Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Page 41 of 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

View previous topic View next topic Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 5:32 pm

@asteraki βλέπεις ότι είμαστε τόσα άτομα που σου επιδεικνύουμε τη γκάφα σου. Λες να είμαστε όλοι εμείς λάθος και συ η μοναδική σωστη; Σκέψου λογικά, υπάρχει τέτοια περιπτωση;
Και που κολλάει η ακμή της κωννας; Είναι ισάξια η ακμη με το θανατο; Είσαι τρολ ή τόσο ραδίκι ωστε να συγκρίνεις πράματα ασύγκριτα;
Μη ζητήσεις συγγνώμη και μη παραδεχτείς το λάθος σου. Έτσι κι αλλιώς την πραγματική σου ηλικία μας την έχεις δείξει ήδη, αφού δείχνεις ότι δεν μπορείς να κάνεις ένα νορμάλ συνειρμό.
Αναρωτιέμαι γιατί καποιες γκουρουνες μπήκατε εδώ μέσα και δεν περιοριστηκατε στα κραγιονια και τα ρούζια σας. Προσπαθείτε να αποδείξετε κατι; Ότι είστε δήθεν υπερανω;
Πραγματικά Μαριλια, γιατί μπήκες εδώ; Για να λες τετοια ανούσια μακαβρια;
Και μη μου πεις οτι "απλά λες τη γνώμη σου", γιατί την είδαμε ποια ειναι. Ανούσια αρνητικη κριτική στις προσπάθειες των αλλων. Μπραβο σου.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Re: NicOoki (έχω έναν αρραβωνιάρη, 24 καράτια μονόπετ εεε...τρία μέτρα παλικάρι!...)

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 5:33 pm

@astropeleki wrote:@AnastasiaPra  Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ντρέπεσαι, όλο αυτό έγινε εξαιτίας της αστερόπης.

facepalm violin violin violin violin violin violin violin violin

asteraki

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 5:33 pm

@matsir wrote:@asteraki βλέπεις ότι είμαστε τόσα άτομα που σου επιδεικνύουμε τη γκάφα σου. Λες να είμαστε όλοι εμείς λάθος και συ η μοναδική σωστη; Σκέψου λογικά, υπάρχει τέτοια περιπτωση;
Και που κολλάει η ακμή της κωννας; Είναι ισάξια η ακμη με το θανατο; Είσαι τρολ ή τόσο ραδίκι ωστε να συγκρίνεις πράματα ασύγκριτα;
Μη ζητήσεις συγγνώμη και μη παραδεχτείς το λάθος σου. Έτσι κι αλλιώς την πραγματική σου ηλικία μας την έχεις δείξει ήδη, αφού δείχνεις ότι δεν μπορείς να κάνεις ένα νορμάλ συνειρμό.
Αναρωτιέμαι γιατί καποιες γκουρουνες μπήκατε εδώ μέσα και δεν περιοριστηκατε στα κραγιονια και τα ρούζια σας. Προσπαθείτε να αποδείξετε κατι; Ότι είστε δήθεν υπερανω;
Πραγματικά Μαριλια, γιατί μπήκες εδώ; Για να λες τετοια ανούσια μακαβρια;
Και μη μου πεις οτι "απλά λες τη γνώμη σου", γιατί την είδαμε ποια ειναι. Ανούσια αρνητικη κριτική στις προσπάθειες των αλλων. Μπραβο σου.

ναι ναι ότι πεις...συμφωνω

asteraki

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 5:39 pm

@asteraki Και επιτέλους φτάσαμε στο σημείο που η (γ)κουρούνα απλώς ξέμεινε από επιχειρήματα και απλά κάνει πεισματακια και χτυπάει το πόδι στο πάτωμα για να μας πείσει ότι "απλά έλεγε τη γνώμη της". 
Για να σου το λέμε όλες μάλλον εχεις άδικο. Όμως μην το παραδεχτείς. Δεν είναι της ηλικίας σου.
Αα! Και καλό απόγευμα!
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 5:43 pm

@matsir wrote:@asteraki Και επιτέλους φτάσαμε στο σημείο που η (γ)κουρούνα απλώς ξέμεινε από επιχειρήματα και απλά κάνει πεισματακια και χτυπάει το πόδι στο πάτωμα για να μας πείσει ότι "απλά έλεγε τη γνώμη της". 
Για να σου το λέμε όλες μάλλον εχεις άδικο. Όμως μην το παραδεχτείς. Δεν είναι της ηλικίας σου.
Αα! Και καλό απόγευμα!

όχι απλά σκεφτόμουν αν αξίζει να το συνεχισω..... Δανειζομαι τη φραση σου: Και μη μου πεις οτι "απλά λες τη γνώμη σου", γιατί την είδαμε ποια ειναι. Ανούσια αρνητικη κριτική στις προσπάθειες των αλλων. Μπραβο σου........ Μιλάς αγενέστατα κ έχεις τον πιο ηλίθιο τρόπο εδω μεσα να κρινεις άλλους οπότε διόρθωσε πρωτα τον εαυτο σου κ ασε εμενα..... θυμαμαι κ το προηγουμενο σχολιο για τα δικα μου κιλα κ γενικα πως μου απευθυνεσαι οταν τυχει..... Κρινεις πολυ αισχρα αλλους κ πληγωνεις αλλους. Τελος, θα σε παρακαλεσω να μην ξανασχοληθεις μαζι μου

asteraki

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 5:44 pm

@anastasiapra καλά έκανες καιμας είπες την έμπειρα σου. Όλες λίγο πολύ έχουμε περάσει από φάση προσπάθειας να χάσουμε κιλά. Και από μένα μπράβο σου που έκανες τα πάντα για να είσαι υγιής. Ψευτογνώμες τυπου "αυτο ειναι η ευκολη λυση" ερχονται μονο απο ατομα του καναπε που δεν εχουν προσπαθησει ή παλέψει ποτέ και δεν ξέρουν το struggling (sorry για το αγγλικό, αλλα δεν μου έρχεται η ελληνική, της ποταπης χειτερ).
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 5:45 pm

@matsir wrote:@anastasiapra καλά έκανες καιμας είπες την έμπειρα σου. Όλες λίγο πολύ έχουμε περάσει από φάση προσπάθειας να χάσουμε κιλά. Και από μένα μπράβο σου που έκανες τα πάντα για να είσαι υγιής. Ψευτογνώμες τυπου "αυτο ειναι η ευκολη λυση" ερχονται μονο απο ατομα του καναπε που δεν εχουν προσπαθησει ή παλέψει ποτέ και δεν ξέρουν το struggling (sorry για το αγγλικό, αλλα δεν μου έρχεται η ελληνική, της ποταπης χειτερ).

δεν με ξερεις για να γνωριζεις αν εγω εχω παλεψει κλπ κλπ κλπ....περιορισου στον εαυτο σου κ σταματα να αναφερεσαι σ'εμενα

asteraki

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 5:49 pm

@asteraki όταν έχεις την επιπολαιότητα να γράφεις τόσο άσχημα πράγματα, θα κάθεσαι να διαβάζεις και τον αντίλογο. Αλλά ξέχασα. Δεν το σηκώνεις αυτό, γιατί εδώ δεν είμαστε στο κανάλι σου για να έχεις μπροστά σου το delete button. Αν δεν "σηκώνεις" την αντίρρηση, τοτε κάνε κριτικές μόνο για φαοντέισχια. Οχι για τις προσπαθειες των άλλων. 
Και τον τρόπο μου δεν θα τον ξαναδείς "ηλιθιο", γιατί εγώ δεν σε έβρισα. Ενταξει;
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 5:50 pm

@asteraki wrote:
@matsir wrote:@anastasiapra καλά έκανες καιμας είπες την έμπειρα σου. Όλες λίγο πολύ έχουμε περάσει από φάση προσπάθειας να χάσουμε κιλά. Και από μένα μπράβο σου που έκανες τα πάντα για να είσαι υγιής. Ψευτογνώμες τυπου "αυτο ειναι η ευκολη λυση" ερχονται μονο απο ατομα του καναπε που δεν εχουν προσπαθησει ή παλέψει ποτέ και δεν ξέρουν το struggling (sorry για το αγγλικό, αλλα δεν μου έρχεται η ελληνική, της ποταπης χειτερ).

δεν με ξερεις για να γνωριζεις αν εγω εχω παλεψει κλπ κλπ κλπ....περιορισου στον εαυτο σου κ σταματα να αναφερεσαι σ'εμενα

Γιατί το πήρες προσωπικα; Εγω γενικά το έλεγα.
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 5:53 pm

@matsir wrote:@asteraki όταν έχεις την επιπολαιότητα να γράφεις τόσο άσχημα πράγματα, θα κάθεσαι να διαβάζεις και τον αντίλογο. Αλλά ξέχασα. Δεν το σηκώνεις αυτό, γιατί εδώ δεν είμαστε στο κανάλι σου για να έχεις μπροστά σου το delete button. Αν δεν "σηκώνεις" την αντίρρηση, τοτε κάνε κριτικές μόνο για φαοντέισχια. Οχι για τις προσπαθειες των άλλων. 
Και τον τρόπο μου δεν θα τον ξαναδείς "ηλιθιο", γιατί εγώ δεν σε έβρισα. Ενταξει;

με εχεις προσβαλλει απειρες φορες κ δεν μιλαω οποτε σειρα σου να μαζευτεις λιγακι. Οσο για το καναλι μου δεν συνηθιζω να διαγραφω σχολια οπως αλλες κ προσπαθω να απαντω ευγενικα. Ειπα οτι ειχα να πω για το συγκεκριμενο θεμα, εξαντλησα καθε περιθωριο. Γιατι το συνεχιζεις;;; ΔΕν θελω να ασχολεισαι αλλο μαζι μου το καταλαβαινεις; ΔΕν θελω να σου απευθυνω τον λογο πως το λενε; Μην ασχολεισαι αλλο μαζι μου

asteraki

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 5:58 pm

@asteraki ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Σε καλό να μας βγει!
Μου φαίνεται ότι μόνη σου προσβλήθηκες, χρυσό μου! Εγω δεν κατεφυγα σε χαρακτηρισμους οπως "ηλιθιο". Αλλα εκτός της ηλικίας σου μας έδειξες και το λεβελ σου. Φάνηκε η ανικανότητά σου να κανεις ενα φυσιολογικο διάλογο χωρις ασχημους χαρακτηρισμούς.
Ξεμεινες από επιχειρήματα και στράφηκες σε βρισιές. Γνωστή τακτική.
Άντε καλό γκουρουνοαπόγευμα, χρυσό μου!
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 6:01 pm

@matsir wrote:@asteraki ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Σε καλό να μας βγει!
Μου φαίνεται ότι μόνη σου προσβλήθηκες, χρυσό μου! Εγω δεν κατεφυγα σε χαρακτηρισμους οπως "ηλιθιο". Αλλα εκτός της ηλικίας σου μας έδειξες και το λεβελ σου. Φάνηκε η ανικανότητά σου να κανεις ενα φυσιολογικο διάλογο χωρις ασχημους χαρακτηρισμούς.
Ξεμεινες από επιχειρήματα και στράφηκες σε βρισιές. Γνωστή τακτική.
Άντε καλό γκουρουνοαπόγευμα, χρυσό μου!

Ναφησεις το λεβελ μου στην ησυχια του κ να λειπουν οι ειρωνιες ετσι; Ξαναδιαβασε τι εχεις πει μεχρι στιγμης κ δες αν ειναι προσβλητικος ο τροπος σου. Καλο νολιφερ απογευμα κ σεσενα

asteraki

Back to top Go down

Post by BlueBlue on Fri Nov 04, 2016 6:02 pm

εν τελει καμια δε μου απαντησε τι ειχε γραψει ο Νικητας!!!
Μη τσακωνεστε κορίτσια!
BlueBlue

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 6:19 pm

@asteraki Ορίστε, το άφησα. Κανένας δεν το θέλει τόσο χαμηλό που είναι, άλλωστε  Evil or Very Mad
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 6:19 pm

thanks

Last edited by asteraki on Fri Nov 04, 2016 6:45 pm; edited 1 time in total

asteraki

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Fri Nov 04, 2016 6:41 pm

@asteraki wrote:
@matsir wrote:@asteraki Ορίστε, το άφησα. Κανένας δεν το θέλει τόσο χαμηλό που είναι, άλλωστε  Evil or Very Mad
slaping
Είπαμε να φάμε ένα ποπ κορν Αλλά αυτό το Άβαταρ σε τι αποσκοπει ακριβώς; και τελικα ποια μαριλια εισαι; το στειτμεντ νεκλας;
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by matsir on Fri Nov 04, 2016 6:46 pm

@BenjaminT Αυτή η Μαριλια είναι. Πάτα το λινκ να δεις που το λέει.

http://beautyville.forumgreek.com/t532p125-colourpop-cosmetics#52028

offtopic

Last edited by matsir on Fri Nov 04, 2016 6:46 pm; edited 1 time in total
matsir
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 6:46 pm

@BenjaminT wrote:
@asteraki wrote:
@matsir wrote:@asteraki Ορίστε, το άφησα. Κανένας δεν το θέλει τόσο χαμηλό που είναι, άλλωστε  Evil or Very Mad
slaping
Είπαμε να φάμε ένα ποπ κορν Αλλά αυτό το Άβαταρ σε τι αποσκοπει ακριβώς; και τελικα ποια μαριλια εισαι; το στειτμεντ νεκλας;

ε οταν μου λεει για το επιπεδο μου....αυτο μου βγηκε αυθορμητα... το αλλαξα. καλυτερα τωρα; ναι αυτη

asteraki

Back to top Go down

Post by BenjaminT on Fri Nov 04, 2016 6:48 pm

Ελα ρε συ μαριλια σοβαρα τωρα; εγω σε συμπαθουσα γιατι ξηγιεσαι ετσι;
BenjaminT
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by asteraki on Fri Nov 04, 2016 6:49 pm

@BenjaminT wrote:Ελα ρε συ μαριλια σοβαρα τωρα; εγω σε συμπαθουσα γιατι ξηγιεσαι ετσι;

θα σου στειλω μηνυμα δε σχολιαζω αλλο εδω

asteraki

Back to top Go down

Page 41 of 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

View previous topic View next topic Back to top