Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi Vol. V - Ποιος είδε την Ευτυχία;

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mara Samartzi Vol. V - Ποιος είδε την Ευτυχία;

Post by berry23 on Wed Jul 19, 2017 11:28 am

@klimentini wrote:
@berry23 wrote:http://www.youweekly.gr/news/epiko-trol-apo-thaumastria-aggelopoulou/

Τρολάρισμα;; Θεωρείται αυτό τρολάρισμα;; Ή έχω άλλη αίσθηση της πραγματικότητας ή σ' αυτό το site είναι ό,τι του φανεί του λωλοστεφανή

Ε γραφουν οτι μ****ια τους κατεβει προκειμενου να το ανοιξεις...
berry23

Back to top Go down

Post by niki25 on Sat Jul 22, 2017 12:15 pm

Νομιζω πως αυτο το vlog ηταν η επιτομη της πληξης!Αυτη η κοπελα μου φαινεται θλιμμενη μονιμως,εκτος αν ειναι απλως ο ναρκισσισμος του ανικανοποιητου ανθρωπου.Περιμενα περισσοτερη και πιο σοβαρη προσπαθεια απο καποια που ασχολειται επαγγελματικα με το YT!

niki25

Back to top Go down

Post by Guruhater on Sun Jul 23, 2017 4:59 pm

@niki25 wrote:ο ναρκισσισμος του ανικανοποιητου ανθρωπου

ΠΟΣΟ ΣΩΣΤΟ
Guruhater

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Sun Jul 23, 2017 10:39 pm

Λοιπόν η περίπτωση της μάρως με έχει μπερδέψει.. και κυρίως το βλέπω αυτό μέσω των κιλών της και του πως απαντά στα αρνητικά σχόλια αφιερώνοντας ακόμη και μισό βίντεο για αυτό. Δεν μπορώ να διαλευκάνω αν έχει- είχε καποια διατροφική διαταραχή. Αυτό ίσως διέλυε αυτομάτως όλες τις καχύποπτες σκέψεις μου. Παλαιότερα όταν έκανε βίντεο στα αγγλικά είχε πει πως είναι σε reverse diet,δηλαδή να πάρει κιλά και πως έκανε και γυμναστική. Εγώ γυμναστική δεν την έχω ακούσει-δει να διαφημίζει ή λανσάρει ποτέ μα ποτέ. Δεν μου φαίνεται καν για το άτομο που κάνει φιλότιμες-πλην αποτυχημένες- προσπάθειες να πάει γυμναστήριο (βλέπε βάνα παπαδοπούλου-αρτεμις σαμαρά). Από την άλλη έχει πει πως πάει πολλά χρόνια σε ψυχολόγο και πως είχε πρόβλημα με την υγεία της, ενώ τώρα οι εξετάσεις της είναι καλές. Αυτό θα μπορούσε να δήλωνε κάποια διαταραχή από την άλλη όμως είναι ένα άτομο που έχει εθισμό στην κόκα-κόλα. Το ότι συχνά πυκνά μας δείχνει να τρώει νάτσος κλπ δεν μου λέει κάτι. Αν όντως δεν έχει κάποιο πρόβλημα υγείας που συχνά πυκνά λέει και το χρησιμοποιεί απλώς σαν δικαιολογία τότε βρίσκω πως απλά με τα χρόνια ο μεταβολισμός της κοιμήθηκε και πλέον τρώει και παχαίνει. Αν όντως ήταν πάντα υγιής πνευματικά και σωματικά και ενώ έτρωγε ήταν αδύνατη, προφανώς και της έχει κακοφανεί τώρα που όλα κάθονται σε κοιλιά και γοφούς όσο κ αν διατυμπανίζει το αντίθετο. Καλά θα κάνει λοιπόν να ξετεμπελιάσει λίγο και να κουνήσει το κορμί της. Εσάς ποια είναι η γνώμη σας?

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by fairy88 on Sun Jul 23, 2017 11:16 pm

@Maria_Huggy συγνώμη γκερ σε ντισλαικωσα κατά λάθος. Δεν είπες κάτι λάθος απλά το ταμπλέτ κάνει τα δικά του σήμερα.
fairy88

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Sun Jul 23, 2017 11:54 pm

@fairy88 wrote:@Maria_Huggy συγνώμη γκερ σε ντισλαικωσα κατά λάθος. Δεν είπες κάτι λάθος απλά το ταμπλέτ κάνει τα δικά του σήμερα.

Καλέ δεν με νοιάζουν τα dislikes για να λέμε τη γνώμη μας είμαστε εδώ..Εξάλλου αυτά που δεν αρέσουν σε κάποιους λέμε εδώ που γνώμη είναι κ αυτή. Πες μας κ εσύ τη δική σου για τη Μάρα και τη βαρε-μάρα της.

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by Damsel on Mon Jul 24, 2017 12:17 am

Η Μάρα παλιότερα όντως πήγαινε γυμναστήριο, όταν ήταν 25. Το θυμάμαι γιατί είχε πει χαρακτηριστικά ''δε δέχομαι στα 25 μου το σώμα μου να μην είναι στα καλύτερά του'' και μου έμεινε. Προφανώς μετά το σταμάτησε, άρχισε τα junk food και πήρε κιλά.
Όσο για τη διατροφική διαταραχή, αν δεις την ταινία ''μια μέλισσα τον Αύγουστο'' σε μια σκηνή στην ταβέρνα υπάρχει μια απίστευτα αδύνατη κοπέλα με τεράστιο στήθος. Αυτή είναι η Μάρα και φαίνεται ότι όντως είχε πρόβλημα
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by Kokonut on Mon Jul 24, 2017 12:40 am

Όντως  Shocked
Παιδιά βρήκα αυτό, και απ ότι καταλαβα ειχε θέμα με τα κιλά της ,φαινόταν  πολύ κοκκαλωμενη. 
Kokonut

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Mon Jul 24, 2017 12:51 am

@Damsel wrote:Η Μάρα παλιότερα όντως πήγαινε γυμναστήριο, όταν ήταν 25. Το θυμάμαι γιατί είχε πει χαρακτηριστικά ''δε δέχομαι στα 25 μου το σώμα μου να μην είναι στα καλύτερά του'' και μου έμεινε. Προφανώς μετά το σταμάτησε, άρχισε τα junk food και πήρε κιλά.
Όσο για τη διατροφική διαταραχή, αν δεις την ταινία ''μια μέλισσα τον Αύγουστο'' σε μια σκηνή στην ταβέρνα υπάρχει μια απίστευτα αδύνατη κοπέλα με τεράστιο στήθος. Αυτή είναι η Μάρα και φαίνεται ότι όντως είχε πρόβλημα

Αυτό για το γυμναστήριο άντε να το είπε μία φορά. Η ιδέα του ότι πάντα έτρωγε άλλοτε πολύ άλλοτε πιο λίγο και με προσοχή μου κολλάει στο μυαλό. Πλέον όμως με την ηλικία αλλάζει ο μεταβολισμός. Περί διατροφικής διαταραχής, όλο κάτι αναφορές για φαγητό και υγεία κάνει αλλά και πάλι δεν υπάρχει άμεση σύνδεση και ψυχική ή σωματική ασθένεια για εμένα. Ο καθένας που έχει μια εμμονή και προσέχει τα κιλά του έφηβος μπορεί χρόνια μετά να βγει και να πει "είχα διατροφική διαταραχή" δεν είναι έτσι όμως. Έχω εικόνα από τη σκηνή που αναφέρεις στην ταινία. Αυτό που με δυσκολεύει να πω περί διαταραχής είναι το στήθος. Είναι λιπώδης ιστός ορμονοεξάρτώμενος στη γυναίκα. Σε διατροφική διαταραχή με υποσιτισμό ή ασιτία και σταθερή απώλεια βάρους δεν υπάρχουν πλέον αποθήκες λίπους στο σώμα άρα το τόσο μεγάλο στήθος δεν εξηγείται. Επίσης ένας ακόμη και πρώην ασθενής με διατροφική διαταραχή δεν ξέρω αν μακροπρόθεσμα ξεφεύγει ποτέ στα κιλά. Έχω ψάξει για να βρω περιπτώσεις βουλιμίας ή ανορεξίας που θεραπεύτηκαν και όλες είχαν φυσιολογικά κιλά δεν ήταν όμως τσουπωτές. Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί με τη Μάρα.

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by Anastasia.P on Mon Jul 24, 2017 3:43 pm

Τωρα ανακάλυψα οτι ειχε καναλι απο το 2007 marasamartzi .

Anastasia.P

Back to top Go down

Post by nolifer/hater on Mon Jul 24, 2017 4:26 pm

sto thumbnail η μυτη τελειως διαφορετικη!
nolifer/hater

Back to top Go down

Post by Christinaki on Mon Jul 24, 2017 9:02 pm

Πφφφφφ...
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jul 24, 2017 9:09 pm

Αχ αγαπακι μου δεν είσαι πια redhead, δεξου το και συνέχισε...

Last edited by garniera on Mon Jul 24, 2017 9:42 pm; edited 1 time in total
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Narina on Mon Jul 24, 2017 9:41 pm

@garniera wrote:Αχ αγαπακι μου δεν είσαι πιο redhead, δεξου το και συνέχισε...

Πες τα βρε garniera, γιατί μία η Κώννα με το ξανθό το σκανδιναβικό, μία η Μάρα η φλογερή κοκκινομάλλα, είχα αρχίσει να ψάχνω για οφθαλμίατρο....
Narina

Λοκέισο : Azkaban

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jul 24, 2017 9:43 pm

Χαχαχαχαχα μα δε μπορώ. Οταν ξεκίνησε ναι, οκ, ήταν, μπράβο. Πλέον είναι καθαρά καστανό το μαλλί της. Δε θα μας στείλουν ομαδικά σε οφθαλμίατρο και ψυχίατρο μαζί!
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Christinaki on Mon Jul 24, 2017 10:34 pm

Ενταξει κοκκινιζει το μαλλι της αλλα και τι με αυτο?Ολη την ωρα redhead και redhead σαν την αλλη την 1.78....Και αυτα τα ασχετα quotes,ποσο ψαγμενη!
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jul 24, 2017 10:41 pm

Μα ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Κάθε μέρα μου λένε για τα μάτια μου, δε θα μπορούσα να φανταστώ να ανεβαζω φωτο και να το παίζω μοιραία για τα μάτια μου κι αντίστοιχα quotes κτλ κτλ. Ελεος με 5 εκατομμύρια ξεχωριστές γκομενες!!!
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Kokonut on Mon Jul 24, 2017 10:59 pm

@garniera wrote:Μα ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Κάθε μέρα μου λένε για τα μάτια μου, δε θα μπορούσα να φανταστώ να ανεβαζω φωτο και να το παίζω μοιραία για τα μάτια μου κι αντίστοιχα quotes κτλ κτλ. Ελεος με 5 εκατομμύρια ξεχωριστές γκομενες!!!
ανέβασέ μας και μας ντε τα μάτια σου να ζηλέψουμε κ μείς μετα τόσο συνηθσμένα σκατουλί μάτια!! Evil or Very Mad
Kokonut

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jul 24, 2017 11:02 pm

Ναι ναι να με κυνηγάνε με το τουφέκι οι γκουρουνες!!! Βρε άμα είναι εκφραστικό το μάτι δεν κοιτάς χρώμα...
garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Guruhater on Mon Jul 24, 2017 11:04 pm

ρεζίλιααα και πόδια πόδια πόοοδια με λήψη από κάτω για να μακραίνουν.

επίσης, έχω δει αληθινή φυσική redhead, καμία σχέση με αυτό. #vanagreeneyes #marareadhead #kwnna178
Guruhater

Back to top Go down

Post by Guruhater on Mon Jul 24, 2017 11:05 pm

Τι εκφραστικά, τι μπλε, τι πράσινα, μα*&%%$
Ασχολούμαστε λίγο εμμονικά με κάτι που μας αρέσει πάνω μας μέχρι τα 16 στη χειρότερη.
Guruhater

Back to top Go down

Post by garniera on Mon Jul 24, 2017 11:06 pm

garniera
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Back to top Go down

Post by Kokonut on Mon Jul 24, 2017 11:08 pm

θα μπορούσε να ήταν όνομα στο MSN (όσες το προλάβατε.. Razz )
Kokonut

Back to top Go down

Post by Maria_Huggy on Mon Jul 24, 2017 11:09 pm

Μαγιώ βλέπω, πόδια βλέπω, στοιχηματίζω 5 ευρώ ότι το επόμενο βίντεο θα είναι πάλι βλογκ (aka βαριεμαι) με δρομολόγια και πλαζ..

Maria_Huggy

Back to top Go down

Post by Guruhater on Mon Jul 24, 2017 11:09 pm

kwnna178rockblonde@yahoo.com
Guruhater

Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics