Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by SafeFromHarm on Wed Apr 20, 2016 11:36 pm

+++++++++ χαχαχαχαχα
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by Lilie on Thu Apr 21, 2016 11:57 am

https://youtu.be/NcLPhKP-fWA

Η Νίκη έπιασε δουλειά στην INGLOT
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by MorticiaAdams on Thu Apr 21, 2016 12:29 pm

μολις ειδα το βιντεο...γινεται κουραστικο που καθεται και περιγραφει τοση ωρα τη φαση με τις 'θαυμαστριες'. ειναι σα να σου λεει 'κοιτα ποσο θεα ειμαι με ξερουν και οι πετρες'
MorticiaAdams

Λοκέισο : Malacca

Back to top Go down

Post by onlyhan on Thu Apr 21, 2016 12:46 pm

Είναι άλλη μια κοπέλα αυτή που έμαθα από το φόρουμ (είστε θησαυρός, εγκυκλοπαίδεια, τι να λέμε) και παιδιά μόνο εγώ βρίσκω τη φάτσα της τρομακτική...; ειδικά βαμμένη την βρίσκω αφύσικη, δεν ξέρω, δεν μπορώ να την παρακολουθήσω με τίποτα. Η ντονατέλα φαίνεται λιγότερο πρησμένη πάντως από μπότοξ και πλαστικές. Μπορεί να είναι ο τρόπος που βάφεται, άβαφη είναι πολύ πιο οκέι πάντως
onlyhan

Back to top Go down

Post by MorticiaAdams on Thu Apr 21, 2016 12:53 pm

@onlyhan η αληθεια ειναι οτι ειναι υπερπαραγωγη το προσωπο της οταν βαφεται. εχει πολυ εντονα χαρακτηριστικα και οταν τα τονιζει γινονται ακομα πιο εντονα. μαλλον γι αυτο της ειχαν κανει προταση για face modeling
MorticiaAdams

Back to top Go down

Post by onlyhan on Thu Apr 21, 2016 12:55 pm

@MorticiaAdams Μπορεί, επειδή είναι πράγματι πολύ ιδιαίτερο πρόσωπο. Δεν μου ταιριάζει καθόλου προσωπικά σε στυλ, αλλά για κάποιο λόγο πιστεύω πως θα είναι καλή στη δουλειά της (αν κατάλαβα καλά από όσες είπατε ότι είναι makeup artist)
onlyhan

Back to top Go down

Post by MorticiaAdams on Thu Apr 21, 2016 12:56 pm

ναι εχει σπουδασει νομιζω στον φρεντυ! το χει με το μακιγιαζ και μαλιστα χωρις να παστωνεται και παααρα πολυ οπως κατι αλλες αλλα επειδη δεν εχει γωνιες το αποτελεσμα κανει μπαμ! χαχα
MorticiaAdams

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Apr 21, 2016 1:08 pm

@onlyhan wrote:Είναι άλλη μια κοπέλα αυτή που έμαθα από το φόρουμ (είστε θησαυρός, εγκυκλοπαίδεια, τι να λέμε) και παιδιά μόνο εγώ βρίσκω τη φάτσα της τρομακτική...; ειδικά βαμμένη την βρίσκω αφύσικη, δεν ξέρω, δεν μπορώ να την παρακολουθήσω με τίποτα. Η ντονατέλα φαίνεται λιγότερο πρησμένη πάντως από μπότοξ και πλαστικές. Μπορεί να είναι ο τρόπος που βάφεται, άβαφη είναι πολύ πιο οκέι πάντως

++ κι εγω οταν την ειχα πρωτοδει στο βιντεο με την τζιβα για το προσωπο και πώς μακρυνε τα νυχια της, ειχα φοβηθει λιγο.. μου εφερνε σε amy lee αρκετα!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Apr 21, 2016 1:10 pm

@MorticiaAdams wrote:ναι εχει σπουδασει νομιζω στον φρεντυ! το χει με το μακιγιαζ και μαλιστα χωρις να παστωνεται και παααρα πολυ οπως κατι αλλες αλλα επειδη δεν εχει γωνιες το αποτελεσμα κανει μπαμ! χαχα

Εγω νομιζω οτι παστωνεται. Επισης, οσες φορες εχει βαλει eyeliner το χει βαλει με απαραδεκτο τροπο. Μη σχολιασω το κραγιον... kylie jenner επι δυο. Δεν ξερω τι εχει κανει σε αλλα προσωπα, αν υπαρχει δειγμα δουλειας, παντως πανω της βλεπω ενα αποτελεσμα ερασιτεχνικο, που κανει η καθεμια μας στον εαυτο της.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by MorticiaAdams on Thu Apr 21, 2016 1:33 pm

@SafeFromHarm ναι, το eyeliner το παρατηρησα κι εγω οτι το βαζει απαραδεκτα! δεν ξερω κατα ποσο βαφεται επαγγελματικα (που θα επρεπε γιατι το εχει σπουδασει) απλα τα χαρακτηριστικα της το αναδεικνυουν πιο πολυ. τα χειλη να σου πω την αληθεια εμενα μου αρεσουν πολυ, σε φαση δε θα μπορουσα να καταλαβω οτι τα μεγαλωνει αν δεν την ειχα δει αβαφτη. δεν κανει το overlining που φτανει κατω απο τη μυτη οπως αλλες χαχαχα
MorticiaAdams

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Apr 21, 2016 1:48 pm

@MorticiaAdams wrote:@SafeFromHarm ναι, το eyeliner το παρατηρησα κι εγω οτι το βαζει απαραδεκτα! δεν ξερω κατα ποσο βαφεται επαγγελματικα (που θα επρεπε γιατι το εχει σπουδασει) απλα τα χαρακτηριστικα της το αναδεικνυουν πιο πολυ. τα χειλη να σου πω την αληθεια εμενα μου αρεσουν πολυ, σε φαση δε θα μπορουσα να καταλαβω οτι τα μεγαλωνει αν δεν την ειχα δει αβαφτη. δεν κανει το overlining που φτανει κατω απο τη μυτη οπως αλλες χαχαχα

οντως;;; affraid

SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by MorticiaAdams on Thu Apr 21, 2016 1:51 pm

το πρωτο μου φαινεται υπεροχο, το δευτερο επιεικως απαραδεκτο!
MorticiaAdams

Back to top Go down

Post by Satine on Thu Apr 21, 2016 2:39 pm

Κακά τα ψέματα όταν δούμε ένα άψογο μακιγιάζ θα το χειροκροτήσουμε! Η κούκι πέρα από το overlining βάφεται λίγο καλύτερα από ερασιτέχνη,μπορεί να την αδικεί η κάμερα,μπορεί να μην βολεύεται να βαφτεί στην οθόνη, χίλια δύο,δεν ξέρω κάτι φταίει πάντως! Αντικειμενικά επαγγελματικό μακιγιάζ κάνει ο Τζέφρι Σταρ (καλά θα μου πεις η σύγκριση ατυχής) αλλά δεν έχει να λέει κάνει ή δεν κάνει μακιγιάζ,έχει ή δεν έχει πάνω κάτω ίδια εργαλεία στα χέρια του? Δεν είναι θέμα σχολής και χαρτιού τελικά είναι θέμα αντίληψης ταλέντου.Προς Θεού δεν την βγάζω άχρηστη σε καμία περίπτωση αλλά η Θάλεια που δεν είναι επαγγελματίας ξέρει πως να κινηθεί ξέρει πως να δουλέψει το χέρι της και βουαλά μαγεία...άρα....
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Apr 21, 2016 2:52 pm

+++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Apr 21, 2016 3:10 pm

Στην πρώτη που ανέβασε η @SafeFromHarm πρέπει να έχει πέσει τρομπάρισμα. Έχει δεν έχει πάντως, είναι τραγικό. Δεν ξέρω αν της κόλλησε η φίλη της η ουυυυ γκερ τη συνήθεια να κάνει αυτό το απαράδεκτο πράγμα. Η πλάκα είναι ότι έχει ήδη μεγάλα χείλη και σαρκώδη και γίνεται περίγελος τόσο άδικα. Τόση ματαιοδοξία πια; Αλλά ναι, τι λέω... #nofilter #noedit
Afana

Λοκέισο : Tumalu

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Thu Apr 21, 2016 3:15 pm

τρομπαρισμα οχι. Εγω βλεπω ξεκαθαρα τα ορια του ανω χειλους της ακομα και με καλο ανακατεμα.
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Apr 21, 2016 3:18 pm

Βρε κι εγώ τα βλέπω, αλλά είναι και πιο φουσκωτά σε σχέση με την αριστερή. Δεν ξέρω αν σουφρώνει ή αν είναι λόγω του ανοιχτόχρωμου. Στην δεξιά μου φαίνεται πολύ πιο μικρό το άνω χείλος. Τέλος πάντων. Είπα, όπως και να έχει, απαράδεκτο. Πολλή ματαιοδοξία ενώ διαθέτει τέτοια χείλη.
Afana

Back to top Go down

Post by girl-bye on Thu Apr 21, 2016 3:36 pm

γιατί στο vlog της βάζει συνέχεια σε πλάνα το fast forward και ακούγεται σαν στρουμφ; είναι αστείο αυτό ας πούμε για να γελάσουμε; το έκλεισα, απαράδεκτο κ εκνευριστικό.

girl-bye

Back to top Go down

Post by MorticiaAdams on Thu Apr 21, 2016 4:03 pm

@girl-bye ναι το κανουν πολλες πια. εχει παραγινει το κακο
MorticiaAdams

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Apr 21, 2016 4:07 pm

Εδώ ολόκληρηηηη Βάνα Παπαδοπούλου αποκαλύφθηκε ότι έχει άλλη φωνή όταν πήγε σε άλλο κανάλι, φιλοξενήθηκε σε vlogs κτλ και πάθαμε σοκ με την τσιριχτή, σπαστική φωνή της. Πρέπει να είναι άγραφος κανόνας μάλλον. Για να κάνεις βίντεο πρέπει να διαθέτεις τσιριχτή φωνή!
Afana

Back to top Go down

Post by pasxkar on Thu Apr 21, 2016 6:34 pm

αυτο που σιγουρα κολλησε απο την φιλη της ειναι αυτη η τεχνικη με την πουδρα.την ειδα στο τελευταιο βιντεο.

pasxkar

Back to top Go down

Post by Afana on Thu Apr 21, 2016 7:06 pm

Έχω μείνει πίσω είναι η αλήθεια. Θα την καμαρώσω εν καιρώ μια και καλή και θα επιστρέψω δριμύτερη!
Afana

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Fri Apr 22, 2016 2:19 am

@pasxkar wrote:αυτο που σιγουρα κολλησε απο την φιλη της ειναι αυτη η τεχνικη με την πουδρα.την ειδα στο τελευταιο βιντεο.
Όχι την έχει δείξει καιρό πριν σε βίντεο...

την κριεκουκι κλαμπ νομίζω ότι αυτό που την χαλάει είναι το φρύδι καμάρα ίσως με άλλο σχήμα να μην φαινόταν τόσο περίεργο το πρόσωπο της....πάντως μπράβο της για την δουλειά σίγουρα δεν την πήραν για την εμφάνισή της (ξέρουμε όλες ότι αγαπούν τις γκερλισιους-αλαικ πωλήτριες)
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Apr 22, 2016 3:28 am

Αν τύχει καμιά μέρα θα πάω στο κατάστημα, γιατί 15 ευρά για σεμινάρια δε δίνω!
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Satine on Fri Apr 22, 2016 9:47 am

Και ξανά ρωτάω πως βρήκε τόσο εύκολα δουλειά ενώ δεν κάνει και καμιά τρομερή δουλειά? Εδώ άλλες κοπέλες που είναι φοβερές δεν έχουν καν δουλειά και δεν μπορούν να βρουν σε μαγαζί και πήγε η άλλη από το τίποτα και δουλεύει στην inglot? Μήπως εγώ δεν καταλαβαίνω κάτι,διαφωτίστε με πλζζζζ !!!
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top