Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Empties ή προϊόντα προς ανακύκλωση

Page 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Empties ή προϊόντα προς ανακύκλωση

Post by Lonely_maroulaki on Mon Apr 11, 2016 12:07 am

Ηρθε λοιπον η μεγαλη ωρα συμφορουμιτισσες για την αγαπημενη (ΜΟΥ) κατηγορια των αδειων προιοντων, της γνωστης αυτης απο τις γιουτιουμπερς κατηγορια με τη διαφορα πως εμεις θα ειμαστε αντικειμενικες γιατι δεν μας τα στελνουν οι εταιριες Twisted Evil
Ας ξεκινησω εγω ως γνωστη μαζωχτρα:
1)αποσμητικο crystal essence(iherb) με chamomile and green tea:αγαπημενο αποσμητικο εχω χρησιμοποιησει απειρα,αρκετα αποτελεσματικο για (σχετικα) φυσικο!το χρησιμοποιω το βραδυ μετα το μπανιο,ενω το πρωι επιλεγω ενα πιο ισχυρο απο Vichy ,αγαπημενο μου αρωμα ειναι το ροδι και εννοειται πως το εχω ξαναπαρει
2)body organic sculpting serum απο fouka(spring cherrybox) ορος συσφιξης με υπεροχη μυρωδια,ωραια υφη αλλα οπως ηταν και αναμενομενο δεν ειδα και θαυματα  απλα μια λειανση
3)καθαριστικο προσωπου απο nuxe travel size:ενα ωραιο ηπιο καθαριστικο,ιδανικο για πρωι,δεν τρελαθηκα κιολας
4)vinosource serum sos desalterant απο caudalie travel size:ενα πολυ ελαφρυ  σερουμ ιδανικο και αυτο για πρωι,μονο που εγω το σερουμ το θελω πολυ ισχυρο και ενυδατικο για αυτο και προτιμω συνηθως λαδακια
5)siberian ginseng eye cream gel απο natura siberica:μια πολυ απλη κρεμα ματιων που προσεφερε μια μικρη ενυδατωση και δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο για γραμμουλες και κυκλους,ηταν ομως ιδανικη για βαση πριν το μακιγιαζ γιατι δεν ηταν καθολου λιπαρη και ειναι και δροσιστικη
6)korres αφρολουτρο με πρασινο τσαι:τα συγκεκριμενα αφρολουτρα τα λατρευω ,εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα αρωματα ,αυτο ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου,φρεσκο και unisex αρωμα,ενυδατικα,αρκετα οικονομικα ,τα βρισκουμε και ενα συν ενα δωρο στα ηλεκτρονικα φαρμακεια
7)banana conditioner the body shop:απλο κοντισιονερ,πολυ ελαφρυ για τα δικα μου ξηρα και με χοντρη τριχα μαλλια,εγω χρησιμοποιω το κοντισιονερ σε ολο το κεφαλι και στις ριζες αλλα το συγκεκριμενο ηταν ελαφρυ ακομα και για τη ριζα affraid
Τελειωσα επισης και ενα message bar απο bomb cosmetics αλλα δεν το εχω στη φωτο γιατι πολυ απλα αυτα λιωνουν στο σωμα και δεν εχουν συσκευασια,πολυ ενυδατικο προτιμω αυτα της lush,αλλα ειναι και αυτα μια καλη  εναλλακτικη
Αυτα απο εμενα γκεεεερς,εσεις τι τελειωσατε;  cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Re: Empties ή προϊόντα προς ανακύκλωση

Post by vissinada on Thu Apr 14, 2016 5:29 am

Μαρούλι αγαπώ empties!
Μόλις τελείωσα το Air Patrol, τη bb cream ματιών της benefit, ακριβή, μονο 4μλ αλλα μου κράτησε με σχεδόν καθημερινή χρήση 3,5 μήνες!

vissinada
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Thu Apr 14, 2016 10:58 pm

Αγαπημένη κατηγορία μαρουλάκι bounce bounce bounce

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Fri Apr 15, 2016 7:42 pm

Αχ τι ωραίο ποστ, μπράβο μαρουλάκι που τα τελείωσες όλα αυτά Smile
Εγώ τελείωσα την αγαπημένη μου κρέμα χεριών της kamill, ένα αποσμητικό της ίδιας μάρκας μ'εσένα αλλά σε σπρέι, ένα noxzema roll on καιαιαιαιαιαιαιαι (drumroll) το bronzer της essence, με το οποίο πάλευα πάνω από 2 χρόνια. Γιέα!

Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Apr 15, 2016 8:22 pm

@Mpetostokos χαχαχα στοκε μου,αφου το εχω ομολογησει ειμαι και εγω στοκος/ιδιοκτητης στοκ ,το καλο ειναι οτι τα περιποιησης τα τελειωνω
Μπραβο για το μπρονζερ!!!
Αυτο και αν ειναι επιτευγμα prize cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Fri Apr 15, 2016 9:39 pm

@Lonely_maroulaki ποιος με πιάνει σε λέω, τελειώνω και φοντέισο (aqualumiere, μένουν 3-4 χρήσεις).
Να κάνεις τέτοια ποστ, με εμπνέουν να συνεχίζω δυναμικά τον δρόμο προς τα δικά μου empties. I love you
Το αποσμητικό σε σπρέι πάντως λίγο μάπα, θα δοκιμάσω και το ρόδι που λες εσύ μπας και σωθούμε από τα ανθιδρωτικά.

Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Apr 15, 2016 9:45 pm

@Mpetostokos το αποσμητικο ειναι απροσδοκητα αποτελεσματικο Shocked Shocked
Το χρησιμοποιω κυριως μονο το βραδυ μετα το μπανιο και το πρωι βαζω κατι πιο ισχυρο,αλλα τωρα το χειμωνα το εβαλα και ολη την ημερα και με κρατησε μια χαρα Smile cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Fri Apr 15, 2016 9:51 pm

@Lonely_maroulaki έχω εναποθέσει όλες μου τις προσδοκίες στο sebamed, το οποίο θα αρχίσω να χρησιμοποιώ σύντομα. Ο κρύσταλλος θα κάνει κάνα μήνα να έρθει γμτ Mad

Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Apr 15, 2016 9:55 pm

Αχ @Mpetostokos το ειχα δοκιμασει στο παρελθον το sebamed και δεν μου αρεσε καθολου,δεν εκανε τιποτα Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad  το ειχα χρησιμοποιεισει ομως καλοκαιρι,ισως για αυτο scratch cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Fri Apr 15, 2016 10:03 pm

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μισό να φωνάξω την κοπέλα χάρη στην οποία το παρήγγειλα αυτό το αποσμητικό.
@SafeFromHarm, η @Lonely_maroulaki λέει ότι πληρώνεσαι από τις εταιρίες για να μας προωθήσεις αναποτελεσματικά προϊόντα.
cheers

Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Apr 15, 2016 10:07 pm

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα ετσι @Mpetostokos χειτερ γκονα χειτ ,σπειρε την διχονοια αναμεσα στην εξουσια adminpower cat
Ποτε παντως δεν ξερεις ,για εσενα μπορει να λειτουργησει γκεεερ cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 15, 2016 10:10 pm

χαχαχαχαχα, εμενα μου δουλεψε και το καλοκαιρι, δεν ειχα παραπονο :Ρ

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by matsir on Tue Apr 26, 2016 4:50 pm

Τέλεια ιδέα τα empties μαρουλακι idea  Θα μαζεψω και θα επανέλθω δριμύτερη vana
mazor

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by shadow on Tue May 10, 2016 12:38 am

Ήθελα να γράψω και εγώ τα empties μου γιατί δεν έχω να πω καλά λόγια!
1)
natura siberica siberian ginseng eye cream gel : Δεν έχω χρησιμοποιήσει χειρότερη κρέμα ματιών. Με συστηματική χρήση πρωί βράδυ αντί να ενυδατώνει τα μάτια τα έκανε ξηρά! Δεν το πίστευα ότι φταίει αυτή αλλά με αλλαγή κρέμας ματιών επιτέλους σταμάτησα να έχω φαγούρα και να νιώθω ξηρά τα μάτια μου. Empies/πέταμα/δε θέλω να την ξαναδώ μπροστά μου!!!
2)
la roche posay effaclar gel: Ήταν ένα καθαριστικό, δεν είδα αυτό το τρομερό που έλεγαν όλες στο youtube. Ο μόνος λόγος να το ξαναπάρω είναι γιατί είναι πολύ και φτηνό και μου κράτησε 1 ολόκληρο χρόνο για να τελειώσει (με χρήση δυο φορές τη μέρα)

shadow
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Tue May 10, 2016 11:16 am

Εγώ κορίτσια τελείωσα αυτά τα ΦΑ-ΝΤΑ-ΣΤΙ-ΚΑ προϊόντα...

Κοστίζουν το απόλυτο τίποτα, έχουν φουλ απόδοση και χρειάζεσαι την ελάχιστη ποσότητα...
Επιτέλους με αυτή την κατηγορία θα πιάσουν τόπο τα προϊόντα που μου έχει στείλει το toula_skatoula_shop.gr!

Σοβαρά τώρα @Lonely_maroulaki τέλεια κατηγορία!

Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Tue May 10, 2016 12:52 pm

Επανερχομαι λοιπον,γιατι μπορει να καταναλωνω,οκ να υπερκαταναλωνω,αλλα τα χρησιμοποιω,τα χαιρομαι και τα τελειωνω γκερς cheers
Και ιδου οι αποδειξεις:
1)gerovital happiness cc cream:ηταν μεσα σε καποιο cherrybox θαρρω,ηταν τοσο σκουρα που ηταν αδυνατον να τη δουλεψω,αλλα επειδη εχω ενα φυτικο αντηλιακο που ειναι κατασπρο την ανακατευα μαζι του και ετσι καταφερα να την τελειωσω.αυτo ομως που δεν μου αρεσε καθολου ηταν η ελλειψη spf,ουτε το τυπικο 15αρι για τα ματια του κοσμου,δηλ φτιαχνεις σκουρα κρεμα που θα χρησιμοποιειθει κυριως το καλοκαιρι και δεν βαζεις spf?απαραδεκτον No
2)bioderma sensibio το αγαπω,το λατρευω,καλη τιμη(σε ηλεκτρ.φαρμακειο βεβαιως)καθαριζει τα παντα ακομα και τα ματια μου χωρις να τα ερεθιζει,το μονο ισως αρνητικο που μπορω να βρω,ειναι οτι ειναι πικρο(!!)θα μου πειτε ρε μαρουλι,πινεις και τα micellaire τωρα;;οχι γκερς,αλλα οταν ξεβαφω τα χειλη μου ,ερχεται η πικραδα και κατακλυζει το στομα μου Embarassed εννοειται πως το επομενο 500αρι ειναι ηδη στο μπανιο μου και με περιμενει,ερχομαι αγαπη μου Wink
3)astaxanthin serum madre labs: serum σε μορφη τζελ-κρεμας απο το iherb,η madre labs ειναι η μαρκα ιδιωτικης ετικετας του σαιτ αυτου,το ειχα πετυχει σε τρελη προσφορα 1$ ,ενυδατικο αλλα οχι βαρυ,αν ξαναμπει σε προσφορα θα το ξαναπαρω
4)απολεπιστικο χειλιων thebodyshop:δεν μου αρεσε καθολου,δεν ενιωσα να κανει δουλεια,παραηταν ηπιο,εψαχνα ενα σκραμπ σε στικ ,μεχρι να ξαναερθει σε στοκ στο iherb το αγαπημενο μου απο elf I love you ,αλλα με απογοητευσε.εννοειται οτι το σκραμπ χειλιων γινεται πανευκολα χειροποιητα,αλλα αυτα που ειναι σε στικ ειναι πολυ βολικοτερα για συχνη χρυση
5)apivita bio lip balm:πολυ ενυδατικο,σαν βουτυρο,αλλα γκερς δεν φτουραει καθολου που λεει η γιαγια μου,ουτε 10-15 μερες καθημερινης χρησης δεν μου κρατησε,καθολου value for money
6)giovanni golden wheat deep cleanse shampoo iherb:ενα clarifying σαμπουαν,ιδανικο για το πρωτο χερι,εννοειται sulfate free,ηπιο αλλα αποτελεσματικο,το εχω ηδη ξαναπαρει,h giovanni ειναι αλλωστε η αγαπημενη μου μαρκα μαλλιων απο iherb
7)korres mango candy body lotion:δεν ειναι στη φωτογραφια γιατι ξεχαστηκα και την ανακυκλωσα,ηταν υπεροχη I love you εξαιρετικο αρωμα με καλη διαρκεια,γλυκο αλλα οχι παιδικο,η γνωστη ενυδατικη φορμουλα ολως των κρεμων σωματος του κορρε,εχω βαλει στο ματι το body mist και συντομα θα το αποκτησω
Αυτα τα ολιγα γκερς,see you soon cat

Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue May 10, 2016 1:07 pm

@Lonely_maroulaki wrote:
2)bioderma sensibio το αγαπω,το λατρευω,καλη τιμη(σε ηλεκτρ.φαρμακειο βεβαιως)καθαριζει τα παντα ακομα και τα ματια μου χωρις να τα ερεθιζει,το μονο ισως αρνητικο που μπορω να βρω,ειναι οτι ειναι πικρο(!!)θα μου πειτε ρε μαρουλι,πινεις και τα micellaire τωρα;;οχι γκερς,αλλα οταν ξεβαφω τα χειλη μου ,ερχεται η πικραδα και κατακλυζει το στομα μου Embarassed εννοειται πως το επομενο 500αρι ειναι ηδη στο μπανιο μου και με περιμενει,ερχομαι αγαπη μου Wink

rofl rofl rofl rofl rofl

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Tue May 10, 2016 9:03 pm

έχω empties κ εγώ κ έχω σπαστεί γιατί με τίποτα δεν μπορώ να ανεβάσω εικόνα.... No pale
είχε περάσει κ εμένα από το μυαλό μου να αγοράσω της Natura Siberica το τζέλ αυτό ...μάλλον δε θα το ρισκάρω γιατί το τελευταίο που θα ήθελα θα ήταν ξηρότητα στα μάτια μου..Bioderma αγαπημένο ,λιπ μπαλμ κορρέ δεν έχω δοκιμάσει αλλά θα δοκιμάσω μήπως κ καταφέρω και αδειάσω κ εγώ ένα γιατί όλα μου τα αφήνω στη μέση...κ με ψήνεις μαρούλι να δοκιμάσω body lotion του Κορρέ!!!!!!

Sissys_theory

Back to top Go down

Post by matsir on Wed May 11, 2016 3:45 am

@Sissy's_theory δοκίμασε να ανεβάσεις φωτο με το tinypic ή με κάποιο ανάλογο site για image host.

offtopic offtopic offtopic

matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Wed May 11, 2016 1:50 pm

Θα παραθέσω κι εγώ τα σκουπιδάκια μου και θα νιώσω για λίγο κι εγώ γκουρούνα! Λοιπόν, πάρτε την ρετσίνα σας και πάμε να ξεκινήσουμε... Θα σας ενημερώνω ποια ήταν η πρώτη φορά που τα χρησιμοποίησα και ποια είναι αγορές που έχω ξανακάνει. (θα είναι σεντόνι αλλά θα σας έχω έκπληξη οπότε μείνετε μέχρι το τέλος και καντε λαϊκ)
1) Bioderma Sensibio H2O Διάλυμα Καθαρισμού
Εντάξει γνωστό ("όλες άλλωστε εδώ στο γιουτιουμπ το αγαπάμε..."), αγαπημένο, το έχω πάρει αμέτρητες φορές. Όπου βρίσκω τις κλασσικές προσφορές (1+1 δώρο) το παίρνω ακόμα μόλις το προηγούμενο φτάσει στη μέση. Να πω ότι είναι το μόνο που δεν μου δημιουργεί πρόβλημα με τους φακούς επαφής και αυτός ήταν και ο βασικός λόγος που μπήκε στην καθημερινότητα μου. Στα plus η έλλειψη μυρωδιάς και θα συμφωνήσω με την @Lonely_maroulaki για την γέυση! Γυρνάς από τη δουλειά, ξεβάφεσαι, πας να φας κάτι και μπλιάχ! Μετά από μακροπρόθεσμη και καθημερινή χρήση έχω δει σημαντική βελτίωση στην υφή και τους ερεθισμούς της επιδερμίδας μου.
2) LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MAT
Έχει επίσης αγοραστεί ξανά και ξανά. Μην τα πολυλογώ : μου μείωσε τα σπυράκια, μου δίνει την ενυδάτωση που χρειάζομαι, αποτελεί πολύ ωραία βάση για μακιγιάζ, δεν με ενοχλεί η μυρωδιά της καθόλου. Μόλις τελείωσα την 5η συσκευασία..
3) Nip + Fab Glycolic Fix Exfoliating Facial Pads
Το πήρα με κάποιο συνδρομητικό κουτί, σε συσκευασία των 5. νομίζω. Ήταν η απόλυτη καταστροφή.. Από τη 1 και μοναδική χρήση που έκανα κοκκίνησε το δέρμα μου, γέμισα σπυράκια και ερεθισμούς και ακόμα και σήμερα (1,5-2 μήνες μετα) δεν έχει πλήρως επανέλθει η επιδερμίδα μου. Έχω πολύ ευαίσθητο, μικτό δέρμα.
4) APIVITA ΑΦΡΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ & ΜΑΤΙΑ (ΕΛΙΑ-ΛΕΒΑΝΤΑ)
Πρώτη φορά το δοκίμασα. Μου άρεσε πολύ, η μυρωδιά, ο ελαφρύς αφρός, αφαιρεί υπολείμματα μακιγιάζ εύκολα χωρίς να αφήνει αίσθηση "τραβήγματος".
5) SEPHORA BLUE LILAC & COTTON FLOWER
Τα έχω σε γαλακτώματα (ψιλοτελειώνουν) και σε αφρόλουτρα (τα τελείωσα ήδη). Λατρεύω τις μυρωδιές και την υφή τους. Είχα χαρεί πολύ όταν είπε η silvering ότι τα συστατικά της κρέμας δεν είναι πολύ τζιζ! Άρωμα που διατηρείται για τουλάχιστον 2 ημέρες.
6) Λαδάκι και εντατικό ορός της σειράς Aphrodite Body Sculpture από Fresh line
Περιμένω καιρό για να το πω... Ναι αδερφές μου! Είχε αποτέλεσμα! Με κάποια διατροφούλα βέβαια και κάποια άσκηση αλλά μην φανταστείτε ότι έγινα και Καινούριου με τα λάστιχα και τα σμουθις αγγουριού.. Ελαφριά πράγματα. Και παρόλα αυτά είχε διαφορά! Έντονη μυρωδιά (εγώ την άντεξα), αίσθηση σαν να "παγώνεις" και να καίγεσαι ταυτόχρονα αλλά όχι κάτι ανυπόφορο. Το πήρα πακετάκι σε προσφορά : στα fresh line όταν έχεις γενέθλια έχεις 30% έκπτωση και στα πακέτα προσφοράς.
7) Fresh Line Erato Repairing & Moisturizing Solid Shampoo
Έχω ήδη πάρει το δεύτερο. Πολύς όγκος, μπόλικη ενυδάτωση, έντονο άρωμα τριαντάφυλλο (το αγαπώ). Μου έκανε εντύπωση το πόσο καιρό μου κράτησε.. Περίπου 3-4 μήνες. Πολύς όγκος, το τόνισα;;
8) Μάσκα θρέψης για ξηρά και ταλαιπωρημένα μαλλιά Le Petit Marseillais
Μου άρεσαν όλα : άρωμα, αποτέλεσμα, υφή. Δεν έχω κανένα ιδιαίτερο θέμα αλλά στη Θεσσαλονίκη το νερό μπορεί να μετατρέψει το μαλλί μου από υγιέστατο σε άχυρο σε ένα λούσιμο! Οπότε με αυτήν τη μάσκα τα κρατούσα σταθερά περιποιημενα!
9) καθαριστικο προσωπου απο nuxe travel size (το ίδιο με την @Lonely_maroulaki!) από συνδρομητικό. Αδιάφορο. Μου άρεσε η μυρωδιά. Κατα τ'άλλα μία που το χρησιμοποίησα, μία που το ξέχασα.

Και για το τέλος...

Givaway με λουκανικοπιτάκι για σας ομορφιές μου!
Σχωράτε με για το σεντόνι!

Edit : Δεν ξέρω πώς να μικρύνω κι άλλο τις φωτο!

Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Damsel on Wed May 11, 2016 7:05 pm

@Myrto_k μάλλον μόνο σε μένα και την @afana δεν άρεσε αυτός ο αφρός της apivita. Απορώ πώς στο καλό σας αφαιρεί το μακιγιάζ και δεν σας τραβάει!

Damsel
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed May 11, 2016 7:16 pm

κι εμενα με ψιλοοοο-τραβαει. Ψιλο, ομως.

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Wed May 11, 2016 7:23 pm

Εμενα ειναι ενταξει αλλα απο την αλλη ξεβαφομαι οταν γυριζω απο τι δουλεια που ειναι απογευμα προς βραδακι οποτε μετα βαζω και την ενυδατικη, ισως και γι'αυτο δεν μου αφηνει τετοια αισθηση. Ωστοσο συνεπεσε η περιοδος που το χρησιμοποιω με τα μικροξεσπασματα ακμης που εχω εμφανισει αλλα επειδη συχνα πυκνα εμφανιζονται σε περιοδους πιεσης, δεν νομιζω οτι εχει καμια σχεση. Αλλα θα κανω μια παυση προς το παρον, να δω αν θα εχει διαφορα και θα το ξαναπαρω λιγο αργοτερα.

Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Afana on Wed May 11, 2016 7:50 pm

@Damsel wrote:@Myrto_k μάλλον μόνο σε μένα και την @afana δεν άρεσε αυτός ο αφρός της apivita. Απορώ πώς στο καλό σας αφαιρεί το μακιγιάζ και δεν σας τραβάει!

++++++ τον σιχαίνομαι.

Afana

Back to top Go down

Post by Sissys_theory on Wed May 11, 2016 9:19 pm

@matsir το ψάχνω...
@Myrto_k ωραία τα empties σου...τον αφρό της απιβίτα τώρα τον τελειώνω,ξεβάφει καλά, σπάνια τώρα που το σκέφτομαι ίσως να μείνει μακιγιάζ επάνω,αλλά κ εμένα με τραβάει και είμαι κανονική μικτή..bioderma κλασική αξία κ αγορά και μάσκα λε πετιτ έχω αυτή με χυμό ελαιόδεντρου και γάλα ακακίας που εκτός από φανταστική μυρωδιά δεν μου κάνει κάτι...

Sissys_theory

Back to top Go down

Page 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

View previous topic View next topic Back to top