Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Page 2 of 41 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by Guest on Mon Apr 11, 2016 4:53 am

Οταν λεει ασταματητα "ρε παιδια" τρελενομαι, αλλη ψωνισμενη και αυτη.

Guest
Guest

Back to top Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by matsir on Mon Apr 11, 2016 4:58 am

Πες τα ρε @Crusty. Και τίγκα στα κόμπλεξ και ψώνιο.
matsir
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Boston, US

Back to top Go down

Post by mpaklavadaki on Mon Apr 11, 2016 3:33 pm

Με αυτή την περιπτωσαρα έχουμε κοινούς γνωστούς, είναι ότι βλέπεται ψωνισμενη φαντασμενη κτλ. Δεν μου αρέσει ούτε το στυλ της ούτε τα βίντεό της ούτε τα προϊόντα που δείχνει. Όσο για τις φώτο στο ινσταγκαμ είναι σαν να βάζει φιλτρο εξωγήινου και βγαίνει με τεράστια μάτια και μικροσκοπικό πιγουνι....
mpaklavadaki

Back to top Go down

Post by Satine on Mon Apr 11, 2016 4:40 pm

Στο μεταξύ είχε πει κάτι κορυφαίο σε εκείνο το βίντεο που δέχτηκε γερό πούλινγκ και επίθεση από μπαζόκαδους χείτερς,εκεί που έλεγε πως θα αργήσει να ανεβάσει βίντεο είπε κάτι του στιλ "όχι ότι σας το χρωστούσα κιόλας" .... Σοβαρά κοπελιά??
Satine
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Christinaki on Mon Apr 11, 2016 4:50 pm

Απολάυστε και θαυμάστε.

Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by Afana on Mon Apr 11, 2016 9:21 pm

Afana

Λοκέισο : Tumalu

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Mon Apr 11, 2016 9:24 pm

Κοιταξε @Afana kiii μου,για την γκορκονεθ που βαφεται παντα τοσο διακριτικα,αυτο ειναι οντως no make up cat alien cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Afana on Mon Apr 11, 2016 9:26 pm

@lonely_maroulaki έχεις δίκιο. Την πρόσβαλλα! Embarassed
Afana

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Mon Apr 11, 2016 9:32 pm

bounce :lol: :lol: :lol: :lol: πόσο θεϊκός κι αντιπροσωπευτικός ο τίτλος του νήματος!
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by chrysaaliv on Tue Apr 12, 2016 5:16 pm

Εγω κατι αλλο θελω να σχολιασω για αυτο το βιντεο. Η γκοργκονα τα πηγε πολυ καλυτερα απο αυτη που ειναι και μεικ απ αρτιστ, αλλα αυτη συνεχως εβγαζε χολη εμμεσα, ετσι ενιωθα. Μονιμως κατι ελεγε και φαινοταν οτι εχει πολλες ανασφαλειες απεναντι στη φιλεναδιτσα της! Τελος παντων..

chrysaaliv

Back to top Go down

Post by sopakale on Thu Apr 14, 2016 10:42 pm

Κορίτσα μου είμαι και εγώ μια από εκείνες τις ελεεινά φωτογενείς γυναίκες που είμαι 90 κιλά αλλά βγαίνω σε φωτό 45, έχω μύτη μελιτάνα αλλά βγαίνει γαλλική, σαγόνι....έχει ο γείτονας,εγώ όχι, αλλά στο φακό δείχνει θεληματικό.. Επίσης, τα αυτιά μου πεταχτά δεν τα λες αλλά στο Έβερεστ που είχα πάει η Κοσμοτέ είχε 4 γραμμές σήμα, μην κοιτάς που στις φωτό έχω αυτάκι τσίλικο. Ιζ ολ αμπαουτ δε νο φιλτερ λαιφ, μπίτσεζ.

Και μην είστε κατινάρες υποανάπτυκτες να ούμε, αμέσως να βγάλετε την χολή σας, μην δείτε καμιά φλοουλες γκομενίτσα στα ινστα.

Α, καλώς σας βρήκα, αι ονλι σπικ σαρκασμ, οπότε μην με παρεξηγείτε, πλακίτσα κάνω.
Η κοπελίτσα δεν με χαλάει προσωπικά, ευχάριστη παρουσία είναι σχετικά με κάτι άλλες, αλλά η όλη φάση νο έδιτ έχει πολύ ζουμί για τρολάρισμα.

sopakale

Back to top Go down

Post by Afana on Fri Apr 15, 2016 2:42 pm

@sopakale σώπααα καλέ!! Καλώς ήρθες! Κάπως έτσι πήγαμε να τη δούμε τη φάση πριν αρχίσει να μπουκάρει στο παλιό φόρουμ που ήμασταν και να ξεκατινιάζεται. Εκείνη προκαλεί την τύχη της. Είναι λες και φωνάζει "τρολάρετε με, τρολάρετε με!", πραγματικά. Εγώ με αυτό γελάω και αυτό σχολιάζω. Αφού είναι ακομπλεξάριστη. Evil or Very Mad
Afana

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Fri Apr 15, 2016 2:50 pm

παααλι καλα. Δεν ανεφερε το nofilter noedit Razz
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Apr 15, 2016 3:01 pm

Καλέ γιατί το μέτωπο φαίνεται τόσο τεράστιο? Αφού δεν είναι έτσι στα βίντεο
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Lonely_maroulaki on Fri Apr 15, 2016 3:14 pm

Χαχαχαχαα συνδυαζει μετωπο  και ελικοδρομιο @Lilie shout cat
Lonely_maroulaki
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Lilie on Fri Apr 15, 2016 3:19 pm

@Lonely_maroulaki χαχαχαχα ρε κάτι έκανε στο φίλτρο ή ξερω γω στο photoshop και τη χάλασε!
Εμένα δεν με νοιάζει αν χρησιμοποιεί φίλτρα, εγώ καμιά φορά με αδυνατίζω Embarassed αλλά κρίμα αντί να την ομορφαίνουν να τη χαλάνε
Lilie
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Afana on Fri Apr 15, 2016 3:57 pm

@lilie από το πατίκωνε πατίκωνε, από το τράβα τράβα να γίνει πιο μακρόστενη, έχει παράπλευρες απώλειες η κοπέλα.
Afana

Back to top Go down

Post by Mpetostokos on Fri Apr 15, 2016 8:18 pm

χαχαχαχαχαχαχαχα εντάξει, δεν παίζεστε!
Mpetostokos
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Sat Apr 16, 2016 4:49 am

Πρεπει να βρει καλύτερο πρόγραμμα επεξεργασίας...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by fail on Sun Apr 17, 2016 9:19 pm

Η αλήθεια είναι ότι δεν την πέτυχα στο προηγούμενο φόρουμ και δεν ξέρω τι έλεγε και έχετε δίκιο σε σχέση με τα φίλτρα και ενδεχομένως για την προσωπικότητά της, παρ όλα αυτά εγώ την παρακολουθώ γιατί μαθαίνω πράγματα από εκείνη. Ειδικά το βίντεο για το eyeliner ήταν πολύ κατατοπιστικό, και η γνώμη της για τα προϊόντα συχνά μου φαίνεται σωστή. Δε μπορώ να πω ότι έχω παρακολουθήσει τα πάντα από κείνη αλλά όσο έχω δει μου αρέσει, και το ψώνισμά της δε μου χτυπάει τόσο άσχημα όσο άλλων.
fail

Back to top Go down

Post by xrysaki on Sun Apr 17, 2016 11:50 pm

Bρε κορίτσια!Η κοπέλα είναι ΚΑΙ "επαγγελματίας" χορεύτρια, σε τέτοιο σημείο που πήγαινε σε κλασσικές σχολές χορού και βαριόταν επειδή αυτή έκανε τις κινήσεις αμέσως και ο απλός λαός ήθελε χρόνο και 100 επαναλήψεις να το κάνει!!! (Θεε μου τι άλλο θα ακούσουν τα αυτιά μου με τις γκουρούνες)Δείτε το q&a της και θα καταλάβετε...
xrysaki

Back to top Go down

Post by Chatzipanagis on Sun Apr 17, 2016 11:53 pm

Το χασταγκ #nobrain ξέχασε....
Chatzipanagis

Back to top Go down

Post by burnthishouse on Tue Apr 19, 2016 12:20 am

Ο Νικήτας μου πήρε αυτό, ο Νικήτας μου κάνει έτσι,Νικήτας νιαου
burnthishouse

Back to top Go down

Post by matsir on Wed Apr 20, 2016 6:57 am

@Chatzipanagis wrote:Το χασταγκ #nobrain ξέχασε....

heil2
matsir
Moderator
Moderator

Λοκέισο : Boston, US

Back to top Go down

Post by Mojito on Wed Apr 20, 2016 11:13 pm

ρε παιδι μου, ο Νικητας, γιατι ρε παιδι μου, Νικητας, Νικητας, Νικητας, ρε παιδι μου, σας ειπα ρε παιδι μου, ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ρε παιδι μου ρε παιδια ναι ρε παιδια!

Mojito

Back to top Go down

Page 2 of 41 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

View previous topic View next topic Back to top