Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by Mpirakouti on Thu Nov 03, 2016 3:41 pm

Τα κιλα του καθενα το πως τρωει κ τη σχεση εχει με το σωμα του μου εινσι αδιαφορο γτ ειναι πολυ προσωπικο ζητημα. Η συγκεκριμενη ειναι πολυ εντυπωσιακη, πληθωρικη σε ολα της, οποτε τα επιπλεον κιλα ειναι το τελευταιο που παρατηρεις...

Αλλα λιγη φαντασια ρε παιδια. Τι παλιομοδιτικο κονσεπτ...
Mpirakouti

Back to top Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by SafeFromHarm on Thu Nov 03, 2016 3:48 pm

Ουτεκαν, το πρωτο πραγμα που παρατηρεις ειναι. Δεν καταλαβα καν με τι σκεπτικο εγραψες ο,τι εγραψες..
εντυπωσιακη ειναι και η Αλεξανδρατου.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Mpirakouti on Thu Nov 03, 2016 3:54 pm

Ηθελα να το θεσω οσο πιο κομψα γινεται εννοωντας οτι ειναι too much σε ολα αρα κ οι καμπυλες φαινονται αρμονικες επανω της...
Mpirakouti

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Thu Nov 03, 2016 4:12 pm

Εντυπωσιακη, με την εννοια του οτι κάνει εντύπωση, οχι θετική, τότε ναι. Προσωπικά, δεν μου αρέσει ούτε η εμφάνισή της, ούτε το πώς τη διαχειρίζεται, ούτε ο τρόπος μου μιλάει, ούτε αυτά που λέει. Το να είσαι "πληθωρικός" εξωτερικά και εσωτερικά και ότι μπορεί όταν μπεις σε ένα δωμάτιο να σε κοιτάξουν όλοι, δεν είναι απαραίτητα (για) καλό.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by matsir on Thu Nov 03, 2016 4:35 pm

@Puertoricana_Hater wrote:Εγώ δεν βλέπω κανένα ωραίο σώμα. Δεν λεω για το ότι δεν είναι αδύνατη, απλά είναι ένα σώμα μη υγιές που έγινε έτσι από την ακινηςία, την αγυμνασιά, και τη σαβουροφαγία. Αν αγαπάς το σώμα σου, δεν του συμπεριφέρεσαι έτσι, σε τέτοιο βαθμό.
Οι καμπύλες είναι λόγω αυτών, αν έχανε κάποια κιλά, το στήθος θα έμενε μισό, και τα υπόλοιπα θα κρέμονταν. Και το στήθος της δεν θέλω να ξέρω πώς είναι χωρίς σουτιέν, φαντάζομαι προς το πάτωμα θα γέρνει και θα γίνεται ένα με τη δίπλα του στομάχου.
Δεν τα βρίσκω σέξι αυτά. Σε αντίθεση με άλλα σώματα, ζουμερά με καμπύλες.
Και προφανώς ούτε η ίδια, αλλιώς δεν θα τα θόλωνε όλα ετσι.
Δεν νομίζω ότι έχει αυτοπεποιθήση. Ψάχνει μήπως την ανεβάσει με τα βλακώδη σχόλια που θα πάρει.
Και καθόλου καλαίσθητο και έλεγκαντ το στήσιμο και το αποτέλεσμα.
Σαν προώθηση διαφόρων υπηρεσιών... για άτομα με συγκεκριμένα γούστα.

@Puertoricana_Hater wrote:Εγώ είπα για ποιο λόγο έκανα το "φατ σέιμινγκ" και δεν ηταν εξαιτίας των αναλογιών της.
Γενικά δεν μου αρέσει να βλέπω κοπέλες που φαινομενικά προσέχουν τα πάντα στην εμφάνιση τους, όλα στην τρίχα, μακιγιάζ, μαλλί, ρούχα κλπ αλλά το σώμα τους, και πολλές φορές αυτό συνεπάγεται και η υγεία τους,  είναι παραμελημένα. Από εκεί ξεκινάς να φροντίζεις τον εαυτό σου κι όχι από τα ακριβά κραγιόν και αρώματα.

Συμφωνω απόλυτα. Δεν μπορώ να βλέπω κορίτσια περιποιημένες στο φουλ, αλλά με ένα σώμα σαν της Κούκι. Θέλεις να είσαι όμορφη; Άλλαξε τον τρόπο ζωής σου, όχι το μακιγιάζ σου. Όσο κοντούρι και να κάνεις, το μάγουλο αεροδρόμιο δεν φεύγει.
Προσωπικά συνειδήτοποίησα ότι για να κάνω μακιγιάζια και κοντούρια πρέπει πρώτα να είμαι ευπαρουσίαστη από φυσικού μου.
Πολύ εύκολη καραμέλα το βρήκαμε το "φατ σέιμινγκ". Και μεις υπήρξαμε χοντροί, αλλά δεν καθίσαμε να κλαφτούμε. Κόψαμε το μαμ, πήγαμε γυμναστήρια, βγήκαμε στους δρόμους και τρέχαμε και πεινάσαμε και και και.
Όταν κάτι το θέλεις, το καταφέρνεις. Όταν δεν το θέλεις, βρίσκεις δικαιολογίες και κλαίγεσαι.
Τι σας ενοχλεί πιο πολύ όσους λέτε για "φατ σέιμιγκ"; Το ότι τα λένε οι άλλοι ή ότι ξέρετε ότι ισχύουν όσα λένε; Γιατί όσο ήμουν χοντρή εγώ, αυτό με πείραζε, ότι ήξερα ότι έχουν δίκιο.
matsir
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Boston, US

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Thu Nov 03, 2016 4:38 pm

...Εγώ φόρεσα κράνος για καλό και για κακό πάντως...
scared stalker scared stalker
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Thu Nov 03, 2016 5:37 pm

Συμφωνω απόλυτα. Δεν μπορώ να βλέπω κορίτσια περιποιημένες στο φουλ, αλλά με ένα σώμα σαν της Κούκι. Θέλεις να είσαι όμορφη; Άλλαξε τον τρόπο ζωής σου, όχι το μακιγιάζ σου. Όσο κοντούρι και να κάνεις, το μάγουλο αεροδρόμιο δεν φεύγει.
Προσωπικά συνειδήτοποίησα ότι για να κάνω μακιγιάζια και κοντούρια πρέπει πρώτα να είμαι ευπαρουσίαστη από φυσικού μου.
Πολύ εύκολη καραμέλα το βρήκαμε το "φατ σέιμινγκ". Και μεις υπήρξαμε χοντροί, αλλά δεν καθίσαμε να κλαφτούμε. Κόψαμε το μαμ, πήγαμε γυμναστήρια, βγήκαμε στους δρόμους και τρέχαμε και πεινάσαμε και και και.
Όταν κάτι το θέλεις, το καταφέρνεις. Όταν δεν το θέλεις, βρίσκεις δικαιολογίες και κλαίγεσαι.
Τι σας ενοχλεί πιο πολύ όσους λέτε για "φατ σέιμιγκ"; Το ότι τα λένε οι άλλοι ή ότι ξέρετε ότι ισχύουν όσα λένε; Γιατί όσο ήμουν χοντρή εγώ, αυτό με πείραζε, ότι ήξερα ότι έχουν δίκιο.[/quote]

Συμφωνώ απόλυτα! Εμένα αυτό με πείραζε το γεγονός πως είχαν δίκιο σε αυτά που έλεγαν με κομψό είτε άκομψο τρόπο όταν είχα θέμα με τα κιλά μου!
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by ladysavoura on Thu Nov 03, 2016 5:44 pm

αν είναι η κούκι εντυπωσιακή που μόνο με εκατό φίλτρα βλέπεται κάπως τι να πει και η μπελούτσι.θα συμφωνήσω με την @safefromharm και από τη στιγμή που επιλέγεις την έκθεση σε τέτοιο μεγάλο βαθμό πρέπει να είσαι έτοιμος ν ακούσεις την κριτική όσο σκληρή και να είναι.την έχει φάει η ωραιοπάθεια τη συγκεκριμένη γτ πολύ απλά όχι μόνο δεν είναι ωραία και το ξέρει αλλά προσπαθεί να το παίξει φουλ ακομπλεξάριστη για να χρυσώσει το χάπι στον εαυτό της.δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία..

ladysavoura

Back to top Go down

Post by Salata on Thu Nov 03, 2016 5:56 pm

Το να μην σου αρεσει να στηνουν καποιον στον τοιχο για την οποια διαφορετικότητα του ειναι ειναι επικτητη ητε οχι δεν σημαινει οτι εχεις βιωματικα κοινα. Ειδικα απο κοπελες εδω μεσα που λενε οτι ειχαν παραπανω κιλα και τα εχασαν (μπραβο σας) θα περιμενα να εχουν περισσοτερη κατανοηση. Κι επειδη το πατε επι προσωπικου οχι εγω δεν ξερω πως ειναι να εισαι χοντρη και να μπαινεις και να διαβαζεις αυτα η να ακους στο δρομο να σε σχολιαζουν, οπως δεν ξερω πως ειναι να εισαι μεταναστης, μαυρος, γκει κλπ...
Ενταξη καλη η πλακα παντα αλλα καποια στιγμη πρεπει και να καταλαβαινουμε καποια πραγματα, δεν ειναι θεμα political correctness ουτε προσωπικης ευθιξιας. Σας αφηνω να συνεχισετε, ουτως η αλλως δεν με ενδιαφερει η συγκεκριμενη, δεν ξερει να βαφεται, να ντυνεται, να μιλαει, να γραφει, δεν ειναι καν διασκεδαστικη, ουτε ομορφη οπως θα ηθελε να πιστευει. Τα κιλα της ισως και να μπορουσε να τα αλλαξει την προσωπικοτητα της οχι.
Salata

Back to top Go down

Post by ladysavoura on Thu Nov 03, 2016 6:00 pm

το να λες δυο τρια πράγματα ευγενικά δεν νομίζω ότι είναι στήσιμο στον τοίχο.αν αυτή το εκλαμβάνει έτσι θέμα της.το να μας κοροιδεύει μες τη μάπα όμως ενώ έχει πειράξει όλες τις φωτό το θεωρώ εξοργιστικό.η έκθεση στα social media απαιτεί και γερό στομάχι.δεν είναι παιδάκια αλλά ενήλικες γυναίκες.

ladysavoura

Back to top Go down

Post by matsir on Thu Nov 03, 2016 6:12 pm

Επειδή αναφέρθηκαν όσες είχαν κιλά, θα πω ότι όσοι έχασαν κιλά αναγνώρισαν το πρόβλημά τους και έκαναν κάτι ρεαλιστικό για να τα χάσουν (να διορθώσουν το πρόβλημα δηλαδή). Το να αναγνωρίζεις ότι έχεις πρόβλημα και να κλαίγεσαι και να κρύβεσαι πίσω από λέξεις (τύπου σέιμιγκ) και φίλτρα μόνο κακό σου κάνει. Solve the problem. Don't conceal it.
Όλα αυτά, βέβαια, ισχύουν για όποιον αντιλαμβάνεται τα κιλά του ως πρόβλημα. Αν η Κούκι αισθάνεται όμορφα με τα κιλά της και της αρέσει έτσι ακριβώς όπως είναι, με γεια της με χαρά της. Εμείς δεν μπορούμε να της πούμε τίποτα. Αλλά όλα αυτά που κάνει δείχνουν ότι έχει κόμπλεξ και ότι όντως την ενοχλούν.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Thu Nov 03, 2016 6:28 pm

Παντως και η τουιγκι να τανε, παλι θα μου καθοταν ασχημα ολο αυτο το "ποσο ακομπλεξαριστη ειμαι, δειτε με".. αλλα ΝΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΖΑΛΙΣΩ : δεν ειναι αυτο το ποϊντ! Εδω λεμε οτι ο αρραβωνιαρης νιωθει ικανοποιηση με το να βγαζει τα εσωψυχα της αρρανωνιαρας στη φορα και απο κατω να γραφει ω ρε μανα μου και πατερα μου! Μονο σε εμενα χτυπαει τοσο ασχημα??? Νιωθω οτι την επιδεικνυει γνωριζοντας προφανεστατα που θα εστιασουν ολοι, και καπως μου φαινεται "too much", πφφφ αν καποια αλλη μπορει να το εξηγησει καλυτερα ας το κανει γιατι παραλληλα φτιαχνω και τονοσαλατα και κωλυομαι!
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Thu Nov 03, 2016 6:32 pm

Ποιος ξέρει πόσα κόμπλεξ έχει και αυτός για να επιδεικνύει με αυτό τον τρόπο το "κατάκτημά" του.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Myrto_K on Thu Nov 03, 2016 6:34 pm

Μα σε ποια γυναικα αξιζει αυτο??? Πωπω, πολυ με ενοχλει, θα απομακρυνθω απο το τοπικ της...  puppy puppy
Myrto_K
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by almond_blossom on Thu Nov 03, 2016 6:40 pm

Πάντως η "επίδειξη" και η ανάγκη για "επίδειξη" δεν είναι ποτέ κάτι θετικό για το χαρακτήρα ενός ανθρώπου. Και αυτό αφορά και τους δυο τους.
almond_blossom
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Thu Nov 03, 2016 6:40 pm

@Myrto_K Σε καμιά, αλλά όλα αυτά γίνονται με τη συναίνεσή της. Ολόκληρη γυναίκα είναι. Όχι κανένα ανήλικο.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by AnastasiaPra on Thu Nov 03, 2016 7:18 pm

@Satine wrote:Τι σας ενοχλεί πιο πολύ όσους λέτε για "φατ σέιμιγκ"; [b]Το ότι τα λένε οι άλλοι ή ότι ξέρετε ότι ισχύουν όσα λένε; Γιατί όσο ήμουν χοντρή εγώ, αυτό με πείραζε, ότι ήξερα ότι έχουν δίκιο.

Συμφωνώ απόλυτα! Εμένα αυτό με πείραζε το γεγονός πως είχαν δίκιο σε αυτά που έλεγαν με κομψό είτε άκομψο τρόπο όταν είχα θέμα με τα κιλά μου!

Γκερς υπήρξα 120 κιλά για 6 χρόνια από τα 15 μέχρι τα 21 και δεν γινόταν άλλο. Προσπαθουσα με διαιτολόγους αλλά δεν μπορούσα, πάντα ήμουν παχουλή αλλα ποτε τοσο. Εβαλα δαχτυλίδι στα 22 όταν παρουσιασα κι αλλα προβλήματα υγείας εξαιτίας του πάχους. Εχετε δίκιο όμως. Το παχος είναι λεπτό θέμα αλλα για εμας που υπήρξαμε παχείς και καταφύγαμε σε ότι μέθοδο υπήρχε για να αδυνατίσουμε, πρώτα για την υγεία μας, ακούγεται καπως υποκριτικό στα αυτιά μας "εχω κολλημενο μεταβολισμο, έχω δυσανεξία στο τάδε, έχω θυροειδή κλπ κλπ" Δικαιολογίες είναι όλα. Είμαι 70 κιλά, δεν ειμαι αδυνατη, είμαι νταρντανομωρό για το 1,59 μου, αλλα από τα 120 απέχει παρασαγγας και είμαι πολύ ευτυχισμένη με τον εαυτό μου και που έχω αναπνοές να τρέξω, κουραγιο να ξενυχτισω, να δουλέψω με΄χρι αργα κλπ (δουλεύω νυχτα πια). Πλέον μπορεί και ο πιο παχυς να καταφυγει σε βαριατρικο χειρουργειο αν εχει συγγενεις παθησεις και να αδυνατισει αν δεν καταφερνει με διαιτες. Τα καλύπτει και το ΙΚΑ (δυστυχως εγώ δεν πρόλαβα). Δεν υπαρχουν δικαιολογίες. Συγγνωμη για το σεντόνι, συγγνωμη αν καποιος προσβάλλεται με αυτά που είπα, προσπάθησα να είμαι όσο πιο ευγενής γίνεται. lipstick

Last edited by AnastasiaPra on Thu Nov 03, 2016 7:20 pm; edited 1 time in total
AnastasiaPra

Back to top Go down

Post by astropeleki on Thu Nov 03, 2016 7:19 pm

@matsir wrote:Επειδή αναφέρθηκαν όσες είχαν κιλά, θα πω ότι όσοι έχασαν κιλά αναγνώρισαν το πρόβλημά τους και έκαναν κάτι ρεαλιστικό για να τα χάσουν (να διορθώσουν το πρόβλημα δηλαδή). Το να αναγνωρίζεις ότι έχεις πρόβλημα και να κλαίγεσαι και να κρύβεσαι πίσω από λέξεις (τύπου σέιμιγκ) και φίλτρα μόνο κακό σου κάνει. Solve the problem. Don't conceal it.
Όλα αυτά, βέβαια, ισχύουν για όποιον αντιλαμβάνεται τα κιλά του ως πρόβλημα. Αν η Κούκι αισθάνεται όμορφα με τα κιλά της και της αρέσει έτσι ακριβώς όπως είναι, με γεια της με χαρά της. Εμείς δεν μπορούμε να της πούμε τίποτα. Αλλά όλα αυτά που κάνει δείχνουν ότι έχει κόμπλεξ και ότι όντως την ενοχλούν.

Ακριβώς αυτό. Ακομπλεξάριστη και με 100 φίλτρα είναι κάπως οξύμωρο.
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by elvenpath1994 on Thu Nov 03, 2016 8:25 pm

Γιατι τα γυρνατε ολα στο φατ σέιμινγκ;Εδω μεσα εχει πεσει και εχει πεσει κραξιμο,ειδικα για τον χαρακτηρα των περισσοτερων που μεχρι ενα μερος μπορει να μην εχουμε και ιδεα αν ειναι οντως ετσι.Επειδη σχολιασαν μερικες την εικονα της;Αφου εκθετει τον εαυτο της,λογικο ειναι να ακουστουν και αρνητικα.Δεν λεω να εστιασουμε εκει αλλα δεν ειδα καμια να λεει "α δειτε την φαλαινα".Τα περισσοτερα σχολια ηταν γυρω απο την επιδειξη,την αισθητικη και κυριως το ποσο ακομπλεξαριστη προσπαθει να το παιξει,ενω εχει φλομωσει τις φωτογραφιες με 100 κιλα φιλτρα.Καραμελα εχει καταντησει το φατ σέιμινγκ,μην εκφραστει καποιος,απευθειας εκει το παμε.
elvenpath1994

Back to top Go down

Post by KosFai on Thu Nov 03, 2016 9:00 pm

@elvenpath1994 wrote:Γιατι τα γυρνατε ολα στο φατ σέιμινγκ;Εδω μεσα εχει πεσει και εχει πεσει κραξιμο,ειδικα για τον χαρακτηρα των περισσοτερων που μεχρι ενα μερος μπορει να μην εχουμε και ιδεα αν ειναι οντως ετσι.Επειδη σχολιασαν μερικες την εικονα της;Αφου εκθετει τον εαυτο της,λογικο ειναι να ακουστουν και αρνητικα.Δεν λεω να εστιασουμε εκει αλλα δεν ειδα καμια να λεει "α δειτε την φαλαινα".Τα περισσοτερα σχολια ηταν γυρω απο την επιδειξη,την αισθητικη και κυριως το ποσο ακομπλεξαριστη προσπαθει να το παιξει,ενω εχει φλομωσει τις φωτογραφιες με 100 κιλα φιλτρα.Καραμελα εχει καταντησει το φατ σέιμινγκ,μην εκφραστει καποιος,απευθειας εκει το παμε.
καλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα!τα σχόλια για φατ σειμινγκ δεν άρχισαν όσο λέγαμε τις απόψεις μας για την επίδειξη και για όσα έγραψες, τα σχόλια αυτά άρχισαν όταν ειπώθηκαν λόγια για πεσμένα στήθη που φτάνουν στις δίπλες της κοιλιάς κτλ.. λογικό και αναμενόμενο ήταν να αντιδράσουν κάποιες και καλά έκαναν αν έτσι ένοιωθαν!και εκείνες την γνώμη τους είπαν σχετικά με το πώς τους φαίνονται τέτοια λόγια. και εμένα μου ακούγονται σκληρά και δεν θα μιλούσα έτσι πχ! και αυτό είναι θέμα χαρακτήρα του καθενός μας και όχι αν είμαστε τα ίδια κιλά ή το ίδιο ύψος με κάποιον. ούτε αυτό δεν καταλαβαίνω από που προκύπτει..
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Thu Nov 03, 2016 9:28 pm

Αααχ κατακαημενες χειτερζ...εσεις διαφωνείτε και το πελουσιο ζευγαρακι απολαμβανει το σαγντονε του σε ενα πανάκριβο εστιατοριο, τρώγοντας χαβιαρι, καχαζοντας για την οπισθοδρομικοτητα των χειτεργκοναχειτ που δεν μπορούν να αντιληφθούν οτι πρόκειται γισ ενα προχω ζευγάρι μεγεθους καρντασιαν.
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by KosFai on Thu Nov 03, 2016 9:30 pm

και φωνάζει ο ένας στον άλλον "μπωωωω ντι σαι συ μανα μμμμμμ"""
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Thu Nov 03, 2016 9:32 pm

@KosFai wrote:και φωνάζει ο ένας στον άλλον "μπωωωω ντι σαι συ μανα μμμμμμ"""
panic panic panic
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Marpapazoi on Thu Nov 03, 2016 11:21 pm

Εχω κανει εικονα τον αρραβωνιαστικο και μελλοντα συζυγο Κουκις να τρεχει και να φωναζει στας δρομους των Βριξελλωνε, τι σαι συ ωω, ρε μανα μου!!!!! Με μπασα φωνη κιολας γιατι εκει στα ξενα εχει τα κρυα του...

Marpapazoi
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by KosFai on Thu Nov 03, 2016 11:38 pm

με παπιγιόν και κάλτσα με βατραχάκια!
KosFai
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Page 38 of 41 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Back to top