016 10:14 pm

θα ψάξω το σαμπουάν,αφού καθαρίζει καλά και για τα συστατικά που είπες..,γιατί από μάσκα δεν έμεινα ευχαριστημένη!Το λιπ μπαλμ το έχω κ εγώ με δείκτη(το διάφανο βέβαια)

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Sat Jun 04, 2016 12:26 pm

Τελειωσα το τζελ καθαρισμου για την ευαισθητη περιοχη με χαμομηλι του κορρε. Το ειχα παρει 1+1 δωρο, νομιζω οτι παντα ειναι σε πακετο προσφορας. Επειδη ειχα για μεγαλο διαστημα καποια γυναικολογικα θεματα λογω φαρμακευτικης αγωγης και αφου δοκιμασα αρκετα αντιστοιχα καθαριστικα απο διαφορετικες εταιρειες και πριν περασω σε κατι πιο "βαρυ", η γυναικολογος μου προτεινε να δοκιμασω και αυτο και ειναι το μονο που ηταν ανεκτο απο τον οργανισμο μου. Απαλο και διακριτικο αρωμα που δεν μου θυμιζει φαρμακειο οπως μερικα καθαριστικα. Του βαζω ενα 9 στα 10 και φρουπ, πεταω προς τα πισω το αδειο μπουκαλι!

Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sat Jun 04, 2016 3:37 pm

και μενα μου αρεσαν πολυ αυτα τα καθαριστικα 1+1!
και κρατουν και για παντα! ^_^

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Sat Jun 04, 2016 8:45 pm

έχω κολλήσει στο Lactacyd intimo,να πώ την αλήθεια φοβάμαι να το αλλάξω γιατί είμαι απόλυτα ευχαριστημένη κ το σκεφτόμουν για κάτι άλλο...αλλά αφόύ λές ότι στο πρότεινε κ γυναικολόγος κ είναι κ ήπιο θα το δώ γιατί σίγουρα συμφέρει!

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Sat Jun 04, 2016 9:02 pm

@Myrto_K και εμενα μου αρεσει αυτο το καθαριστικο,ειναι και απαλο και συμφερει
Και μιας και εγραψα,ας μοιραστω και ολιγα απο empties,μιας και ειχα καιρο Twisted Evil
1)Θα ξεκινησω με μια συγκλονιστικη ανακαλυψη για την οποια ευθυνεται ποια αλλη,η λατρεμενη @silvering προκειται για το αιθεριο ελαιο helicrysum,εγω τελειωσα αυτο της aura cacia (iherb)που ειναι helicrysum διαλυμενο σε jojoba,το χρησιμοποιουσα σαν σερουμ για τα ματια,μια σταγονα μονο, και ειδα μικρη διαφορα στους κυκλους και τεραστια διαφορα στις γραμμες Twisted Evil γεμισαν ,και το δερμα εγινε πιο ελαστικο!!φυσικα υπαρχουν και αλλοι ελιχρυσοι,αλλα για αυτο ειναι πιο ειδικη,Η ειδικη @silvering
2)λαδι για παρανυχιδες απο την holika holika(eBay)εξαιρετικο επισης!!οχι μονο μαλακωσε τα πετσακια αλλα δυναμωσε και τα νυχια!!εντυπωσιαστηκα,εξαιρετικα οικονομικο(γυρω στα 3€)
3)madre labs pomegranate lip balm(iherb) εχω ξαναμιλησει για αυτα,οικονομικοτατα,ενυδατικοτητα ηδη εχω παρει αλλη μια 8αδα(τι να κανω ,αφου τα πουλανε σε οχταδες Rolling Eyes )γιατι η προηγουμενη μου τελειωνει 8 )
4)αφρολουτρο κορρες αχλαδι περγαμοντο επισης εχω ξαναμιλησει για αυτα,τα αγαπω,οταν τα βαζουν σε προσφορα 1+1 στοκαρω(ναι στις προσφορες κανω και εγω οπως η κωννα Embarassed ) η συγκεκριμενη μυρωδια απο τις πιο αγαπημενες μου,ειναι και καλοκαιρινη
5)dr organic coconut lip oil λιπ μπαλμ σε μορφη βαζελινης αλλα με πολυ καλα συστατικα,μου αρεσε αρκετα αλλα ηταν υποδεεστερο του πολυαγαπημενου μου reve de miel.η συγκεκριμενη εταιρια εχει  ομως πολυ καλα προιοντα και αξιζει να της ριξετε μια ματιτσα Suspect
6)κορρες πρωτεινες γαλακτος καθαριστικο προσωπου: πολυ ηπιο καθαριστικο,ιδανικο για πρωι,μου αρεσε πολυ,το βρηκα 1+1 οποτε εχω ακομα μια συσκευασια
7)κορρες μασκα ματιων με αγγουρι:αυτη η κουτσικη συσκευασια ,ειχε τον ατελειωτο Mad χρειαζοσουν λιγη ποσοτητα,ηταν πολυ δροσιστικη,συσφιγτικη αλλα το αποτελεσμα ηταν παροδικο και δεν εκανε τιποτα στους δικους μου,εντονους ομως,κυκλους
8)κρεμα ποδιων gewhol extra ισως η αγαπημενη μου κρεμα ποδιων ,τη χρησιμοποιω χρονια,πολυ ενυδατικη,ιδανικη για το χειμωνα
9)σκληρυντικο νυχιων gewhol το χρησιμοποιουσα για να δυναμωσουν τα νυχια των ποδιων μου που ειναι ευθραυστα Sad  και οντως δυναμωσαν!!
That's all γκερς  Twisted Evil   Basketball  cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by silvering on Sun Jun 05, 2016 1:23 am

silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by vissinada on Mon Jun 06, 2016 7:30 am

Λοιπόν τελείωσα:
1. Το γνωστό σε όλες bioderma
2. Τη μάσκαρα φρυδιών της μειμπελιν το άχρωμο
3. Setting spray all nighter - urban decay
4. Απο την φυσική σειρά της neutrogena, neutrogena naturals το Acne spot treatment (βασικά μου έληξε και το ξαναπήρα) στο iherb κοίταξα, κι ενώ έχουν προϊόντα απο αυτήν την σειρά το συγκεκριμένο δεν το είχαν, αν όμως το φέρουν το συστήνω γιατι κάνει δουλίτσα μου μαραίνει τα σπυράκια που βγαίνουν που και που αμέσως! δεν εχει παραμπενς και sulfates
5. Μια μαλακτική κρέμα μαλιων απο John Frieda - Brilliant brunette
6. Ενα σπρέι μαλλιών Schwarzkopf gliss Liquid silk το είχα κουβαλήσει μαζι μου απο Ελλάδα, το είχα αρκετό καιρό και μάλλον δεν κυκλοφορεί πλέον αυτή η σειρά. Κρίμα γιατι η μυρωδιά ήταν υπέροχη!
7. Ενα φαουντεσχιο maybelline fit me (η εκδοχή Hydrate and smooth )

vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Page 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

View previous topic View next topic Back to top