Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi Vol. V - Ποιος είδε την Ευτυχία;

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi Vol. V - Ποιος είδε την Ευτυχία;

Post by elK on Thu Jul 27, 2017 3:56 pm

https://www.youtube.com/watch?v=5UzM9IoVi-0

Η Μαρα σιγουρα επασχε απο νευρικη ανορεξια.Και στο συγκεκριμενο βιντεο ,εμενα μου φαινεται οτι ειχε και αλλα θεματα,αλλα δεν λεω κατι γιατι ειναι βαρυ ,απο τη στιγμη που δεν γνωριζω σιγουρα.

btw η αλλη κοπελα στο βιντεο,ειναι η αδερφης της κουνελι ανταμς.
elK

Λοκέισο : DIMOSIO IEK KIFISIAS MAL****NH

Back to top Go down

Post by Damsel on Thu Jul 27, 2017 4:05 pm

@elK Ακριβώς τα ίδια σκεφτόμουν όταν είχα ανακαλύψει το βίντεο που έβαλες
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by elK on Thu Jul 27, 2017 4:08 pm

@damsel Οποτε καταλαβαινεις και που ακριβως πηγε το μυαλο μου-δεν ειμαι η μονη που σκεφτομαι ετσι !

Μια χαρα ειναι τωρα,ας εχει και 10 κιλα παραπανω,ας εχει και κυτταριτιδα και οτι θελει η κοπελα!Ειναι νορμαλ ανθρωπος (εμφανισιακα) τουλαχιστον!
elK

Λοκέισο : DIMOSIO IEK KIFISIAS MAL****NH

Back to top Go down

Post by tsixlofouska on Thu Jul 27, 2017 5:01 pm

@elK wrote:https://www.youtube.com/watch?v=5UzM9IoVi-0

Η Μαρα σιγουρα επασχε απο νευρικη ανορεξια.Και στο συγκεκριμενο βιντεο ,εμενα μου φαινεται οτι ειχε και αλλα θεματα,αλλα δεν λεω κατι γιατι ειναι βαρυ ,απο τη στιγμη που δεν γνωριζω σιγουρα.

btw η αλλη κοπελα στο βιντεο,ειναι η αδερφης της κουνελι ανταμς.

Το ίδιο σκεφτόμαστε νομιζω οι περισσότερες εζουμε καταλάβει οτι επαιζε κ κατι αλλοbounce
tsixlofouska

Back to top Go down

Post by Puertoricana_Hater on Thu Jul 27, 2017 5:19 pm

Εγώ γενικά δεν τη βρίσκω όμορφη αλλά σαφώς και καλά κάνει και έχει κάποια κιλά παραπάνω, από τη στιγμή που είναι υγιής ενώ στο παρελθόν δεν ήταν, και οποιαδήποτε φυσιολογική ατέλεια κλπ. Δεν θα ξεχάσουμε και πώς είναι τα σώματα χωρίς φίλτρα...
Αλλά ας αποδέχεται ό,τι είναι ειλικρινά, ή ας μη λέει τίποτα, και όχι να παριστάνει την άνετη, να ψάχνει τις γωνίες λήψης που την κολακεύουν προσπαθώντας και πάλι να παραπλανήσει χωρίς να υπάρχει και λόγος. Και μόλις της πουν κάτι να βγάζει νύχια και αυτή και στη φόρα τις ανασφάλειές της.
Puertoricana_Hater

Back to top Go down

Post by nymeria on Thu Jul 27, 2017 8:47 pm

@Puertoricana_Hater wrote:Αλλά ας αποδέχεται ό,τι είναι ειλικρινά, ή ας μη λέει τίποτα, και όχι να παριστάνει την άνετη, να ψάχνει τις γωνίες λήψης που την κολακεύουν προσπαθώντας και πάλι να παραπλανήσει χωρίς να υπάρχει και λόγος. Και μόλις της πουν κάτι να βγάζει νύχια και αυτή και στη φόρα τις ανασφάλειές της.

Διαφωνώ. Θα μιλήσω για τον εαυτό μου. Έχω αποδεχτεί το σώμα μου και μάλιστα μου αρέσει. Έχω φυσικά ατέλειες όπως όλοι οι άνθρωποι, αλλά δεν σημαίνει ότι θα τις επιδεικνύω κιόλας.
nymeria

Back to top Go down

Post by Guruhater on Thu Jul 27, 2017 9:12 pm

Η διδάξασα αυτών των λήψεων ήταν η Ευτυχία. Ο αντικαταστάτης Έβελυν το έχει πάει ένα βήμα παραπέρα.
Guruhater

Back to top Go down

Post by grainonthebeach22 on Fri Jul 28, 2017 11:04 am

Καλε η Μαρα ειναι αυτη?? Δε θα τη γνωριζα!

grainonthebeach22

Back to top Go down

Post by astropeleki on Fri Jul 28, 2017 1:20 pm

Εχει αλλαξει πολλα πανω της!
astropeleki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by odettelle on Fri Jul 28, 2017 1:43 pm

@Maria_Huggy wrote:. Επίσης ένας ακόμη και πρώην ασθενής με διατροφική διαταραχή δεν ξέρω αν μακροπρόθεσμα ξεφεύγει ποτέ στα κιλά. Έχω ψάξει για να βρω περιπτώσεις βουλιμίας ή ανορεξίας που θεραπεύτηκαν και όλες είχαν φυσιολογικά κιλά δεν ήταν όμως τσουπωτές. Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί με τη Μάρα.
Ένα άτομο που πέρασε διατροφική διαταραχή με απώλεις βάρους μπορεί πάρα πάρα πολύ εύκολα να περάσει στην υπερφαγία και να θεωρείται μέχρι και υπέρβαρο.
odettelle

Back to top Go down

Post by marilenaNa on Fri Jul 28, 2017 9:45 pm

Πω πω εχω σοκαριστει λιγο παιδια... Πλεον ειναι πολυ καλυτερη. Και δε μου φαινεται οτι εχει παραπανω κιλα, απλα εχει μεγαλο στηθος. Δεν ειναι καθολου του γουστου μου αλλα σε συγκριση με παλια ειναι κουκλαρα. Και διαφωνω με το θεμα περι ληψεων φωτογραφιας κτλ. Ολες μας βγαινουμε φωτο με τροπο που μας κολακευει καλυτερα, δε θα κατσω να βγω εγω με τελειως λαθος τροπο για να δειξω οτι δεν εχω κομπλεξ. Απλα μου φαινεται οτι καποιες φωτο της ισως να εχουν λιγο παραπανω edit, κατι που αναιρει το μηνυμα που προσπαθει να περασει, οπως ας πουμε και η Μανουελα που στις περισσοτερες φωτο της κανει μπαμ το edit ενω ειναι ηδη αδυνατη. Παντως δεν ειναι να παιζουμε με διατροφικα και ψυχολογικα προβληματα, ακομα κι αν δε συμπαθω καποια, αν μαθω οτι εχει κατι τετοιο προτιμω να μην ειμαι πολυ κακια απεναντι της (ακομα κι αν η κακια ειναι ειληκρινης) γιατι μπορουν πολυ ευκολα να επηρεαστουν απο μικρα εμφανως ασημαντα πραγματα. Και λιγο πολυ πιστευω πως οι περισσοτερες εχουν τετοια προβληματα.

marilenaNa

Back to top Go down

Post by odettelle on Fri Jul 28, 2017 11:14 pm

Εντάξει ένα ψυχικό νόσημα δεν συνεπάγεται και συναισθηματική αναπηρία. Ο οίκτος είναι χειρότερος.
odettelle

Back to top Go down

Post by marilenaNa on Fri Jul 28, 2017 11:45 pm

Οχι, δεν εννοω οτι τις λυπαμαι. Απλα οπως δε λες πχ σε καποιον που εχασε τους γονεις του "σημερα μισω τη μανα μου, μαλωσαμε και θελω να τη σκοτωσω" (ακραιο παραδειγμα αλλα αυτο μου ηρθε, ετσι δε λες σε καποια που επασχε απο ανορεξια οτι ειναι χοντρη, η σε καποιον με καταθλιψη οτι ειναι παραλογος, αχρηστος η κατι παρομοιο. Θαυμαζω μαλιστα τους ανθρωπους που ξεπερνανε κατι τετοιο, ειδικα στην εποχη των σοσιαλ που μπορεις να ακουσεις πολυ ασχημα πραγματα απο αγνωστους.

marilenaNa

Back to top Go down

Post by Marinacatlove on Fri Jul 28, 2017 11:56 pm

@marilenaNa wrote:Οχι, δεν εννοω οτι τις λυπαμαι. Απλα οπως δε λες πχ σε καποιον που εχασε τους γονεις του "σημερα μισω τη μανα μου, μαλωσαμε και θελω να τη σκοτωσω" (ακραιο παραδειγμα αλλα αυτο μου ηρθε, ετσι δε λες σε καποια που επασχε απο ανορεξια οτι ειναι χοντρη, η σε καποιον με καταθλιψη οτι ειναι παραλογος, αχρηστος η κατι παρομοιο. Θαυμαζω μαλιστα τους ανθρωπους που ξεπερνανε κατι τετοιο, ειδικα στην εποχη των σοσιαλ που μπορεις να ακουσεις πολυ ασχημα πραγματα απο αγνωστους.

Συμφωνω απολυτα...
Marinacatlove
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by odettelle on Fri Jul 28, 2017 11:57 pm

Ναι απλά δεν είπες ακριβώς αυτό...
ακομα κι αν δε συμπαθω καποια, αν μαθω οτι εχει κατι τετοιο προτιμω να μην ειμαι πολυ κακια απεναντι της (ακομα κι αν η κακια ειναι ειληκρινης) γιατι μπορουν πολυ ευκολα να επηρεαστουν απο μικρα εμφανως ασημαντα πραγματα.

Είναι λες και φοβάσαι ότι αν πεις την γνώμη σου και είναι κακή θα πάθουν παράκρουση ή κάτι τέτοιο... Αυτό παραπέμπει σε οίκτο, ακόμη κι αν δεν είναι με την γνωστή έννοια της λύπησης.
Στην πραγματικότητα όντως υπάρχουν μερικά τρίγκερινγκ θέματα (βάρος και φαγητό πχ στις ΔΠΤ) αλλά θεωρώ πως κάθε άνθρωπος έχει αντίατοιχα ευαίσθητα σημεία ανεξαρτήτου ψυχικής υγείας.

Αν συμφωνείς με αυτό ίσως μερικές εκφράσεις να ήταν ατυχείς και να παρανόησα. Σε καμία περίπτωση δεν σου "κουνάω το δάχτυλο" απλά θέλω μερικά θέματα γύρω από τις ψυχικές νόσους και διαταραχές να είναι ξεκάθαρα.
odettelle

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jul 30, 2017 8:14 pm

απαραδεκτοι αεροσακοι 50αρας βπιτισας
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Guruhater on Sun Jul 30, 2017 8:55 pm

Δεν ευθύνεται όμως για το στήθος της. Δεν είναι ότι λόγω διατροφής έγινε έτσι. Απλώς έχει αυτό το στήθος. Το ότι το προβάλει έτσι είναι άλλο θέμα. Αλλά απαράδεκτοι αερόσακοι δεν είναι. Και μπορεί από το βάρος να έχουν πτώση αλλά ούτε αυτό τους κάνει βύζους 50άρας.
Guruhater

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jul 30, 2017 8:55 pm

εγω αυτο βλεπω στην εικονα, παντως
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Guruhater on Sun Jul 30, 2017 8:57 pm

Δηλαδή βλέπεις 'απαράδεκτο' στήθος;
Guruhater

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jul 30, 2017 8:59 pm

εντελως
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Guruhater on Sun Jul 30, 2017 9:02 pm

To να μην σου αρέσει, το καταλαβαίνω. Μαζί σου, ούτε σε μένα αρέσει. Εγώ η ίδια κράζω την προβολή του εξάλλου.

Αλλά να πω απαράδεκτο ένα στήθος, είναι λίγο ακραίο. Δεν φταίει κανείς για το χαρακτηριστικά του και τίποτα δεν είναι απαράδεκτο. Να μην μας αρέσει ναι. Και δεν είμαι πολιτικά ορθή, απλώς μου φαίνεται απαίσιος χαρακτηρισμός.
Guruhater

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Sun Jul 30, 2017 9:03 pm

να πω τοτε οτι δε μου αρεσει η εικονα αυτη των βυζιων της καθως το θεαμα ειναι απαισιο και λαθος;
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Guruhater on Sun Jul 30, 2017 9:05 pm

Ό,τι θες θα πεις. Εγώ απλώς είπα ότι μου χτύπησε ο χαρακτηρισμός 'απαράδεκτο' στήθος.
Guruhater

Back to top Go down

Post by Nancy on Mon Jul 31, 2017 12:42 am

Γιατι αυτη η κοπελα ντυνεται τοοσο λαθος? Εμφανως το φορεμα δεν ταιριαζει σε μεγαλο στηθος.

Nancy

Back to top Go down

Post by tzatzou on Mon Jul 31, 2017 5:02 pm

Χαλια το φορεμα στο πανω μερος!Αυτο το κοψιμο δεν δειχνει ωραιο σε μεγαλο στηθος.Εμενα δεν με ενοχλει καθολου που δειχνει τελευταια περισσοτερο στηθος απλα μου φαινεται οτι αυτα που φοραει το κανουν να φαινεται χαλια.Δεν ξερει τι της παει απλα

tzatzou

Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics