Beautyville
Υπενθύμιση: Κάθε μέλος κατά την εγγραφή του στο forum αποδέχεται ένα σύνολο κανονισμών, για τους οποίους κάθε μέλος φέρει την ευθύνη να ενημερωθεί. Ενημερώσεις των μελών για αλλαγές ή προσθήκες, θα γίνονται μέσω newsletter στα email των χρηστών. Σε περίπτωση παράβασης, θα τηρηθεί η πολιτική παραβάσεων που έχει οριστεί. Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση, μπορείτε να απευθύνεστε στους συντελεστές του forum.

Mara Samartzi Vol. V - Ποιος είδε την Ευτυχία;

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Mara Samartzi Vol. V - Ποιος είδε την Ευτυχία;

Post by silvering on Tue Jul 04, 2017 12:33 pm

Κορίτσια, συνεχίζουμε εδώ! Ρίξτε ιδέες για τίτλο. I love you I love you I love you

Last edited by silvering on Tue Jul 04, 2017 12:53 pm; edited 1 time in total
silvering
Admin
Admin

Λοκέισο : Κοσμάρα μου

Back to top Go down

Re: Mara Samartzi Vol. V - Ποιος είδε την Ευτυχία;

Post by fairy88 on Tue Jul 04, 2017 12:42 pm

@safefromharm δεν θυμόμουν ότι ήσουν εσύ και δεν ήθελα φυσικά να προσβάλλω!
Ισα ίσα μου φάινεται πολύ ευχάριστο το οτι έχουμε τόσο διαφορετική αισθητική γιατί νομίζω ότι έτσι, για τον καθένα υπάρχει κάποιος που θεωρεί ακόμα και τις ατέλειες του γοητευτικές!
Εμένα το σώμα της Τζίνας μου αρέσει γιατί είναι αδύνατη αλλά έχει κάποιες καμπύλες (ναι οκ το στήθος είναι ψεύτικο αλλά το αποτέλεσμα μου αρέσει) και επίσης μου φαίνεται αρκετά γυμνασμένη και σφιχτή. Προσωπικά, το σώμα της Βάνας μου φαινεται αδιάφορο (όχι άσχημο, απλά αδιάφορο), γιατί αν και αδύνατη μου φαίνεται αρκετά αγύμναστη και πλαδαρή.
fairy88

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jul 04, 2017 12:45 pm

σιγα καλε την προσβολη!  lol!
κανενα απο τα δυο δε μου αρεσουν, απλα μεσα στην υπερβολη ειπα οτι προτιμω αυτο το σωμα που δε βγαζει νοημα στο μυαλο μου, παρα ενα αδιαφορο Razz
SafeFromHarm
Admin
Admin

Λοκέισο : στα άδυτα του γιουτούμπ

Back to top Go down

Post by Paparouna on Tue Jul 04, 2017 12:49 pm

@silvering "ευτυχία αγνοείται" ή "ποιος είδε την ευτυχία"
Paparouna
Admin
Admin

http://beautyville.forumgreek.com

Back to top Go down

Post by silvering on Tue Jul 04, 2017 12:50 pm

@fairy88 Καλέ, σιγά! Ό,τι θέλεις να λες. Το γούστο είναι προσωπικό και υποκειμενικό.

Κι εγώ δεν τρελαίνομαι για σώματα όπως της Τζίνας, σίγουρα όχι όπως της Βάνας, γιατί γενικώς προτιμώ τα πιο μπαμπάτσικα κορίτσια. Θα ήθελα το σώμα της Λιλιπούκας. Αν όχι το σώμα, τουλάχιστον τις ποδάρες της! Mara

Τη Μάρα τη δυσκολεύουν λίγο τα κιλάκια της. Ναι, εντάξει, έχει συγκεκριμένο σωματότυπο, αλλά με λίγη διατροφή και γυμναστική (που νομίζω ότι έχει ξεκινήσει και φαίνεται ήδη μια διαφορά), μια χαρά θα είναι. Έχει ψηλά πόδια για το σώμα της κι αυτό είναι μεγάλο συν. Αλλά κι έτσι να μείνει, εγώ πάλι τη βρίσκω μια χαρά. Απλώς να μάθει να ντύνεται λίγο καλύτερα χρειάζεται. Δεν το έχει καθόλου σε αυτό τον τομέα.
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by silvering on Tue Jul 04, 2017 12:53 pm

@Paparouna Χιχιχιχι! Θα βάλω το δεύτερο.
silvering
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by lexotanil on Tue Jul 04, 2017 12:56 pm

Kοριτσια ειδατε το καινουργιο βιντεο με Ολλανδεζα?Mονο σε εμενα φαινεται απιστευτα creepy που οι γκομενοι τους ηταν ενηλικοι και εβγαιναν με τα κοριτσια οταν ακομη πηγαιναν στο γυμνασιο?
A και κατι ασχετο @SafeFromHarm o Σβαρτσενέγκερ στη φωτο σου ποια ειναι?Eιναι real photo?
lexotanil

Back to top Go down

Post by Christinaki on Tue Jul 04, 2017 1:09 pm

@lexotanil wrote:Kοριτσια ειδατε το καινουργιο βιντεο με Ολλανδεζα?Mονο σε εμενα φαινεται απιστευτα creepy που οι γκομενοι τους ηταν ενηλικοι και εβγαιναν με τα κοριτσια οταν ακομη πηγαιναν στο γυμνασιο?
A και κατι ασχετο @SafeFromHarm o Σβαρτσενέγκερ στη φωτο σου ποια ειναι?Eιναι real photo?
Καλέ πρώτη φορά ακους να τα έχει μια κοπέλα 15-16 με 20αρη πχ;Μπορεί από το νόμο να μην επιτρέπεται αλλά είναι πολύ συνηθισμένο.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by lexotanil on Tue Jul 04, 2017 1:17 pm

@Christinaki οχι αλλα οπως ειπα και πριν μου φαινεται πολυ creepy
lexotanil

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Jul 04, 2017 2:02 pm

Εμενα γκερς μ'αρεσει και το σωμα της Βανας και το σωμα της Τζινας κι ας ειναι διαφορετικα! Της Βανας μ'αρεσει γιατι ειναι πολυ αδυνατη αλλα εχει στηθος και της Τζινας μου αρεσει γιατι εχει καμπυλες εκει που πρεπει, εχει ωραιο μπουτακι και κ*λαρακι και ειναι γυμνασμενη οσο πρεπει.  Στη Βανα πχ δε νομιζω να πηγαιναν οι καμπυλες, της παει το skinny look. H Tζινα μου φαινεται πιο γυναικαρα κι ας ειναι μικροκαμωμενη. Της Μαρας δεν μ'αρεσει γιατι ειναι δυσαναλογο, αλλα συμφωνω στο οτι αν ντυνοταν καλυτερα θα ηταν αλλος αθρωπος.
astropeleki

Back to top Go down

Post by Bourboulithra on Tue Jul 04, 2017 2:12 pm

Εμένα κορίτσια προσωπικά δεν μου αρέσει το σώμα της Μάρας. Το πρόσωπο της είναι πολύ γλυκό, αν και έχει πάρει κιλάκια τον τελευταίο χρόνο κι είναι εμφανές και στο πρόσωπο, κυρίως όταν είναι άβαφτη που φαίνεται πρησμένο. Ειδικά στο βλογκ της Ολλανδέζας που φάνηκε από πίσω, όταν ήταν σε εκείνο το ιβεντ στην πισίνα, φαινόταν ξεκάθαρα ότι έχει βάλει κιλά κι έχει κυρίως κοιλιά και πάρα πολύ στήθος. Πιστεύω ότι αν αδυνατίσει λιγάκι κι αρχίσει να γυμνάζεται θα δείξει πολύ ωραίο το σώμα της, γιατί γενικά έχει πολύ δύσκολο σωματότυπο.
Bourboulithra

Back to top Go down

Post by Damsel on Tue Jul 04, 2017 2:35 pm

Κι εγώ συμφωνώ με @fairy88 και θεωρώ τη Τζίνα ΤΟ κορμί. Δεν με απασχολεί αν το στήθος είναι ψεύτικο ή όχι από τη στιγμή που μου αρέσει αυτό που βλέπω. Η κοπέλα γυμνάζεται και φαίνεται, το σώμα της είναι αψεγάδιαστο... Ζηλεύω Razz
Η Μάρα από κοντά είναι όπως στο βλογκ της Ολλανδέζας όταν δε ρουφιέται. Προσωπικά, ενώ περίμενα να τη δω και να πω ''ουαου!'' είπα ''αυτή είναι η Μάρα???? μιεεεεχ''. Βέβαια αυτό το κινεζοτσίτι που φορούσε τη χαντάκωνε καθώς την έκανε σα σακί με πατάτες, αλλά μπορείς να καταλάβεις τη δομή του κορμιού της και είναι πολύ δυσανάλογο, κάτι που προσωπικά δεν μου αρέσει. Βασικά, θεωρώ πως είναι όλα θέμα ρούχων. Αν έχεις κάποιες ατέλειες κάλυψέ τες, μην τις αναδεικνεύεις -Μάρα για σένα το λέω, μην ξαναβάλεις εκείνο το κόκκινο ολόσωμο τσίτι
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by Guruhater on Tue Jul 04, 2017 2:58 pm

Το πρόσωπο της μάρας δεν μου αρεσει καθόλου μα καθόλου.

Η τζίνα εχει κορμάρα, αγαλμάτινη γιατί έχει αναλογίες, είναι σφιχτή και τσουπωτή εκεί που μου αρέσει.

Guruhater

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Tue Jul 04, 2017 3:00 pm

@lexotanil wrote:Kοριτσια ειδατε το καινουργιο βιντεο με Ολλανδεζα?Mονο σε εμενα φαινεται απιστευτα creepy που οι γκομενοι τους ηταν ενηλικοι και εβγαιναν με τα κοριτσια οταν ακομη πηγαιναν στο γυμνασιο?

αληθινοτατη!
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Jul 04, 2017 3:00 pm

@Damsel και @Guruhater NAI, ΣΕ ΟΛΑ ΛΕΩ ΝΑΙ!!!
Eπισης, @safefromharm "αληθινοτατη" και καταλινα μαζι μου κανει λιγο οξύμωρο  bounce boobs

Last edited by astropeleki on Tue Jul 04, 2017 3:03 pm; edited 1 time in total
astropeleki

Back to top Go down

Post by lexotanil on Tue Jul 04, 2017 3:01 pm

νομιζω οτι η Μαρα εχει απο τα πιο ωραια προσωπα ειδικα οταν δεν ειναι εντονα βαμμενη
lexotanil

Back to top Go down

Post by Moonchild on Tue Jul 04, 2017 3:06 pm

Παιδιά, μη σχολιαζετε σώματα τώρα που λείπει η Κωνστάντζω στη Σαλόνικα και θα στενοχωρηθεί που δεν μπορεί να παρακολουθεί ανελλιπώς και να πετάξει την κακιούλα της Razz Razz
Moonchild

Back to top Go down

Post by lexotanil on Tue Jul 04, 2017 4:00 pm

@Moonchild wrote:Παιδιά, μη σχολιαζετε σώματα τώρα που λείπει η Κωνστάντζω στη Σαλόνικα και θα στενοχωρηθεί που δεν μπορεί να παρακολουθεί ανελλιπώς και να πετάξει την κακιούλα της Razz Razz
ΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ
lexotanil

Back to top Go down

Post by astropeleki on Tue Jul 04, 2017 6:06 pm

Σχωρατε με γκερς αλλα τωρα ειδα το λουκμπουκ της Μαρας και δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα. Αυτο που ειδα ηταν αμηχανα ποζακια και ολη την ωρα να πειραζει το μαλλι. Τα ρουχα οκ καποια της πηγαιναν, καποια οχι αλλα ηταν ασιδερωτα. Το τραγουδι που επαιζε μου αρεσει πολυ αλλα εμενα μου βγαζει μια νταρκιλα που δε μου ταιριαζε με το καλοκαιρινο και παραθαλασσιο σκηνικο, αλλα οκ αυτη ειναι λοξα δικη μου.  Επισης βρε Μαρα μου βρε αγαπη μου βγαλ'το αυτο το μποτακι, θα αναψει το ποδι σου καλοκαιριατικο.
astropeleki

Back to top Go down

Post by Bourboulithra on Tue Jul 04, 2017 6:16 pm

Εμένα για να είμαι ειλικρινής δεν μου άρεσε το lookbook της. Σαν setting δίπλα στην θάλασσα ήταν ωραίο, αλλά τα ρούχα μέτρια και τσαλακωμένα όντως, η μουσική δεν μου ταίριαζε και λίγο με ενόχλησε, και από θέμα editing το βρήκα μέτριο. Τίποτα το ιδιαίτερο που να δικαιολογεί τα "γουαο τέλειο μονταζ" που γράφτηκαν από κάτω. Ίσως φταίει και το γεγονός ότι είχε ανακοινώσει σε προηγούμενο βίντεο ότι ετοιμάζει κάποιο καταπληκτικό lookbook βίντεο, και είχα μεγάλες προσδοκίες. Έχω δει πολύ καλύτερο μοντάζ ακόμα και από ελληνίδες σε lookbook. Θεωρώ ότι μπορεί και καλύτερα.
Bourboulithra

Back to top Go down

Post by Kokonut on Tue Jul 04, 2017 7:43 pm

κορίτσια στο 8,17 εννοει την Κωννα που έκλεψε τα φαγητα ? ποια ακριβώς εννοεί ?
και οι YTubers στη φώτο  δεν ειναι η Δανάη και η Λουκω ?
Kokonut

Back to top Go down

Post by Christinaki on Wed Jul 05, 2017 9:46 pm

Να βαλω λιγο βιντατζ Μαρα που μου εβγαλε στα προτεινομενα?Εδω πρεπει να ηταν στα καλυτερα της,ουτε πολυ αδυνατη ουτε με παραπανω κιλα.
Christinaki
Αμαζόνα
Αμαζόνα

Λοκέισο : Σανσίτι Άντεργκραουντ

Back to top Go down

Post by SafeFromHarm on Wed Jul 05, 2017 9:50 pm

++++
SafeFromHarm
Admin
Admin

Back to top Go down

Post by Damsel on Wed Jul 05, 2017 11:24 pm

Τότε ήταν όντως στα καλύτερά της
Damsel
Admin
Admin

Λοκέισο : Κρύπτονας

Back to top Go down

Post by Maria_cat on Wed Jul 05, 2017 11:29 pm

πωπωω σαν χτες τα θυμαμαι αυτα τα βιντεο! ηταν η εποχη που αν εβγαζε βιντεο η μαρα το εβλεπα απο την αρχη μεχρι το τελος κατευθειαν.
Maria_cat

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics